Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nuoširduk, nu megzk gal ką sau pagaliau? Natsumi :).

Atsakyti

hi,

gal žinot ko man labiau reikia :D

ripsinio susagstomo ar užmestuko tipo, bet tokio pieno baltumo spalvos (išardžiau pernai megztą dukrai megztinį).

plono pilko su gėlyčių raštu, palaidinės tipo (surasiu parodysiu)

rusvo su kaspinu nugaroj (bo nes ankstesnis mane išaugo, o ir susivėlė neblogai)

natsumi, bet tokio lyg ir turkinio merino (gan ryški ir ne visur pritaikoma)

kokio nors oversize, a la boxy (spalva neaiški :D

faktas tas, kad noriu megzti :victory2:

Atsakyti

katuk balsuoju už ripsini pieno baltumo :)

bet tą su gėlyčių raštu parooo

Atsakyti

labas rytas

nu va kamštyje kaklą apicordinau, liko rankovės ir tada apačią dar užbaigt kiek siūlo užteks

gal dar net kišenuką kokį primontuosiu jei liks


O ne per tamsu būna ryte megzti? nes kai aš važiuoju, tai šiuo metu niekaip neįmatyčiau megzti, net jei turėčiau mezginį.

Ko tai suėmė panika dėl swapo, kai supratau, kad jau lapkričio 8.  :blink:

Atsakyti

Kerpena nu aš mezgiau maždaug nuo 7.45 (kai vaiką išleidom prie mokyklos) iki 8.45 kai atsidūrėm prie darbo

aha va tiek va laiko važiavom nuo senukų iki goštauto g.

įtariu pėstute ir greičiau būč atėjus

tai va tokiu laiku nebe per tamsu

Atsakyti

Kuo daugiau skaitau apie jūsų svapinius pergyvenimus tuo labiau džiaugiuosi kad nedalyvauju :D bent jau šioj srity apseinu be isterinės tachikardijos :D

Atsakyti

aš tai kaip ir nieko neturiu swapui, ale bet ir tachikardijos nejaučiu :D  nu kažkaip va taip šįmet. žinau, kad visada turiu planą B ar C, ar kuri ten raidė iš eilės :D nors ir gaminu/ruošiuosi :rolleyes:kažką nebandyto

jo, kamštis kažkokia anomalija toj vietoj... aš jau neapsikentusi, nes nuo Berry iki Senukų prastovėjau 40 minučių, nusukau pro Akropolį, tai kažkaip bent  judėjau, o ne stovėjau vietoj

va, tik mano atminty buvo gėlytės :D esu tokį turėjus kažkada iš Alpisimos tokios, buva labai smagus.

86fb8648913772b2448e2f9d9081d301.jpg

Atsakyti

a toks...nu kažkada mano skonio buvo, daba jau nelabai

bet jei smagus tai gal ir reikia?

Atsakyti

o tai galvoji, kodėl neapsisprendžiu :D  nes visko reikia. tuoj pat.

aš tai šitą buvau modifikavusi, jis buvo ilgesnis, paliemenuotas, o rankovės šiek tiek papūstos palei riešą.

Atsakyti

burtus mest reikia, išsidėlioji siūlus užsimerki ir katrie į rankas įšoka tuos ir mezgi :D

nu arba imkis visų iš kart, bet tada greit nebus

 

bet šiaip tas visko reikėjimo jausmas tai visai neblogas daiktas iš tikro

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 08 lapkričio 2018 - 13:13

o tai galvoji, kodėl neapsisprendžiu :D  nes visko reikia. tuoj pat.

aš tai šitą buvau modifikavusi, jis buvo ilgesnis, paliemenuotas, o rankovės šiek tiek papūstos palei riešą.

Tai dabar šitą "su gėlytėm" gali suženyt su irgi pageidaujamu boxy ir bus du viename :D

Tarp kitko aš rimtai matau jame gėlytes :D ir man labai patinka oversize su rašto juosta :rolleyes:

Maždaug toks, tik juosta siauresnė ir be apykaklės

136722401_5937008_1z1a3le1n5v.jpg

https://www.liveinte.../post428179047/

Atsakyti

gal vis tik imsiu tuos pieninius, jie storesni, greičiau gal įveiksiu, o tas daiktas tiks prie visko, nes šitas su kiauraraščiu tai toks labiau klasikinis ofisinis

na dar natsumis....

Atsakyti