Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Su gimtadieniu, Žuviuk. :birthday2:

Būk ir toliau tokia žavi, elegantiška ir kūrybinga !

Atsakyti

ačiū už sveikinimus!!!

 

Vaišinu!!

 

 Priedas  6BECA434-25EA-4A52-9D89-7407ACBE3CFC.jpeg   27,69KB   0 Parsiųsta kartų   Priedas  15FE9201-1DB6-4728-B335-AD07BF777507.jpeg   333,75KB   0 Parsiųsta kartų   Priedas  2176BE0E-005C-4E30-83D4-340C81C56A97.jpeg   265,24KB   0 Parsiųsta kartų    

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 06 lapkričio 2018 - 22:51

Labas ryyytas!!!! Nepasiėmiau mezginio. Reiks apsipirkti  :B  Location: Vienna. Nedyrrrba anei viena siūlų parduffffkė. Dar 7 nėr :angel2:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 07 lapkričio 2018 - 07:50

labas rytas

gadget3 vis blaškais po Europa?

Atsakyti

zuviuka su praejusiu :)  SYPSOKIS. sypsena tau labai tinka :)

Atsakyti

Hi,

Gadget kaip vėjas, vieną dieną ten, kitą šen...

pasigedau Šarangės, tikiuosi jai ten nieko netinkamo Kaune nepadarė.....

ir šiaip dauguma po lapais pasiknisusios, tik nosytės galiuką kyštelna....

apie swapą - nu kaip visad, idėja daug geriau atrodo nei realybė :D  bet kadangi laiko vis mažėja, tai teks mano mergaitei susitaikyt :D

mezgimo fronte irgi nieko naujo. noriu megztinių, bet čia ir  dabar, o ne po pusmečio :D

Atsakyti

Sveikos,

Aš čia, kampe... Vakar vėl buvau Kaune, pirmadienį vėl Kaune, nuo kito penktadienio ilgam strigsiu Kaune, deja, stebuklas neįvyko, gerų žinių neturiu, gąsdint irgi nenoriu, ne pati geriausia prognozė, bet ir ne pati blogiausia, jau susitaikiau su tuo, telieka nusiteikt rimtai kovai.

Atsakyti

ojezau, jeigu jau reikia kovos, tai ne toks paprastas reikalas... ir užuominos labiau gąsdina, net asmeninės bėdos pasidaro ne tokios baisios.

man rodos neseniai ten tave papjaustę buvo, ne iš tos pačios operos?

žodžiu, turi mūsų palaikymą tikrai :4u:

Atsakyti

ai nu, Šarange, pirtis plaukia dėl to?

Atsakyti

Patikėkit, tiesa išgąsdintų dar labiau :) Opera kita.

Pati pirtis ir kubilas plaukia tikrai, uždrausti visi gyvenimo malonumai man dabar :) Dėl pačio meeto, dar nesakau ne, bus matyt kas ten kaip su manim dėsis.

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Sarange, nu ir gasdini :unsure:  Kad ir kas bebutu, sveikatos :4u:

Rytas prasidejo sokiais vistuveje..uzminkiau tesla napoleonui, dabar mezgimine pertrauka, toliau kelias suka vel i virtuve, vakare i kita virtuve :blink:  man darbas trukdo ramiai gyvent :D

Atsakyti

Labas rytas,

Ojej, Šarange, kaip gąsdini :unsure: 

Kad ir kaip ten dabar yra, linkiu, kad viskas į gerėjimą eitų. Labai palaikau, siunčiu gerasias bangas, kad  tik padėtų :4u: :4u: :4u:

Pati pas daktarą vėl užsirašiau, kažkokie neaiškūs skausmai po kairiu šonkauliu :hmm:

Ir dar tuo pačiu pasitikrinsiu, ar naujas papildas nors kiek įtakos geležies padidėjimui turėjo :D Galėsiu būt geležies papildų ekspertė :D Jau tikrai juokas pro ašaras..

Šiandien ryte kažkaip nustebau, kad šviesu :) net pasitikrinau, ar tikrai reikiamu laiku išvažiuojam :) o ir šilta visai, oras toks apniukęs, bet malonus :wub:

Atsakyti