Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

iš kostminių mezginių serijos

5__medium2.jpg

1_medium2.jpg

šitas gal ne visai kostmoso, bet šiaip gražiai dėliotas

5m_medium2.jpg

Atsakyti

Katuk, ką tu turi omeny kaip skydliaukės stiprinimo papildus? Aš žinau seleną, bet dar nebuvau vartojus, nes per savo sirgimo stažą nuo 18 m, tik šiemet gal apie tai išgirdau, ir tai ne iš gydytojų...

Vakar ilgai telikas ėjo, tai ir klausk daktaro išklausiau. Giria giria ankštinius, jau galvoju imsiu kuo daugiau jų vartoti, o gale - bac! - kam silpnai veikia skydliaukė, jų mažiau reikėtų, taip pat ir kopūstinių, nes slopina... Vat ir še tai tau... Žodžiu, valgysiu, ką norėsiu :), nes kitaip išprotėt gali.

Atsakyti

Ačiū už patarimus, aš galvoju, kad reikėtų ir iš vidaus kažką pavartoti, nes jau nebepatinka, įdomu vitaminai plaukams kažką padėtų?

 

Sutinku, kad reikia šalinti stresą, bet taip greit nepavyksta :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 30 spalio 2018 - 16:53

Restar va apie kopustinius tai zinau kad su zuvim reiketu nevartot nes trukdo pasisavinti joda. Tai cia matyt is tos pacios serijos

Atsakyti

selenas jo, dar visokie jodo preparatai, berods Kelp. ir šiaip nakvišų aliejus irgi šiek tiek sureguliuoja

vitaminuos plaukams irgi nemažai seleno yra. bet labia reik skaityt sudėtis tų vitaminų, nes nevienoda koncentracija ten būna, o kai kuriuose ir šiaip mažai tų reikalingų medžiagų, odaugiau  visokių priedų

vat šiandien paskaičiau apie magnį. pasirodo daugumoj papildų yra ta magnio forma, kuri ypač sunkiai įsisavinama. va kodėl geriausia gerti tuos diasporal miltukus, kur grynas magnis.

http://www.monumonai...yra-Tavo-magnis

Atsakyti

Katuk o tu gerai straipsni perskaitei?ten raso kad magnesium citrate yra 17 procentu magnio, o diasporal miltukai buten citratas ir yra

O dar pasiemiau panangina paziuret kas ten, magnesi aspartas raso, ar cia kazin isversta ar tiesiog tokios formos straipsny ner

Atsakyti

Sriubos vakarienės pavidalu teoriškai norėčiau. Bet šiandien tik teoriškai :B Jau tokia nusikalus grįžau... Žiauriai kieta klientų auditorė tikrina, karšta kaip pirty :D  O dar vidinės bobiškos rietenos :B  Eisiu jaučiu laimės ieškot kur nors. Nors ir taip visokių pokyčių nusimato, tai nežinau kaip čia bus- aš gi paprastai nuo lapkričio į ilgą žiemos miegą krentu :B​ 

Atsakyti

Ech, LIniuka, jau kelintą kartą pastebiu, kad apie bobišką atmosferą rašai, gaila, kad šitaip... O tokioj įmonėj dirbi, kur jau lyg daugiau nėra ko norėt. Bet visur dirba žmonės... Man atrodo, kad čia padirbus ir į CV įsirašius, tu jau gali rinktis, kur malonesnis kolektyvas, geresnės sąlygos, arčiau ir pan.

Paskaičiau paskaičiau apie magnį ir susidariau įspūdį, kad man jo labai trūksta, visokios nemigos, neaiškus nerimas, skausmai, permušimai, atminties suprastėjimas... Reik eiti pasižiūrėt, ko ten namie turiu :).

Atsakyti

Restar, matai įmonė ir atskiri žmonės kartais nevisai koreliuoja... Tai užtai ir blaškausi eit-neit. 

Atsakyti

Gadgetuk, keliauninke, aūūūū  :D  Tavoji fėja laukia kol supildysi mėgiamas spalvas. Dėl visą ko parašyk ir kokios spalvos žguto norėtum  :rolleyes: 

Atsakyti

Isitraukiau avietini megztini su kapisonu, perdirbineju i suknele :)

Bet kaip miegas ima,organizmas kai rytas dziaugias ziemos laiku o va kai vakaras tai labiau vasarinio noretu

Restar ir as magnio trukuma nusistaciau, turiu diasporalio ir visai salutinis poveikis butu irgi i tema,alia piŕma nusprendziau panangina pagert. Nu nes kazko baladones krutinej prasidejo. Sektiskai

Atsakyti

Gadget nusidėjėlė :D. Ale kokių spalvų ji nemėgsta geriau klauskit, bus greičiau išvardint :).

Atsakyti