Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

plaim, norėčiau dabar Napoleono......

nors reikėtų stabdyt visokius ten norus tai greit ir drąstiškai, :D, nes pūkai jau kailiniais virsta. ale bet slipnas aš žmogus......

Atsakyti

man teko prasieit iš pat ryto porą km, tai nepasakyčiau, kad šilta buvo, ypač ten kur atvira vieta. toks lengvas purškaliukas su vėjeliu, tai ta drėgmė oj kiap smelkėsi pro ausis :D

Atsakyti

Sarangyt :4u: :4u: :4u: :4u:  milijona sveikatos balionu siunciu :4u:

viena balioniuka sau pasiliksiu.  nuveziau  savo  maziausia  augintine  sterilizacijai . naktis nemiegota. didzioji "sese" irgi susirupinus  pro langa i viena taska ziuri  ( o gal i kokia varna) . na bet labai nustebo, kai grizau viena , be jos drauges

Atsakyti

Šarange atsiųsčiau turbūt ir milijoną sveikatos balionų kad tik padėtų :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

Katuk, kaip sekasi tavo studentei, kuri genetika studijuoja ? Mb puskes dukra mete :oh: svajojo vaikas apie medicina, neuzteko balo, istojo i genetika, bet sake per pirma savaite isgasdino turne po labaratorijas, nenori ji tokio darbo. Grizo namo, bandys mokytis matieka ir keltis bala kitiems metams :)

Atsakyti

Labas visoms  :4u:

Žuviuką su praėjusiu  :birthday2:

Šarange, net ne kibiro, o viso kubilo sveikatos linkiu  :4u:  :4u:  :4u:

 

 

Atsakyti

Šarange, sveikatos tau ir stiprybės kovose. :console:

Atsakyti

Labas,

Šarange, stiprybės ir sveikatos Tau, mergyt :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

Šarange, net ne kibiro, o viso kubilo sveikatos linkiu  :4u:  :4u:  :4u:

Tikrai tikrai, gero kubilo, ąžuolinio.

Atsakyti

Sveikos, net širdis nusirito kažkur žemiau apie Šarangę perskaičius. Stipriai apkabinu ir siunčiu vien geras mintis bei kalną sveikatos  :4u:  :4u:  :4u: . Į dūšią lįst nesinori... Bet kai pagalvoju, kad va, jauna, stipri, kūrybinga moteris, čia džiaugiasi gyvenimu, čia stoja į kovą už sveikatą... Baisu man ir dėl savęs pačios, nes vis atidedu atidedu paskambinimą,  nuėjimą pas gydytoją. Ta proga prisiminus parašiau skundą savo gydymo įstaigai , prisiruošiau prisiminus :). Nes skambinau, neprisiskambinau, o jie žada paslaugą perskambinti valandos bėgyje. Taip porą kartų skambinau, paskui užsimiršus laukiau, o ničniekas neperskambino.

 

Su kiekviena diena pasitenkinimas swapo kūriniu mažėja... Laiko yra, bet nebeperdarinėsiu, nes čia jau tokia panika ima lįsti, visada taip.

Man irgi teko prasieiti porą kartu ryte, tikrai žvarboka drėgmė.

Gadget - kokia keliauninkė, baisiai įdomiai ten dirbi, kaip supratau iš to VŽ straipsnio :).

Limit, geležies eksperte, pasidalank atradimais  :4u: . Man labai gerai veikdavo Tothema ampulės, bet tokios šlykščios patapos, kad nuo minties sutąso. Tai nusipirkau Tecnofer, lyg Abelo labai gyrė, tai jaučiu, kad vėl reikia, iš pojūčių, nors tikrinausi seniai. Bet niekada aukščiau žemutinę ribą net gerais laikais nebūna, tai pavartosiu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 07 lapkričio 2018 - 13:42

Katuk, kaip sekasi tavo studentei, kuri genetika studijuoja ? Mb puskes dukra mete :oh: svajojo vaikas apie medicina, neuzteko balo, istojo i genetika, bet sake per pirma savaite isgasdino turne po labaratorijas, nenori ji tokio darbo. Grizo namo, bandys mokytis matieka ir keltis bala kitiems metams :)

 ta, kuri studijuoja būtent genetiką, tai nieko smarkiai nekomentuoja. bet ji ir dirbt laboratorijose nenori ir neketina :D ji nori tiesiog būti tos srities vadybininkė, tai sakė, reik žinot dalyką iš giliau. nesuprantu tokių logikų, nors racijos yra.

o ta kuri molekulinę biologiją sudijuoja, tai jau kelis kart dejavo, ką ji veikia toj biologijoj, jeigu jai matematika patinka. turiu įtarimą, kad persives kitur, kai galės. na, ji ir planavo šiaip imunologiją studijuot

Atsakyti

Radau sau vaistinę

 

Priedas  Screenshot_20181107-124837.jpg   115,79KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Atsakyti