Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

va čia pasidairyk, lygiai taip pati rkitų herojų gali paieškot

https://www.pinteres...57440959149593/

Atsakyti

Nuoširdi, tai bandyk ieškot pradžiai, kokiam Pintereste, rusų forumuose... man čia tokiu naftalinu trenkia :D  prieš kokius 25 metus buvo madinga tie paveiksliukai :D

 

apie pleduką su katiniuku. ar nebus taip, kad per šviesią spalvą būsi pasirinkus. kokia spalva?

 


Katuk, rusva spalva, nėra šviesi, bėda ta, kad ten ne tik katino kontūrai, o visas ale rainas, tai kai išsimezgė tas rainumas susivėlė ir nieko neina suprasti :D

 Ne, ne surašė ir centimetrus pėdų, vienos net 23 cm, nu man atrodo aiškiai matosi, kad aš tik leliukams mezgu, nežinau net ką atsakyti...

Ačiū už nuorodą :4u:

Va toks mano katinas


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 29 spalio 2018 - 11:27

Mane tai suvimdo vien nuo minties tuos herojus megzt... :)

Atsakyti

Mane tai suvimdo vien nuo minties tuos herojus megzt... :)

 

Patikėk, mane lygiai taip pat, todėl ir žadu atsisakyti :D 

 

Atsakyti

daugiau lauke  nesifotografuosiu. SALLLLLTA. tai fotkiu  pora kadru :)  merino pusvilne is vernito :)  patinka man tas siulas. 

cdab8635136e.jpg

po sodo be mokijazo  :huh2:

94c5037f49db.jpg

Atsakyti

Į šios dienos "temą" :D
Priedas  1.jpg   309,66KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Lusasita - toj bus šilta :). Faini, praktiški tavo mezgtiniai, kokių man labiausiai ir trūksta. Nusimezgu kokį megztinį, pvz. tinkamą prie vienos suknelės arba kelnių... Arba sunešioju tap greit, kad vis neturiu ką apsirengt.

Katuk, nepavydėk, ne sau gi mezgu, užtat ir skubu :)

Gadget - mezgiau ilgai, nes niekur nėjau visą savaitgalį, tik po namus. Leidau sau nepersistengt, o užsiimt tuo, kas man malonu. O persimegziau, nes nu ripsas... kaip aš jį bemėgčiau, visgi užkniso :). Bet ir sustot negalėjau.  O ką ir beveikt per Xfaktorių? Tai taip ir gavosi...

Katuk - taigi tiek nuveikei, fainai, kai namai vis gražyn, gražyn.

Nuoširduk -baigėsi lauko sezonas,tai ir pas mus grįžai  :4u: . Ar tebedirbi ten pat? Pamenu, kad lyg naujas direktorius su nesąmonėm kankino?

Ristina, kokia spalva ♥. Čia siuvinėjai tas raides? Patinka man toks stilius.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 29 spalio 2018 - 12:03


Ristina, kokia spalva ♥. Čia siuvinėjai tas raides? Patinka man toks stilius.

Siuvinėjau :rolleyes:

Atsakyti

restar, kad mano tas gyvenimas  naminis toks, tai ir  mezginiai tam pritaikyti . Teikti siluma ir jaukuma . ir po striuke tilpti :)

Atsakyti

Nuoširduk -baigėsi lauko sezonas,tai ir pas mus grįžai  :4u: . Ar tebedirbi ten pat? Pamenu, kad lyg naujas direktorius su nesąmonėm kankino?

 

 

Panašiai :4u: Vasarą tai tik ilsėjomės, mažoji privertė įveikti skrydžio paniką, ko tik dėl vaiko nepadarysi, o jau dabar laukiu nesulaukiu kito skrydžio, net nesinorėjo grįžti namo. Paskui mokslo metų pradžia, tie per vasarą užaugę sparnai po truputį trumpėjo, trumpėjo, kol galiausiai visai nebeliko, tik tiek, kad išmokau nebeimti į galvą, tiesiog dirbu savo darbą, direktorė nauja...atmosfera labai bloga, tai kol įsivažiavau, vis neatradau laiko, užtrukau...

Bet jau sykį susipažinus, jus pamiršti neįmanoma :wub:

Kaip aš sakau, svarbu namuose šilta, jauku, ramu ir gera...o dar kai patinkantis mezginys rankose, tai išvis palaima :wub:

Abu megztukai jaukūs :wub:
 

Atsakyti

Lusasitos megztukas mano skoniui per ilgas. bet ant jos kažkaip visai gerai atrodo :D

Ristina tai aukštumoj, norėčiau ir aš tokio,  su visa spalva ir piešiniu. bet vat nesugalvoju gi pati :D

galvoju, kad siuvinėta tik grotažymė, o raidės išmegztos :hmm:

Atsakyti

Manau, kad raidės irgi siuvinėtos :).

Atsakyti