Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Rasyt nuo mano vaikio respektas tau 

Atsakyti

Rasyt nuo mano vaikio respektas tau 

:D Va cia tai komplimentas :yahoo:Mano vaikams irgi patiko, o va suaugusieji  kreivai ziuri i tokius pyragus  :D 

Einu swapint, liko keli zingsneliai :wub: Bandziau kelione judet i prieki kai pakliuvom i kamsti, alia tunelyje tamsoka buvo, tai padejau i sona :D Bet dovanele bus pabuvojus Osle  :D 

Atsakyti

Mano vieno swapo dovanėlė buvo Amerikoj pabuvojus :D​ 

Atsakyti

Laba   :4u:

Vajeij kas sektoj daros  :huh2: labai jau skaudziai skaitosi bendraminciu ligos ir nesveikatos .. Bukit sveikos  :4u:

Laisvadienio proga apsilankiau sostineje, buvom ambasadoj pasa keist mazajai.. dabar jau galesiu ieskotis atostogu  :D

Atsinesu ir vakariene, jei kam bloga pasidarys- atsiprasau  :rolleyes:  :D

Issinese vaikai smegenis pas draugus valgyt  :D

94e165a12c5f.jpg

O aš tiktai kuklų širdelių troškinį pagaminau, tykiam vakarėlyje laukiu vaikų su grobiu.

Atsakyti

Aš trypiau trypiau su sausainiais, morkų keksu su voras, dešrelėmis mumijom, kad net nenoriu nieko fotkint. Berniukas su draugais išėjo, mergos su drauge po laiptinę bastosi, o mes be interneto normalaus (tik su mobiliu) sėdim.. . Jau užkniso nesibaigianti problema su juo, net nepasakosiu, nepatikėsit, kaip gyvenam...

Ir, atvirai, ryt ničniekur nenoriu važiuot, bet teks... 

Atsakyti

Pokalbiai... Galiu paragauti akies, plyyyyyyyz???

Nekepiau pirštukų. Užteko širdelių troškinio. Užtat pakalbėti į valias spėjau.

Pasirodo, mėgsta mano vaiko klasioko tiatis normalias knygas!!! Niu beveik kaip megzt.

Atsakyti

Namie 4 papildomi vaikai. Edukuojuosi, ką klauso rokerių atžalos. Vaikiškas Helouvynas fajnas.

Atsakyti

koooooks rūkas  :unsure:  net mirksinčio šuns antkaklio už kelių metrų nebesimato...toks baugokas vaizdelis lauke,bet gal ryt graži diena išauš,kapelius lankysim  :rolleyes:  skaitau knygą ir braukiuosi citatas.turiu nuo mokyklos įprotį gražias mintis į užrašinę nusirašyti.jau šiokia tokia kolekcija yra  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Labryt,  Vilniuj rūko nebuvo vakar, nuostabi saulėta diena ir šiltas vakaras, po Halloweeno vaišių nuėjom į Užupį moliūgais pasigrožėti. Grįždami iš tolo kaimyno šuniuką su mirksiuku pamatėm :).

Kokią knygą su daug citatų skaitai? Paskui savo užrašus skaitai? Aš tą mokyklos įprotį pamečiau. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 01 lapkričio 2018 - 07:51

Kai skaitau gerą tekstą, mėgaujuosi juo. Atsimenu vietas... Draugei pašnibždu, kai ji po to skaito. Neperrašinėju dažniausiai.

Atsakyti

Labryt,  Vilniuj rūko nebuvo vakar, nuostabi saulėta diena ir šiltas vakaras, po Halloweeno vaišių nuėjom į Užupį moliūgais pasigrožėti. Grįždami iš tolo kaimyno šuniuką su mirksiuku pamatėm :).

Kokią knygą su daug citatų skaitai? Paskui savo užrašus skaitai? Aš tą mokyklos įprotį pamečiau. 

skaitau savo mylimiausio rašytojo knygą :

puodukaskefyro_z1.jpg

Taip,citatas po to skaitinėju,man tai patinka ;)

Atsakyti

Aš su juo dirbau. Tai net numanau kai kurių kūrinių citatų kilmę :) Ir atsimenu, ką apie mane yra pasakęs, net ne man, o vienam vyrukui.

Atsakyti