Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Einu liemenę skalbti (mažą), įdomu kas gavos :)

Atsakyti

Liniuka- lengvu ir smagiu jums ikurtuviu!!!

dar metai neprabėgo naujuos namuos, o man atrodo kad mes čia jau taip seniai gyvenam. Prilipo nuo pirmos dienos :) ankstesniu nepasigendu :)

o va kraustymosi isvis nenoriu prisiminti...,

Atsakyti

Nite, tai negi tau bėda pilkas įsitaisyt? :) Aš tai nei neatsimenu, kada paskutinės riešines mezgiau... 

Atsakyti

Nite, tai negi tau bėda pilkas įsitaisyt? :) Aš tai nei neatsimenu, kada paskutinės riešines mezgiau... 

aš dabar nuo pavasario riešinę antrą pasiėmiau megzti,kuprinėj tarp objektyvų susidėjusi,vos tik laisvą minutę paskaitoj nutaikau,tuoj traukiu ir mezgu.ir jau pa ga liau nieko grupėje nebestebinu :D

DSC_0210_medium2.JPG

Atsakyti

Kaip gražu! :wub: :wub: :wub:

Ar pateisina lūkesčius, naudingos ir įdomios paskaitos?

Atsakyti

Kaip gražu! :wub: :wub: :wub:

Ar pateisina lūkesčius, naudingos ir įdomios paskaitos?

dar ir kaip pateisina... be galo įdomu ir naudinga <3 atsiskaitymas ant nosies visai, po to nauji moduliai prasidės, tik spėk suktis ;)

Atsakyti

Liniuka o..tai kurion pusen?

 

Mane istiko mezgiminis kablys ir klaustukas kaip cia padarius kad siulu uztektu ir likuciu neliktu ir graziai butu..rankoves kitaip nei kuna dryzuot teks bet kol kas patinka..o bos neisardziau ant karstuju tik rankoves atskyrus

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 07 lapkričio 2018 - 22:29

Labas rytas :4u:

Pirmą kartą į darbą atėjau su kišenėta...

Atsakyti

Labryt. Įdomu, ką ten Qqutė dryžuoja. Man panaši dilema, nes reikia sumegzt visą siūlą. Liko paskutinis jau nepilnas moheros kamuoliukas.

Olaiva, labai džiaugiuosi už tave. Be gali smagu kažkuo degti, tobulėti. Neįsivaizduoju, kuo taip galėčiau užsikabliuoti ...

Biškį pavargau nuo visos buities, kai vyriškis nuo pat rugsėjo itin vėlai parsivelka, o ir grįžus jam - beveik jokios naudos... 

Atsakyti

labas rytas

nu va kamštyje kaklą apicordinau, liko rankovės ir tada apačią dar užbaigt kiek siūlo užteks

gal dar net kišenuką kokį primontuosiu jei liks

 

Restar mezgu iš rogutinio kašmyro balto ir pilko dryžioką maždaug pagal akris ( https://www.ravelry....-stil-von-akris) iškarpą, tik kad lygiu raštu, nesu tikra kas gausis iki galo kol neišskalbiau, nes gi tas kačmyriukas biškį vos ne stačias stovi neplautas

 

nors dabar pažiūrėjau, ne visai taip, pas mane rankovės kitaip bus, platinau per pečius o paskui kaip summer tiesiai atskirus gabalus pamezgiau

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 08 lapkričio 2018 - 09:12

Aš tuoj be mezginio liksiu. Atrodo, kad daug norų, poreikių, bet to konkretaus vieno degančio nėra, tuoj eilinė panika ištiks :).

Atsakyti

Aš tuoj be mezginio liksiu. Atrodo, kad daug norų, poreikių, bet to konkretaus vieno degančio nėra, tuoj eilinė panika ištiks :).

Mano likimas :D

Atsakyti