Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Šiandien namie siaubų vakarėlis, apie kurį šnekama ir ruošiamasi nuo rugsėjo  :B​ .Mano misija - maisto tiekimas. Reiks raganų pirštų ir pan. 

Tavo vaikai mano vaikus pažįsta???

Atsakyti

Ech kaip gerai kad pavyko tiek ant koju pastatyt kad paleistu. Nes nu kad ir labai dar letais apsisukimais bet po truputi sukuosi po namus :)

Dar tokio jausmo neturiu turejus... is greitosios vyruku zodziu perduodant mane priimamajam supratau kad protinga vyra turiu, kuris ne per velai sugeba iskviesti svyturelius :) nes tylus dabar būklė stabili, bet buvo labai blogai... sipratau kad galejo mano vyrukas vienas manes ir neatkocioti.. :)

su Gadget zodziais ir pabrauktais ir perbrauktais sutinku- net negalvoju priestarauti.

restar- del tobulumo tai as tik keliuose ir klystkeliuise :) bet profesija prisideda prie amzino norejimo padaryti kaip gali geriau ;) rezultate nesigauna kaip tikiesi, bet stengies:)  kol suvoki kad pradeti reikia nuo gero santykio su savimi :) cia ir Katukui norejau pasakyti, kad kai tik tas santykis atsiranda- pagereja ir savijauta visose mistinese ligose (tavo rasyti savijautos abibudinimai labai artimi ir man) Bet tam reikia ismokti savanaudiskumo. Po truputi mokinuos. Akivaizdu kad paskutinis menuo nebuvo labai progresyvus toje srityje. Dabar matomai kuri laika vel situacija tures gereti :)

Atsakyti

Zinot, Vilnietes, jauciu kad galiu garsiai pasvajoti. Nes kai svajoji garsiai- svajones lengviau ir greiciau pildosi :)

tai va- visai noreciau as pakliuti kada greitu metu i jusu sriubos gerima.

reiktu tam beveik specialiai susiorganizuot, nes visokiu konferenciju ir darbiniu atvykimu i VLN metu as tiesiog nemoku... nu prisirisomas prie komandos ir turinio neleidzia 

Atsakyti

Restar- nu jauciu reik vaikus pradziuginti ir kartu pameistraut tu pirsteliu ;) aciu uz priminta ideja :)

Atsakyti

Žuviuk, nori dar iki pirties? Nes jau ir ji ne už kalnų. Svarbiausia - būk sveika ir gyva, kad galėtum atvažiuoti  :4u: . Nes taip baisiai skamba... Ačiū Dievui, man nieko panašaus nėra nutikę, tik brolienė su greitąja daug kartų važiavo po lašelinėm pagulėt. Tokia reakcija būdavo po kokių grybų suvalgymo, mėlynių, žemuogių padauginimo... Kai nustojo juos valgyt, tai ir nebevažiuoja. O su dievais šnekėdavosi...

Žuviuk, matau, kad jau apčiuopei esmę  :4u: . Tokioj jaunystėj aš irgi plėšiausi be saiko. O dabar tai gal jau net perdaug save myliu ir save laikau prioritetu. Nes žinau, kad ničniekas kitas manim nepasirūpins, o man tenka visais.

Atsakyti

Žuviuk!!!!!!!!!

taigi tau visi požymiai rodo, ir tavo kalbos link to veda, kad nereik šiandien jokių pirštelių - nei raganos nei mamos, anei kitokių. turi tiesiog sustot, ir netik darbe, nes panašu, kad ne tik darbas tave alina.

Atsakyti

KATUK VA tiksliai ką pagalvojau apie pirštelius paskaičius parašei :sutinku:

Žuviuk apseis tavo vaikai be pirštelių, geriausias helowynas pasaulyje yra kai mama namie, o ne ligoninėj po lašelinėm (laiminguoju atveju)

STOP Ženklo reikia paisyti ir sustoti iš tikrųjų

Atsakyti

Sveikos,

Sektiškai šiandien su  Kauno klinikom draugauju..  Eina na... O Kaip silta, visa šlapia likau tuneliais paklajojus... Cia kazkoks paralelinis pasaulis....

Atsakyti

Šarangiuk, kaip tik galvojau šiandien apie tave. 

Dyrbu, neskambinu. Bet galvoju.

Atsakyti

Kas čia mano mylimom sektantėm?!?!?!??!?!?!!?

Kiek skaitau - tai viena, tai kita, tai trečia... baikit panos!

Visa ko laimė, meilė, gėris, sėkmė ir visi kiti teigiami ir mūsų taip siekiami dalykai nuo savęs pareina... nuo savęs mylėjimo ir tausojimo. Supraskit, kad esat one and only ir velniop visus kitus!

Aš nesakau, kad reikia apsikuitus, nesitvarkius ir netobulėjant gyvent, bet rankinį stabdį kartais reikia ne tik mašinoms užtraukti  ;)

Arba, ankščiau ar vėliau, pats gyvenimas tą stabdį užtrauks... tik jau ne taip maloniai :)

  • Žodžiu, linkėjimai būti sveikom ir stipriom  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Labas jau nebe rytas gal :4u:

Oi, Žuviuk, laikykis :4u: :wub:

Man visada labai baisiai skambėdavo Lietučio savijautos, o Žuviuką dar iš anksčiau pamenu su greitaja kažkada lyg iš darbo vežė :unsure:

Gal reiktų ir man tuos pirštus pakept :hmm: Niekad nešventėm nieko panašaus, bet Rusnė šiemet numačius draugų pasikviest  :) 

Atsakyti

Kas čia mano mylimom sektantėm?!?!?!??!?!?!!?

Kiek skaitau - tai viena, tai kita, tai trečia... baikit panos!

Visa ko laimė, meilė, gėris, sėkmė ir visi kiti teigiami ir mūsų taip siekiami dalykai nuo savęs pareina... nuo savęs mylėjimo ir tausojimo. Supraskit, kad esat one and only ir velniop visus kitus!

Aš nesakau, kad reikia apsikuitus, nesitvarkius ir netobulėjant gyvent, bet rankinį stabdį kartais reikia ne tik mašinoms užtraukti  ;)

Arba, ankščiau ar vėliau, pats gyvenimas tą stabdį užtrauks... tik jau ne taip maloniai :)

  • Žodžiu, linkėjimai būti sveikom ir stipriom  :4u:  :4u:  :4u:​ 

kad taip man kas but pasake pries koki  18 metu :4u: :4u:

Atsakyti