Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

labas rytas :)

Atsakyti

Labas rytas

Jos jau dovanas numezgusios, o aš net nepradejau. Jeigu pirmas dublis netiks, antram nebus laiko  :oh:​ 

Atsakyti

Labas rytas,

Kapseika, fainos dryžuotukės :4u:

Žuviuko spalvos :wub: Ir daiktas pats įdomus, įdomu, ar patogus dėvėt  :hmm: 

Man kaip visada labai trūksta dar vienos savaitgalio dienos :)

Savaigalį davėmės po namus, buvom kine. Lapus pagaliau susigrėbėm nuo visų dviejų savo medžių :D

Mezgiau tik mintimis :D

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Bandau sugrįžti į realybę...  :oh: 

Apžiūrėjau Žuviuko nertinį. Spalva graži, faktūra įdomi, nuotaukose vaizdas super.  :wub: Tik man didelė abejonė dėl tokio daiGto patogumo  :unsure:​ Bet gi ne man nešioti...

Atsakyti

Labas dienas,

gražiai mezgat, gražiai fotkinat, gražiai siuvat. :4u:

Žuviukas man rodos meluoja, nes elementari buitinė siuvamoji trikotažo taip neįveikia :rolleyes:  tikrai ne kiekviena. pas mane pvz, nors ir yra ta vadinama trikotažo siūlė, ale bet ji tik nedidelėse vietose gražiai išrodo. vat Liniukos mašina jau kažkiap teisingiau tai daro.

nu arba aš nemoku.

nertinis gražiai atrodo, bet jis tikrai toks kaip pončas labiau. arba nebent ką nors pamodofikavus ir gautųs labiau į megztinį :hmm:

Nuoširdukas irgi verkė verkė, ogi matos tas katinas visam gražume. :4u:

kalnai :wub: 

Limit, kada grįžai?

kelios dienos prie teliko, ir vualia, baigiau megztuką dukrai. iš mxm siūlų storų. bet dar nebuvo galutinės primerkos, sukišt siūlus ir praskalbt reiktų. tada gal net pademonstruosim :D

gal kas žino, ar bus ta sriuba šiandien? Gadget tyli visai kanalais. ruoštis man šliaužimui, ar ne :hmm:

Atsakyti

Bandau sugrįžti į realybę...  :oh:


Ar realybėj tau pakanka virbalų? Ar maniškių dar reiks? Jei ką, tai dar tebesivežioju mašinoj :lol:

Atsakyti

Labas.

gal kas žino, ar bus ta sriuba šiandien? Gadget tyli visai kanalais. ruoštis man šliaužimui, ar ne :hmm:

Ir aš noriu žinot  :hm:​ 

Atsakyti

Ar realybėj tau pakanka virbalų? Ar maniškių dar reiks? Jei ką, tai dar tebesivežioju mašinoj :lol:

Taip, realybėje turiu pakankamai virbalų  :rolleyes: Projektas, kuriam ieškojau greitosios pagalbos, jau įpusėtas.  :) Dar kartą ačiū už "kovinę parengtį"  :4u: Ir atšaukiu budėjimo režimą  :D​ 

Atsakyti

Pagavau Gadgetą. Sriuba Pachamama, Gadgetas ateis 12.15. Katuk, girdi? Kas dar prisijungs?

Atsakyti

Katuk, jau grįžau ir net jau pamiršau viską, prabėgo kaip sapnas, jei kelionę mano turi omeny :D Savaitę tik tebuvau.

Atsakyti

girdžiu, eisiu.

Limit, man FB kažko dar praeitą savaitę mėtė, kad tu ten :D

Atsakyti

Aš planavau, bet neprisijungsiu... Turiu 13 val susirinkimą...

Atsakyti