Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nu vysks aišku. kada nors nueisiu iki tų smulkmenų

nu nes. mezgt nelabia sugalvoju ką, tiksliau yra šiokių tokių minčių, bet kažko aš nusivylus savo mezginiais, tai nėr azarto. o vat azartas link žgutų šioks toks yra. nesakyčiau, kad ypatingas, bet vis šis tas.

swapo reikalas neįtikėtinai kol kas be stresų. kažką sugalvojau, kažką padariau, manau turėčiau spėt įgyvendint ir likusius reikalus.

išsiuntimas, ar tiksliau gavimas kaip ir pernai, ar ne -  pirmą gruodžio savaitę? t.y. nuo 1 iki 7 dienos?

Atsakyti

Pirmadienį, gaila, bet nesisriubinsiu.

Šiandien aplankiau vieną iš Kerpenos paminėtų karoliukinių, šalia Halės. Šiuo metu mažoka, bet kažką girdėjau, kad tiekėjai turi atvažiuot. Kai nieko nereikėjo, tai ir neradau nieko perkamo.

Dar Beadshop buvo Ogmios mieste 

Išsiunčiau 4 vaikus į kiną, tai nerealiai ramu, tik 5-ojo klaviatūros barškinimas girdisi. 

Atsakyti

Labas,

VA, norėjau rašyt apie Beadshop Š. mieste, bet ten irgi pasirinkimas nekoks, bet žiūrint, ko reikia. kaSiulai irgi turėdavo neblogų, kai pasipildydavo, juodų visokių būdavo visada, bet gal reik teirautis.

Atsakyti

Perpietinės sriubos man tinka tin antradieniais arba ketvirtadieniais

Atsakyti

tai intymiai su Gadgetu sriūbinsim? ai, dar Šilingė lyg ir prisijungs

Atsakyti

O galit parašyt tiksliau kelintą valandą sriuba?

Atsakyti

Aha, Kąsiūlai nedaug turi karoliukų, bet dažniausiai tik gražių spalvų. Bet nelabai ten traukia po praeito karto...

Atsakyti

Labas :4u:

Aš ne į temą, gal kas galit ką parekomenduoti nuo plaukų slinkimo, matyt "puikus" mikroklimatas  daro savo darbą.

Atsakyti

Nuoširduk, aš ne dėl to, kad labai slinktų, bet kad sausi, styrantys ir nemalonūs, pradėjau darytis aliejines kaukes. Buvau seniai pas Ilzę Butkutę (http://www.ilzes-dir...aukes-plaukams/) skaičius ir planavau "kada nors" pradėti, tada dar LIvinn radau straipsnį, o neseniai va ir šitas paskatino: https://www.facebook.com/SamoningosMamos/posts/2198095810224101?__tn__=K-R .

Kadangi, kaip sako, Katukas, viskas veikia, kai tiki, tai tokiais natūraliais dalykais aš tikiu labai :), tai ir veikia turbūt :)

Atsakyti

Jei plaukai slenka nuo streso, tai reikia šalinti stresą. 

Sriuba 12.15 :)

Atsakyti

nu jo, jei tikrai kaltas stresiukas, tai tos priemonės, skirtos plaukų folikulams pastiprinti, kažin ar paveiks.

šiaip neblogas yra Fitoval šampūnas, dar veiksmingesnės yr kapsulės, pobrangės tokios.

iš liaudiškų priemonių svogūnas :D

dar šiaip plaukų slinkimas, kaip ir nervukai, yr susijęs su hormonais, o juos reguliuoja skydliaukė. tai vat ją stiprinti reiktų. papildai gali padėt, nors dauguma sakys - fui, kokią čia chemiją kiši, reik natūraliom priemonėm. tai vat rinkis Nuoširdi, kurioj tu stovykloj :D

Atsakyti

Nuoširdėli aš nuo slinkimo ampules placentos naudoju

iš Eurokoso

ar padeda nežinau bet vis ramiau

Atsakyti