Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

WolleWien aplankyta. Vaistai puikūs!!!

Atsakyti

Na ir dar galiu pasakyt, kad perleidžiu Sudervės cepelinų tradiciją Katukui :rolleyes:​ 

Atsakyti

Linute,  keisit būstą? :4u:

Labai gražios Nitės riešinės, oi dabar jau Lace :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 07 lapkričio 2018 - 19:03

Graži dovana, labiausiai visumą taip gražiai tavo apipasakotą norėjosi pamatyt :). Priversit užsimanyt riešinių. Nite, jei kada kartu sriubinsimės, ateik su kokiom pilkom :) . Tik bėda, kad aš kuklinčiaus...

 

Liniuka, pokytis?! Mes,žinok, į tavo svetingus namus ir kitur atvažiuot galim :). Tavo vyras bais draugiškas gi :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 07 lapkričio 2018 - 19:45

Nu tai aš ir nesakiau, kad cepelinų nebebus :D Tik nebevirsiu Sudervėj :D​ 

Atsakyti

Šarangel, geriausi linkėjimai, esi labai tvirta, stipri, viskas turi būt gerai, stipriai apkabinu. 

Lace, graži ta moteriška draugystė, o ir riešinės nuostabios. 

O jei jūs jau dovanomis rūpinatės, aš dar kažkur labai toli nuo Kalėdų  reik pradėti bent mąstyti ta kryptimi. 

Atsakyti

Ech....

nu bet jo, Liniuka, turėsi ir vyriškį perleisti cepelinų baliui :D 

Greit? ar dar spėsim bent kavos pagert

Atsakyti

Graži dovana, labiausiai visumą taip gražiai tavo apipasakotą norėjosi pamatyt :). Priversit užsimanyt riešinių. Nite, jei kada kartu sriubinsimės, ateik su kokiom pilkom :) . Tik bėda, kad aš kuklinčiaus...

Tai pilkas reik turėt, kad galėčiau su jom ateit  :D

Bet parodžiau Lace gabaliuką pradėtą, tai irgi žadėjo pilkai kitąkart apsirengti  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Šarange, milijonas gerų linkėjimų balionėlių. :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u: 

Restar, priešpaskutines naudojau šitas, net nežinau, kaip čia vadinasi, skystis pakeliuose:

 Nežinau ar galiu kišti trigrašį, bet esu girdėjusi gerų atsiliepimų  apie  

https://www.vaistai....html?Itemid=246

ir kaip ir pusiau naujiena https://www.manovaistine.lt/difolin-plius-kapsules-n30  

Lace, graži ta moteriška draugystė, o ir riešinės nuostabios. 

:super: 

Toks šiltas ir gražus ruduo, važinėju ir gėriuosi Kerpenos aprašytomis beržų liepsnelėmis, arba krūmais, ant kurių likę lapeliai šviečia lyg girliandos. sodriai žalių eglių fone  :wub:  :wub: Ir tik paskaičius jus, suvokiau, kad juk tikrai, Kalėdos jau čia pat.... :huh2:​ 

Atsakyti

Ech....

nu bet jo, Liniuka, turėsi ir vyriškį perleisti cepelinų baliui :D

Greit? ar dar spėsim bent kavos pagert

Kavos aišku spėsim, bet eglę jau tikiuosi puošt naujuose namuose :rolleyes:​ 

Atsakyti

OI, atsirinkti tarp tų papildų ne mano nosiai. Kol kas pagersiu, ką turiu. Jau galėčiau ir pradėti, nes šiaip negydo gulėdamos...

Baisiai smalsu, kur LIniuka nusikraustė ir kuo ta Sudervė neįtiko :).

Atsakyti

Liniuka, statėtės naujus namus, ar pirkot jau pastatytą ir įrengtą?

Atsakyti