Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man tai toje nuostabioje kašmyrinėje kolekcijoje tik kai kurių modelių lipantys į viršų kaklo iškirpimai kliūva, daugiau nelabai kas.  Toks daugiau laisvas, labiau netvarkingas/neišbaigtas stilius man dažnai labiau patinka, negu tobulai tvarkinga apdaila. Net pati užsimaniau kašmyrinio megztuko. Tik - visgi ne pirkti :).

Jo, kartais per maža kaina ri man kelia didelį įtarimą :). O kai kurios personos, nežinančios, kur pinigus dėti, tiesiog negali mokėti mažai :).

Atsakyti

Ristina, ar tikrai siūlo kaina sudaro mažiau nei pusę galutinės kainos? Ar man taip tik atrodo? 

Atsakyti

Tai tie du rankdarbiavimai yra skirtingi.


Ir yra dar vienas dalykas. Kartais nepeka pigiai, bet perka kai brangiai :bigsmile:


Ristina, va apie tai ir as pagalvojau, kad kitiems tai gal pragyvenimo saltinis, todel tokios ir kainos.

O va antruoju sakiniu tai visiskai apibudinai MB :lol: :oh:

Laikas ruostis i darba.. oras lauke fee, tikiuos visi sedes siltai namie ie manes darbe nieks netrukdys :lol: Galeciau gal ir mezgini isimest, bet bijau tarp puodu puku palikt  :lol: 

Atsakyti

Ristina, papasakok apie savo mezgiminius projektus, kažkada užsiminei, kad kažkur dalyvauji, vis ruošiaus paklaust, bet pamiršdavau. 

Atsakyti

Ristina, ar tikrai siūlo kaina sudaro mažiau nei pusę galutinės kainos? Ar man taip tik atrodo? 

Siūlo kaina kartais būna ir dar mažiau nei pusė :)
Pvz., imkim merino vilną. Kašmyrai su daugiau procentų nei vilna - pobrangiai mūsų supratimui :D

Megztukas, L-XL, lygiu raštu, kad ir reglanu vidutiniškai - 80€.

Nu tai siūlo susimegs gal koks 400gr. Tai galima siūlą imt babininį, o skaičiuot matkelinį :D
100gr. - ~3€ (matkelinis100gr.~8€). Tai tiek to siūlo, O visa kita - darbas, pakuotė, reklama ir t.t.

Kašmyrinio megztuko noooriu... bet man ritėj siūlas gražesnis nei ant manęs :D
Ir kašmyras neblogai bumbuliuojasi :huh2: vis reik nurinkinėt. 

Atsakyti

su kašmyriniais megztukais kaip su prabangiom mašinom, namais ar kažkuo panašiu - sukrapštei įsigijimui, tai būk malonus ir prižiūrėt :D

kažkiap visai maloniai suskaičiau tos knitty postus. ten yra ir apie kainas beje. nu viską teisingai rašo. ir patvirtino mano mintį, kad tam, kad galėtum įsivertinti savo gaminius, reikia daug darbo įdėti.jeigu bent dalį to darbo įmatai gaminyje, manau, kad mokėsi tuos pinigus

Atsakyti

Ristina, papasakok apie savo mezgiminius projektus, kažkada užsiminei, kad kažkur dalyvauji, vis ruošiaus paklaust, bet pamiršdavau. 

Aik į FB ir pasižiūrėk, trumpas video :D mažų mergaičių, balta fotosesija. Yra daug foto, bet dar reik atsirinkti ką rodyt.

Dar keli buvo reikalai, kurių foto neturiu.

Mes, pačios mezgančios, suprantam kainą. O yra kas nesupranta.
Aš nebeskirstau mašininio ir virbalinio. Kaip kitiem atrodo, kad vienas mezgimas yra "rankom", o kitas "mašina" :D
Mano supratimu - abejais atvejais tai - rankdarbis. Ir kiekvienam reikia išmanymo, įrangos turėjimo. Gali turėt mezgimo mašina už 15tūkst., bet nemokėt ja megzt.


Gyvas pavyzdys.
Skaičiavau laiką, kiek užtruko numegzti/susiūti, apdailinti, siūlus suvynioti.

5val.
Tai jei skaičiuot valandinį darbą - 20€. (1val - 4€)
Tada dar plius siūlai ~6€ (arba 14€).
Ir dar reiktų iš to uždirbti, tai kainai +50% visos sumos (mažiausiai).

Mums su vidutiniais atlygiais - brangu :huh2:

Priedas  2.jpg   331,66KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  3.jpg   263,3KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  1.jpg   286,91KB   0 Parsiųsta kartų

Užsegimas yra negražus (turėtų būti "įkištas" į palenkimą). Bet apsimetu, kad nematau. O išvirkščia pusė dar pusė bėdos, ir nelabai kas matosi. Tik pritraukus arti gali suprast. Pasisakau, kad neatrodyčiau kažkokia tai "teisuolė" :D

Atsakyti

Ristina, koooks grožis ❄️💙❄️ apžiūrėjau tas snaigutes... O ir raudonas labai liuks. Šaunuolė tu neišpasakyta...  [/list]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 06 lapkričio 2018 - 17:59

Žuviukui ausin pacypsiu  :angel2: 

Ristina, koooks grožis ❄️💙❄️ apžiūrėjau tas snaigutes... O ir raudonas labai liuks. Šaunuolė tu neišpasakyta...  [/list]

Pritariu

O dėl kainos - aš (ne už mezgimą) sakau, kiek man atrodo verta. Klientas laisvas atsisakyti, už per mažai dirbti neskanu. Arba aš pati turiu nuspręsti, kad va, darau tiesiog nes. Be pinigų.

Atsakyti

Paskutinis atsisakęs klientas padarė ohohohohohooooo paslaugą atsisakydamas.

Atsakyti

Ach tiesa, Žuveliuk, sveikinimai širdingiausi, linkiu visko kas džiugina, kas laukiama, ko tikiesi, o prie viso to stiprios, stiprios sveikatos😘

Atsakyti

Žuviuk, su gimtadieniu :4u:  Šviesk savo žavinga šypsena ir džiaukis gyvenimu :4u:​ 

Atsakyti