Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

labas rytas :) mezgu neaiskios formos megztala is kasmyro rogutinio

kol neskalbtas tai biesas zino kas ten gausis :) stovi ir tiek :) nu bet tikiuosi po skalbimo susitvarkys kai suminkstes ir graziai kris...o siaip konstrukcija gal net panasi i Zuviuko ponca :hmm:

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Sakot į pirtį, tai kur ji vyks, prie Vilniaus?

Aš dar siūlų likučius nuo pledo sumezginėju į mažą daiktą, gal kas gausis :)

Atsakyti

prie Aukštadvario :)

nu jeckau kleckau kaip negaliu pakęst žmonių kurie aiškina kaip gyvent rrr, nedaug trūko kad pasiųsčiau vieną kolegę toli toli...

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Apsiniauke.. tamsu :unsure:

Zuviuk, su tavo diena  :birthday2: Zydek, spindek, skleisk siluma ir nepamirsk saves  :flirt2: 

Apziurejau siandien k.knitty kolekcija fb, grazios spalvos mezginiu, bet kaina tai bauginanti. Nezinau ar galeciau sau leist pirkt megztuka uz 175-190e :unsure:

Qqte, reikejo siust, gal ilgai but negrizus :D

Atsakyti

QQte, mano viena kolegė, pati neturinti vaikų (44m), aiškina kaip vaikus reikėtų auklėti, nu ...

Rasyte, kainos tai jooo, aš esu užklaususi leliukams tapukai kiek kainuoja, kai atrašė 25 eu, tai taip ir nesuprantu, yra už tokias kainas perkančių?

Atsakyti

Nuoširduk va va ir kaip vaikus reik auklėt nors nei vaikų nėr nei vyro, ir kaip kam dirbt ir kiek popieriaus sunaudot rankom nusišluostyt žino :D

 

Žuviuk su gimtadieniu :)

 

Rasyt tau ne pirkt o parduot mezginius reik gi :D

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 06 lapkričio 2018 - 10:08

Nuoširduk va va ir kaip vaikus reik auklėt nors nei vaikų nėr nei vyro, ir kaip kam dirbt ir kiek popieriaus sunaudot rankom nusišluostyt žino :D

Vajezusmarijakaipmanetokiosnervina :B

Kaip žmonės nemoka savo gyvenimų gyventi, turbūt savas neįdomus :D

 

Atsakyti

Žuviuk, su nioliktu, spindėk, mergyt, būk sveika :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

Žuviuk, su tavo diena! Būk sveika, stipri ir šypsokis  :4u: .

Rasyte, ale jau tikrai, kam tau pirkt gatavą - nusipirk to siūlo, raz dva ir megztinis. Gi nėra ten kokios sudėtingos konstrukcijos. Geras siūlas, gražios spalvos, paprastas modelis = tobulas grožis.  

O šiaip, žmonės turi pinigų. Tikrai yra daug tokių. Galų gale vieną megztinį nusipirkti, jeigu labai norėčiau, net aš galėčiau.

Atsakyti

Aš tikrai nepavydžiu, o nuoširdžiai stebiuosi, aš visai norėčiau, kad visi mezginiai būtų taip įvertinami, nes dabar kai tokia pasiūla, tai labai sunku parduoti net ir pigiai. Iš tiesų, net dorai nežinau kiek už vaikiškas kojinytes prašyti, nes vieniems tai yra pigu, kitiems brangu, kitas nė nesupranta siūlo kokybės, tai jam tas pats ar tu jiems pasiūlytum akrilo, ar kašmyro kojines :D

Atsakyti

Pvz, iš kokių siūlų reikia megzti liemenę, kad dar kažkas ir už darbą liktų, jei liemenės kaina tik 10 eu? Per dieną įmanoma numegzti? Kiek lieka tada už darbą? Juokinga. Ar aš kažko nesuprantu.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 06 lapkričio 2018 - 14:08

tai akrilas ko gero, bet jeckau tuos paveiksliukus išmegzt eina sau, dar tokioms mažulytėms liemenėms...

hnors aš savo pusę megztinių tuoj iš vis dykai kam atiduosiu, o siūlai tai ne akrilas, nešiojasi nesusinešioja, tik vat nebenoriu jau

Atsakyti