Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Reikia išorinių instaliavimo ir palaikymo paslaugų.

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Nu ir orelis.. geras suns ir seimininko i lauka nevarytu :lol:  o as isvariau vaikus i istaigas, bet reikia..nesvarbu kokiu oru :lol:

Zadejau vaziuot i miesta pasidairyt smulkmeneliu swapui, alia neee, sedesiu siltai prie zidinuko, po piet i darba..

rasyt, tu man papasakok kaip tu su savo mazaja susiorganizuoji viska?

Nu kazkaip naturaliai..aisku as irgi visko nespeju, bet nesidraskau. Jei ir verkia namai netvarkyti, tai ne mano vienos problema..gyvena dar vienas suauges zmogus, kuris turi tokias pacias rankas kaip ir as..nepatinka - tvarkosi. Aisku, galeciau daugiau laiko skirti vaikams (zaidimai, uzsiemimai) nu bet as ne tokia mama.. vaikai pamaitinti, aprengti, kaip jiems einasi zinau, aptariam visus klausimus, meiles ir seiles. . o visa kita kazkaip sukasi. Noreciau daugiau laiko sau, bet cia jau mano problema.. as tikriausiai tyngiu, nes tikrai jo rasciau, bet tada man geriau paspaguot ar masina pabruzinti :bigsmile:

Einam kavytes ir pradesiu antra dubli swapo, nors yra planu ir prie masinos :hmm:

Atsakyti

Na spagas , knigos skaitymas manau irgi yra laikas sau :)

MB irgi pad mane su rankom ir namus patvarko- kartais ned daugiau nei as :) ir net drabuzius islygina :) anksciau dar ir gamint dazniau jam gaudavos- dabar vis sako kad nemoka :) matyt alzhaimeris ima virsu :) :) :) aisku kazka greito ir pusrycius vaikams sukurpia ;) reziumuojant- viskas su juo neblogai :) tik ba pas ji daug geriau veikia tas Gadget minetas mygtukas ”eikit jus sikt”.... ar kazkoks panasus :)

panasu kad as organizacinius sugebejimus pametus esu :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 02 lapkričio 2018 - 10:09

Labas rytas :4u:

Aš irgi laksčiau kaip Žuviukas, bet matyt su amžiumi vis labiau pradėjau mylėt ir save, nebesidraskyti, o savo malonumams irgi laiko skirti, bet Žuviuko dar Ikriukas mažas, tai natūralu, kad sunku, nieko, paaugs vaikai, bus lengviau, bet saugoti ir tausoti save privalai, kartais užsimerk ir nematyk kokios dulkelės ar mažos netvarkos. Mane vyras išmokino, kad niekas nenumirs, jei kokią dieną pietų nepadarysiu, vaikai tik apsidžiaugs, jei leisiu picų užsisakyti :D Taip kad per galvą nesiverčiu, bent jau bandau :)

 

Kai turim naują direktorę :(, sėdim darbe nuo iki ir per mokinių atostogas, niekada taip nebūdavo :D (Bet atsinešiau mažą mezginuką, tai nors neabydna )

Išskalbiau savo katiną, išvis pradingo jis mezginyje :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 02 lapkričio 2018 - 10:02

Nuoširduk, pati save prajuokinau, paskutinį tavo sakinį perskaičius ;)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 02 lapkričio 2018 - 10:11

Na o dabar kita tema, nes su ana- amzinas ratas- aukstyn zemyn....

taigi tokia situacija. Turiu daug graziu vaiku nuotrauku, kurias galima koliazias kabinti ant sienu- kuriu irgi daug ir baltu. Gal matey ar turit ideju kaip ta padaryti be remeliu ir ne ant drobes- nes tos kelios jau yra kaip akcentai ir jau puodoa namus. 

Dabar noreciau tiesiog padaryti foto ivairiais formatais ir jas padeliojus grupelemis sukabinti. Tik kaip technidkai pritvirtinti ir kaip apipavidalinti kad neattodytu kaip juodrastis. ??

Atsakyti

Prisiminiau pinterest ... ko ten tik nera :) viena ideja ypac patiko- nors visai ne tai ko ieskojau, bet butinai reikes realizuoti :)

ir aisku toliau ieskau kaip foto kruva padaryti stulbinancia :)

Atsakyti

Yra rėmelių ir be rėmelių. Man gražiausia tiesiog sukabintos įvairių dydžių ir formų, ne kažkaip į vieną suplaktos.

labas.

atostogos trumpos. Telefone nepatogu daug reikštis.

Bet telikas padeda mezgimui tai 100 proc.

Atsakyti

Trumpas faktinis rezultatas del netycia pasitaikiusio zuviuko ir ikriuko megztuku derinio is tos pacios gimines siulo. Tik spalva kita :) Pakeliui pas daktaryte :)Priedas  13E78D6A-8642-45DB-9E3E-F5DE233FCF4B.jpeg   158,78KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

na ir truputi issamesniu vaizdu

 

Priedas  2018-11-02 20_27_49-DSC_1136.JPG ‎- Photos.png   569,79KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  2018-11-02 20_28_27-DSC_1138.JPG ‎- Photos.png   476,12KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  2018-11-02 20_27_20-DSC_1133.JPG ‎- Photos.png   910,46KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

o čia šiaip baisia man gražus jis ir nekaltas :)

 

Priedas  2018-11-02 20_32_12-DSC_1127.JPG ‎- Photos.png   509,71KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Atsakyti

O jau tos akys :wub:​ 

Atsakyti