Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas sekmadienis. Meldžiuosi buičiai, tradiciškai. Su mama telefonu matavom kambarių plotus, susiderinau kilimą, reikia tik atsivežt iš kaimo. Aplankėm Ikea, papirkau rankštuostukų, puodkėlių, žvakių, peilių, puodų padėkliukų ir kitokio gėrio, įskaitant šviestuvą stalviršiui - bus virtuvėje daugiau komforto ir hygge  :flirt2: 

Vakar swapinau. Atgal. Paskui pirmyn. Kažkas bus. 

Ryt sriuba bus? Kad tik nepamirščiau ateit  :lol:​ 

Atsakyti

Aš irgi per savaitgalį paswapinau pirmyn-atgal-truputį pirmyn. :) o šiaip lankiau artimuosius, gyvus ir mirusius. Ir važiuodama grožėjausi kaip paskutiniai lapai, ypač jaunuolynuose, švyti viršūnėse, tarsi žvakės dega. Nepridimenu kad kada taip įdomiai būčiau. Gailejausi, kad nesu Olaiva ir negaliu nufotografuoti to keisti grožio. :)

Šiemet ruduo labai  daug visokiausio grožio parodė. Ir vis dar rodo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 04 lapkričio 2018 - 17:45

Laba :4u:

Ech... Reikia plano B :B  Planas A visgi eis į scrapą :B​ 

Sianakt sapnavau, kad Liniuka gamina ta pati ka ir as :lol: nu nugriuciau jei tai butu tiesa :lol:

Atsakyti

Mano swapo pagrindinis daiktas džiūsta. Nežinau, ar pataikiau, ar patiks. Aš tai nešiočiau :). Ir mano panos norėtų.

Kerpena, lygiai tą patį mačiau ir jaučiau, kaip tu. Tos berželių, drebulėlių liepsnelės... 

Atsakyti

Laba :4u: Sianakt sapnavau, kad Liniuka gamina ta pati ka ir as :lol: nu nugriuciau jei tai butu tiesa :lol:
Po mėnesiuko ir sužinosime!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 04 lapkričio 2018 - 17:55

Mes su Ligvita eilinį sykį fotosesinomės. Bus rūko ir britiško rudens (nes plikomis blauzdinės vardan meno!).

Atsakyti

Ech... swapas tikrai jau po menesio dziugins mus :) valioooo :) as kol kad procese ir labai didelese dvejonese- ar pataikiau su gamybines medziagos suderinimu ir pasirinkimu...... 

kerpena, gal tau ir nedave drasos ir irankiu isbandyti ivaldyti fotografija, bet zodzius tu puikiai ir jautriai sudelioji :)

Atsakyti

Žuviuk, labai smagus pončas, o ir spalva kaip tau sutverta💙

Pledukas fainas ir tikrai viskas puikiai matosi👍

Jejau, savaitgalio kaip nebūta... 

Atsakyti

Radauuuu!!!! Pamestus siūliukus, kuriuos derinau prie swapinio tvido!!!!!!

Atsakyti

Ką gi, spėju, kad kojinių man tam kartui ir užteks... 

Priedas  IMG_20181104_132807_small2.jpg   48,17KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  IMG_20181104_132831_medium2.jpg   113,24KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Kapseika  :wub:  koookios fainuoles, o kaip spalvos skaniai dera

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Žuviuko mėlynas nertinis :wub: Tinka prie mėlynų akių :wub:

Kapseikos kojinės šiltos ir labai dailios :wub:

 

Vėl pirmadienis, kaip tas savaitgalis pralekia...

Ačiū už pleduko pastebėjimą, smagu :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 05 lapkričio 2018 - 08:57