Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas :4u:

Žuviuk, tikrai baltas pavydas, ne tik gražiai mezgi, bet dar tobulai siuvi :wub:  Jau anksčiau dailias pižamytes, treningučius vaikams rodei, bet dar ir sau įmantrius pasisiuvai, šaunuolė :wub:

 

Ar matosi katinas?Priedas  pl.jpg   202,51KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 03 lapkričio 2018 - 13:05

Sveikos,

Labas :4u:

Ar matosi katinas?

Matosi, matosi gražus kačiukas  :4u: 

Žuviuk, bet juk siunant trikotažą su paprasta mašina siūlė nesitampo?  :hmm:  ar kokia spec. siūle siuvi?

Atsakyti

Žuviuk, rimtai??? Aš noriu suknelių :). O ką man tada atsivežti - ar medžiagą, ar braižymo šiltnamių plėvelės? Juokas juokais, bet kaimynei tam tikslui pirkau kažkada, gal ir sau pasilikau netyčia.

Bet tai išsikirpt, tai vienas žingsnis, reikia mokėt susiūt, ypač visokios apykaklės, rankogaliai ir pan... Čia neturiu žalio supratimo...

Nuoširduk, tai kad viskas matosi :4u:​. 

Atsakyti

Gadget, kas per puodas lėto virimo?? Mane labai domina nuoroda po tokių atsiliepimų  :4u:  auga jaunieji kulinarai :D

nuoširdi,kad puikiai matosi tas katinas! Bent jau prie tokio apšvietimo. Gal realybėj kitaip... :hmm: 

Žuveliuk, aš kaip visada apšalus nuo tavo siuvinių  :wub: mėlynakis irgi žavus, bet ne toks jau ir nekaltas, man atrodo  :D 

Atsakyti

Aha, kai išdžiuvo, vaizdas pasitaisė :4u:

Atsakyti

Nuoširduk, viskas puikiai matosi :wub: Koks šiandien oras fainas :wub: Pagrėbiau lapus. Šiemet vėjas buvo labai teisingas ir visus beržų lapus sunešė pas kaimynus :B Dabar jau laikas mezginių. Nors po žuviuk vaizdų ir siuvami ji parūpo. Ypač, kad ir medžiagą sukniai turiu... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuka: 03 lapkričio 2018 - 15:27

Matosi  katinas labai gerai. Bent jau šitoje nuotraukoje, šituo kampu.

Atsakyti

Džiaugiuosi, kad tas darbas nenuėjo veltui, nes schemą sekti buvo reikalų, bet vis lengviau nei kitos spalvos siūlu išmegzti. Man patinka vis kažką naujo išbandyti :) Ačiū ;)

Atsakyti

Šiemet vėjas buvo labai teisingas ir visus beržų lapus sunešė pas kaimynus :B

:hihihi: :laugh: :lol: :D :B

Atsakyti

Linkėjimai iš Ukrainos!  :4u:  

 

Priedas  3408FBD9-57F2-489E-B0FC-4A983DE7D1F1.jpeg   133,69KB   0 Parsiųsta kartų  

 

Priedas  6EF68835-2589-4006-8DFD-47E9E8DE771C.jpeg   111,65KB   0 Parsiųsta kartų  

 

Priedas  8028AC4E-E785-441E-944A-C44DEBF5B73C.jpeg   125,68KB   0 Parsiųsta kartų    

 

Priedas  7B084ACF-C000-49ED-84EF-4F93DD530709.jpeg   109,41KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 03 lapkričio 2018 - 17:00

Visos tik į kalnus traukia. :) Lace, labai nuotaikingai atrodot. :super:

Atsakyti

restar, as rimtai :)

detales derinkim per messengeri ;)

Atsakyti