Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gadgetuk, keliauninke, aūūūū  :D  Tavoji fėja laukia kol supildysi mėgiamas spalvas. Dėl visą ko parašyk ir kokios spalvos žguto norėtum  :rolleyes:

Rašiau gi, visos grynos spalvos, skaityk: vaivorykštė plius juoda ir balta tinka. Tik po vieną, ne visos viename žgute.

Gadget nusidėjėlė :D. Ale kokių spalvų ji nemėgsta geriau klauskit, bus greičiau išvardint :).

Žinot mane kaip švariai nuskustą :angel2:​ 

Atsakyti

Visos vienam žgute :D gerai skamba

Bet matyt fėjai kokie keli plaukai neskusti yr likę :D 

tik neseniai grįžau :blink: ale užtat ryt viena tokia krūva šlamšto turėtų išvažiuot :rolleyes: kai perki didžiulį teliką, mainais išveža seną buitinę techniką, smulkią aišku, šaldytuvą kažin ar imtų :D 

Tai va kaip gerai viskas dėliojas, bus telikas, nebus dalies š, ir dar nereiks rūpintis atvežimu/ išvežimu, bo MB namie

Liniuka-tai kraustotės ar gimdai? Nes daugiau grandiozinių pokyčių nesugalvojau :D​ 

Atsakyti

Nu Katuk, prabagotėjai per 2 darbus dirbdama? :) O EMP kitados gi išsiveždavo visokią elektroniką nemokamai išsikvietus. Prašysimės pas tave cepelinais naujus baldus pakrikštyt :D

Smagiai swapinau, kol apsižiūrėjau, kad... jau reik ardyt. tai gerai, ta proga ir dydį galėjau pasitikrinti - liuks :).

Atsakyti

Muhahaaaa, kraustymasis arba gimdymas ;) 

O žinant katuko gebėjimus prikarksėt prijaukinti, tai ... Koks gimdymo namų adresas?

Mezgiau vakar. Megztukas guli nerodyti... Bet nagus megztuko spalva nusilakavau. Nagus parodysiu. Riešiniukes dukrai numezgiau, dekoracijos - pelėda ir drugelis (dekoratyvines sagas už labai gerus rezultatus gauna, panaudojama). Tas parodysiu, o sūnus gavo be dekoracijų. Mokosi gerai, ypač matematiką, bet paskatinimų negauna.

Manau, mano fėja mane pažįsta, ir labai gerai - emocijoje ​mane gali uch kaip aant vienos spalvos užnešt! Šiuo metu tik batai neinovatyviai raudoni. 

Atsakyti

Prijaukinti skaitykite prikatukinti

Atsakyti

Priedas  IMG_20181030_131208__01.jpg   107,05KB   0 Parsiųsta kartų   Nagučiai.   Smėlinė suknia.   Suknia by mxm, atrodo bent 10kart brangesnė, nei sumokėjau ;)       Cepelinai nėr mano maistas, bet ko žmogus dėl kompanijos nepagamini... Kvieskite, į cepelinų balių ateisiu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 31 spalio 2018 - 07:45

Oras šįkart rytą, beje, tikrai britiškas. Buvau, patikrinau.

Atsakyti

Sveikos,

smagiai čiauškat... aš vakar per netiketai ištikusias mezgimines atostogas net neturejau kad pad ius nosies ikisti... ikriukas sirgdamas net pilnas jegu... o mama jau nne jaunyn ne jaunyn....

sektiskai turejau turistini i ligonines priimamaji.  Su pilnu eskortu ir pagarbiai ant ratu- stogas butu buves, tai beveik papamobilis :)

neklauskit kas ir kodel- ir pati nezinau. Viena is indikaciju- zenkliai sumazejes kalis... ir stiprus skausmas, kuris is koto isverte...

swapint pradejau, bet tik koki milimetra...

katuk, tavo ideti kosymosai faini- pormas labai uzkabino- isivaizduoju suknele is jo...

Atsakyti

Labas rytas,

Restar mano pinigus skaičiuoja :D bet praktiškai tai taip ir yr, teliko kaina panaši į dviejų mėnesių papildomą algą. beje, aš kai darbinausi, taip visiem ir sakiau - reikia teliko, einu užsidirbt :D

Gadgetai, klausimas, kokia emocija tavo bus per swapo dovanikių siuntimą :D  šiandieninė emocija naguose graži, suknelės emocijos nematau.

cepelinams netoli tektų eiti :D  kiek čia tų km yr nuo tavo kaimo iki mano, net miesto siekt nereik.

Žuviuk, va, pasvajok, megztuką kažkas jau numezgė. bet man turbūt pritruktų kantrybės tiek mezginį sukinėt

cv_medium2.jpg

Atsakyti

Žuviuk...

Reikia galvon tau duot, ir priverstinai tave patausoti.

Atsakyti

Katuk - džiaugiuos įkurtuvėm :).

Žuviuk, vaje  :blink:. Jau tikrai, kad nusialinai, ar tik savęs nepamiršai, visur tobula būdama? O tai paleido, lašelinių palašinę, ar pasiguldė tave?

Šiandien namie siaubų vakarėlis, apie kurį šnekama ir ruošiamasi nuo rugsėjo  :B​ .Mano misija - maisto tiekimas. Reiks raganų pirštų ir pan. 

Atsakyti

Žuviukas man rodos virsta į voveriuką... kur sukas ratuke ir sustot negali.....

Atsakyti