Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Lusasita, greičiausiai sakė, tik negirdėjai ;) 

Aš irgi seniau negirdėjau... o dar sako, kad į senatvę klausa blogėja  :hmm:​ 

Atsakyti

Išmintis ateina su amžium :). Arba amžius ateina vienas. Kol yra jėgų, tai ir plėšomės, kai jų mažiau - tada lengviau save imti tausoti. VInci - o kas ten dažo per naktis, a? :D Ir mezga? O tai kur dar kiti darbai?

Atsakyti

nesake nesake, niekas nesake. mano aplinkoj zmoniu su stabdziais  nebuvo. tai ir kitiems greicio pedala myge.  nu o paskiau tas rankinis ilgam uzstrigo .ech... kaip ten sako, nuvarytus arklius ...

Atsakyti

Geriausias būdas pailsėt – nepersidirbt  :D Gaila tik, kad kartais prisidirbi, kol tą supranti  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Visi jusu pamislyjimai ir pas mane galvoj yra :) ale tas sandeliukas su gerom isvadom ne visada turi jungti su veiksmais :) todel kartais ir uzmeta sankryzoj pirmam ledukui pasirodzius, kai tu padangas ne ant ratu ziemines turi, o bagazinej bevaziuofamas ju permontuoti :) na cia jei metaforom :) o jei sektiskai, milijono laimejimo vilties kalbos vis is mano vyrioko lupu pasigirsta. Po nakties ryte MB matyt noredamas ta pati pasakyti ka jus- sake, tu nusiramink- as jau tuoj ta milijona laimesiu :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 31 spalio 2018 - 14:34

kad taip man kas but pasake pries koki  18 metu :4u: :4u:

Lusi.....  :4u: ir šiaip, tu labai fajna :lietuva:​ 

Atsakyti

Žuviuk, sveikata brangesnė už bet kokius milijonus

bet tai kai metaforom visokiom čia .... net noras megzt atsirado :D

Atsakyti

joooo, megzt noras yra. ir net suknia ant virbalu uzsoko netiketai :)  ir net  zalia :)  kaledoms gal spesiu  eglute but :)

Atsakyti

mano antidepresantai :wub:

45114784_321489311772200_542356219174164

Atsakyti

geri tavo antidepresantai,Lusi  :wub:  mano tie du taip ramiai nepaguli jau.aktyvumo kažkoks periodas,slėpgaudes ištisai  žaidžia :D

baigiau tvidinį megztuką  :yahoo:  toks grynai ligonininis mezginys,pradėjau kai pati gydžiausi,baigiau tyrinėjamos Šarangės belaukdama. O dabar galima bus regzt mintis,ką toliau megzt.baisiausiai noriu riešinių...bent dviejų naujų porų.ir turėsiu :) karoliukai jau visi surinkti į vieną dėžę,vakare rinksiuosi :wub: 

Atsakyti

Laba   :4u: 

Vajeij kas sektoj daros  :huh2: labai jau skaudziai skaitosi bendraminciu ligos ir nesveikatos .. Bukit sveikos  :4u: 

Laisvadienio proga apsilankiau sostineje, buvom ambasadoj pasa keist mazajai.. dabar jau galesiu ieskotis atostogu  :D 

Atsinesu ir vakariene, jei kam bloga pasidarys- atsiprasau  :rolleyes:  :D 

Issinese vaikai smegenis pas draugus valgyt  :D 

94e165a12c5f.jpg

Atsakyti

Ojej kokia Rasytės šlykštybė :D 

Žuviuk, baisokai nuskambėjo tavo kelionė su švyturėliais :unsure:  :4u: 

Aš tai iš tų, kurie niekada nepersidirba. Neturiu tikslo kažkam kažką įrodyt. O save mylėt man prioritetas :rolleyes: Todėl man darbas baigiasi 17 val. su retom išimtim. Namuose irgi randu laiko sau kasdien. Ir visoms to linkiu :4u:​ 

Atsakyti