Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Liniuka- nu kaip smagu kad isjudinau krypti link siuvamosios :)

Atsakyti

na ir pagaliau nors ir ežiukas rūke, bet yra įrodymai, kad aš turiu ir nešioju Melt pončą :)

fotosesija su liudnu veideliu ir paburbejimais vyko judriai, kad bent kiek fotografui linksmiau butu :D to pasekoje fotomodelis šiek tiek išplaukęs :D

 

DSC_1156_medium2.JPG

 

DSC_1157_medium2.JPG

 

DSC_1151_medium2.JPG

 

daugiau rūko čia ---> https://www.ravelry....Boruziukas/melt

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 03 lapkričio 2018 - 19:40

Žuviuk, nedraugauju su tavim :B

Nerealiai gražiai viskas dera. Ir stiliukas, ir nuotaika, ir net akys neliūdnos :wub:  Megztukas super :4u:​ 

Atsakyti

Liniuka- eik pasisiuk suknele kad ir as su tavim nedraugauciau :)

Restar- pirmiausia apsispresk ko labiausiai nori- sijono, sukneles, bliuzeles ar kelniu :)  tada atsiusiu kruva foto :) 

vakar padariau tarybini sausainiu- varskes pyraga. Nutoooooookio skanumo jis man, kad jau nebera. Namiškiai valgė net ausys lapnojo o po to fui kaip saldu visi burbejo. Sakau nebalgykit :) bet spekit ar klause :) 

Atsakyti

Laba, nesenai is darbo grizau :wacko:

Zuviuk, nu ka as zinau.. ir as nedraugauju su tavim :dry2: treningiukai super, nu bet nerinys - nugriuvimiskai tinkamas ir man butu  :bigsmile: 

Nuosirduk, matosi katiniukas, labai mielas pledukas :wub:

Varles keliauninkes :4u: grazios foto :4u:


Rasyte - o tu antrą kitos spalvos dublį darai sau, kad labai fainas daiktas, ar kad persigalvojau savo mergaitei dėl spalvos?


Nezinau kam :hmm: tiesiog man lb grazu, tai ir gaminu. Jei spesiu antraji pagamint, tada jau rinksiuos is dvieju, kol kas pirmasis variantas mano mergaitei del spalvos tinkamesnis :hmm:

Atsakyti

Žuviuk, nedraugauju su tavim :B

Nerealiai gražiai viskas dera. Ir stiliukas, ir nuotaika, ir net akys neliūdnos :wub:  Megztukas super :4u:​ 

Aš tai draugauju. Su fajnom, protingom, dėlpasauliogražumoišprotėjusiom (siūlai ir mezgimas - svarbi pasaulio dalis) DRAUGAUJU.

Atsakyti

Lace, wau wau! Kalnai tave jaunina!!!!

Atsakyti

Nuoširduk, tavo raminamojo mezginio katinas puikus!!!!!

Atsakyti

Labryt, Žuviuk, stilinga labai, spalvos  :wub:.. Parašysiu tau prie progos. 

Lace, smagiai vėdinat smegenis  :wub:. Ten Vaiva? Abi mergaites vežėtės? 

Atsakyti

Lace, smagiai vėdinat smegenis  :wub:. Ten Vaiva? Abi mergaites vežėtės? 

Taip, ten Vaiva  :D  Aušra nepanoro kartu važiuoti.  :unsure: iš tiesų tai ir Vaivos imti neplanavome. Bet vieni mūsų kompanjonai važiavo su vaikais ir mes neatsargiai apie tai prasitarėm  :oh: Tai Vaiva taip užsikepė važiuot kartu, kad jokie gąsdinimai sniegais, blogu oru ar ilga kelione nepadėjo  :mirksiukas: 

Atsakyti

Telefone neatpažinau net Vaivos, pamenu, kad sakei, bet kokia išaugus jau. 

Atsakyti

Ech... Reikia plano B :B  Planas A visgi eis į scrapą :B​ 

Atsakyti