Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

:yahoo: Swapinu  :yahoo: . Kol kas visai patinka, toliau bus matyt. Nors darbo metu tai taip ir nepradėjau :D.

Atsakyti

:yahoo: Swapinu  :yahoo: . Kol kas visai patinka, toliau bus matyt. Nors darbo metu tai taip ir nepradėjau :D.

 

Gaila, kad ne man :P

Atsakyti

Laba vakara :4u:

Tik dabar padejau placiaja i savo mezgimo foteliuka, jauciu tuoj tuoj mano swapas bus baigtas :wub: Liks smulkmeneles suruost :wub:

Priminkit kada yra issiuntimas :hmm:

Liniukos mezginiai :wub: man pirmasis natsumis dailesnis :rolleyes:

Ristinos mezgini nesiociau :rolleyes: uzuojauta del brolio :unsure:

Lusasita, liuks atrodo, toks smagus megztukas, bet ir mano akimis siek tiek per ilgas :)

Atsakyti

Sveikos,

siandien turejau laidvadieni- vaikadieni ;) tai biski sveciu turejo mano vyresnelis, biskas dantis remontavau,  biski plaukus grazinau, biski-daug gaminau jaunuoliams, net spejau dar ir pasiuti maziui kostiumeli i dareli :) ir prisiminiau kad vakar ziurejau jau ali kalediniu dekoraciju... siruya ziema atejo ;) sakiau atsargiai reik man raganaut :) nes pati vos is koto neisvirtau pamacius :)

dabar va i foteli ikritau ;) gal net pabaigsiu savo maziaus megztuka. Ir tada eile bus seapui :)

Atsakyti

O istikusi ziema priverte suvokti kad ne svajonese man tu 3 megztuku reikia, o realybeje... po swapo turesiu ka veikti

Atsakyti

Ryt bobų vasara, sako, grįš :)

Atsakyti

Liniukos mezginiai :wub:

Ristinos mezgini nesiociau :rolleyes: uzuojauta del brolio :unsure:

Lusasita, liuks atrodo, toks smagus megztukas, bet ir mano akimis siek tiek per ilgas :)

1:1 manomintys

Atsakyti

Gadget - taupiai išsireiškei :)  

Megztelėjau su ūpu :). Nes nauji siūlai, spalvos, smalsu, kas gausis. Abejonės dėl dydžio truputį... 

Atsakyti

Visos perka siūlus. Tai, uogienė, kuri tylit apie karoliukus mano būsimam žgutui?

Atsakyti

Ir šiaip, kur kitą savaitę pirmadienį geriam sriubą?

Atsakyti

Labryt, nesimiega...

Gadget - gi Katukas prisipažino neriąs tau žgutą. Ir nemadinga taip konkrečiai norėt - gi fėja geriau žino, ko tau reik  :P .

Man tai ši savaitė bet kokio tirštumo sriubai palankiausia. Kitą - tavo buvusioj, Lace esamoj darbovietė galim sriubintis :)  

Atsakyti

Restar, išdavei, kur Lace dirba :D beje, ten ir mano darbas šalia, jeigu tą turit omeny

labas rytas

esma itin piktas keksas. nu itin. :mad2: :mad2: :mad2: išvažiavau iš namų 6.45... darbe atsiradau 8.20. nu. ir tai tik dėl to taip anksti, kad trūko kantrybė ir nuvažiavau kiemais pakampėm.  net žodžių trūksta.

o viskas dėl tų mano pirkimų :lol:  nes tam remontuojamam Ukmergės pl. tai iš esmės mano pirštai prikišti :rolleyes:

nežinau dėl sriubų.  iš esmės noriu-reikia. bet iš kitos pusės toks nieko nenorėjimo jausmas, tiksliau nenoras niekur pajudėt.... kitoj savaitėj netinka trečiadienis ir ketvirtadienis, jeigu ką.

o jei po darbo kur nors?

Atsakyti