Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Manau, kad raidės irgi siuvinėtos :).

tai jo, gi parašė

o aš vieną raidę pamečiau, turėjo būti :GALVOJAU

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 29 spalio 2018 - 13:23

čia kai ieškojau mikimauzų, labia aktualius paveiksliukus radau :D

cee719fe05bf7862f46a68386e704d48.jpg85ff3faf435fe06457c02e6d37cf6404.jpg9008dd85bfacda66d8c7692506e00f0d.jpg

Atsakyti

Viskas siuvinėta :D

Turėjau galimybę tokį išmegzti... bet mano mašiniuks vasaros gale sudegė :unsure:

Atsakyti

Viskas siuvinėta :D

Turėjau galimybę tokį išmegzti... bet mano mašiniuks vasaros gale sudegė :unsure:

vaje :4u:

ką darei/darysi?

keisi? jau pakeitei? remontuosi? geresnę pirksi? :D

Atsakyti

Ristina - oj? Ar tavo pagrindinis arkliukas, o dabar mezgi kita? Ar tiesiog kažkuri detalė sugedo? Ar realiai kažkas degė???

Katukas mina ant sąžinės su beveik swapo foto. Pirma ypač Limit priminė :). Bet kitos pirktos kojinės, tai jau nelabai :D. Kadangi šiuo metu nesugalvoju ką dirbti, tai turbūt legaliai galiu eiti pamegzti. Nes šią savaitę turiu galimybę beveik visas dienas iš namų darbuotis. Jėga.

Atsakyti

vaje :4u:

ką darei/darysi?

keisi? jau pakeitei? remontuosi? geresnę pirksi? :D

Ristina - oj? Ar tavo pagrindinis arkliukas, o dabar mezgi kita? Ar tiesiog kažkuri detalė sugedo? Ar realiai kažkas degė???

Gerom akom mezga. Tik raštų, t.y. elektronikos neliko.

Turiu atsarginę... Bet kasdien vis apgailiu tą sudegusiąją. Ji tokia gera mano pagalbininkė buvo.
Remontavom abu su vyru :D
Aš ardžiau, jis litavo.

Realios ugnies nebuvo, bet buvo pilnas butas baltų dumų :blink: perdegė kondensatoriai (kas jie tokie yra aš nežinau, tik dabar jau žinau kaip atrodo).
Ne taip paprasta buvo juos rasti. Teko siųstis iš ALiexpress, nes LT arba nėra arba nesiunčia :B
Ir perlitavus naujas detales, mašina neatsigavo :unsure: :angel_sadangel: Planuoju kviestis rekomenduotą radiotechnikos meistrą. Apžiūrės ir pasakys, kas dar gali būti negerai.

Atsakyti

Oi, Ristina :4u: Labai gaila...

Atsakyti

Tai vargsti dabar... Gal tas specas padės, to ir linkiu  :4u:​ 

Atsakyti

spėju, tam radiotechnikos meistrui pradžiai reiks susipažinti su nepažįstamu įrenginiu. Reikėjo , kad ir jis pradiniam ardyme sudalyvautų :D

Atsakyti

Ristina, labai įdomiai nuskambėjo tavo mašinos remonto istorija :super: Daug geriau nei mano bandymai taisyti elektros laidus. :)

Aišku, labai gaila, kad neatsigavo ji.

Atsakyti

Tai joa... vargstu... bet kam šiais laikais lengva? ! :D


Atsakyti

Oi Ristina, čiupk🎈o megztukas kokio fainumo, pradedant spalva, baigiant užrašu, kažkaip neturiu nieko tokio spec. šventinio ar sezoninio, bet va šitas tai toks, kad imk ir užsinorėk 😊

Lusasita, dailiai, jaukiai save puoši👍

Atsakyti