Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

oj, Nitė turi tokią gerą savybę - pagaminti ką nors labai tinkančio kitoms. :D  man jos žgutinė apyrankė nereali, nu tinka beveik prie visko. ir dar tokia relaksacinė - man patinka ją nuimti/uždėt, t.y. nuridenti užridenti :D

Atsakyti

Aš tai irgi užsakiau kažkokį maigomą 

https://youtu.be/gwwEfgdqNbA

Atsakyti

O aš pati ėmiau ir suvaikėjau - kelintą dieną lėles apžiūrinėju  :oh: Ir visai rimtai mąstau, gal Kalėdų seniui laišką parašyti  :ax: Noriu kokios SAU  :B

HTB1NXxkfLImBKNjSZFlq6A43FXa6.jpg

 

HTB1xIg2ocuYBuNkSmRyq6AA3pXak.jpg

 

HTB1xwx2kwaTBuNjSszfq6xgfpXaZ.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 07 lapkričio 2018 - 16:34

oj, šita paskutinė kažkiek net turi fizinio panašumo į tave, Lace :rolleyes:

Atsakyti

Labos :4u:

Šarange, noriu tau sveikatos balionų nusiųst,laikykis :4u: :4u: :4u:.

Lace, pasirodyk su dovanom, ką :bigsmile: , aš irgi kaip tik riešines mokykinei Kalėdų mugei rankdarbiauju. Na ir kodėl pirma taip smagiai einasi, o antrą du kartus ilgiau mučyju :ax:.

Kaip gerai kad mano vaikai jau dyyyyydeli :D :D, pamačiau renkamas dovanas ir taip lietuviškai :D  apsidžiaugiau kad man tų visokių niekučių pirkt nebereik. Aišku piniginei tai ne į gerą, nes niekučiai jau dabar visais dideliais niekais :D  virsta, bet aš vis tiek džiaugiuos kad jie kitoookie :bigsmile: .

Atsakyti

Man ta paskutinė toooookia į Olaivos Luknę panaši :wub: ,o da jei su šypsena įsivaizduoju tai iš vis :wub:  :wub: .

Atsakyti

Aš savo mažiukui tokį užsakiau, raudoną :D

350ml-Creative-Lego-bricks-silicone-stai

Atsakyti

Lace, tu taip gražiai moki pagirti ir padėkoti  :wub: 

oj, Nitė turi tokią gerą savybę - pagaminti ką nors labai tinkančio kitoms. :D  man jos žgutinė apyrankė nereali, nu tinka beveik prie visko. ir dar tokia relaksacinė - man patinka ją nuimti/uždėt, t.y. nuridenti užridenti :D

Nieko-nieko, aš ir sau įtikt sugebu  :angel2:  

Atsakyti

Lace, pasirodyk su dovanom, ką :bigsmile:

 

Va mano šiandieninis džiaugsmas  :wub:  Karoliukų spalva gyvai gražesnė - tokie žalsvai jūrbangiai  :wub:

 

Priedas  IMG_2513.jpg   88,92KB   4 Parsiųsta kartų

 

Priedas  IMG_2514.jpg   152,07KB   3 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Aš savo mažiukui tokį užsakiau, raudoną :D

350ml-Creative-Lego-bricks-silicone-stai

O iš tokio puoduko galima gerti? ar jis labiau žaidimams skirtas?

Atsakyti

O iš tokio puoduko galima gerti? ar jis labiau žaidimams skirtas?

Nemanau, kad pavyktų normaliai (burna :mirksiukas: ) iš jo atsigerti :rolleyes: bet su šiaudeliu kuo puikiausiai :D

Atsakyti

Siunčiu ir aš Šarangei balionų glėbį :4u:

Gadgetui kelionių nepavydžiu :D  Paskutiniu metu šiek tiek atsivažinėjus esu, tai šeimos užuominas apie norą kur nors važiuot tiesiog praignoruoju :B Plius žiemą laukia komandiruotės į Norvegiją ir Izraelį :)

Swapas vėl stadijoje "dar nepradėta"  :unsure:​ 

Atsakyti