Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, jei nori buti dar ir madinga, ne tik susilti ;) tai dabar tokios ant bangos Priedas  FEAB4744-73E1-44C9-9725-D6F78B9F816E.jpeg   296,77KB   0 Parsiųsta kartų   arba va sios siluetas patikoPriedas  631BE17A-DAB4-4842-87DC-9DBF2B75ABD2.jpeg   263,59KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 28 spalio 2018 - 18:08

Antra labai daili!

Atsakyti

Mes tai  šiuo metu stebim kaip operos dekoracijas keičia. Grandiozinis darbas. Ir visiems stebint. :)

Išnaudoju  gimtadienio dovaną.

Atsakyti

Žuviuk, dėkui. Nežinau, ar noriu būt labai madinga, gal labiau nenoriu būt senamadiška :) 

Kerpena - kokia opera? Mėgstu operą...

Totaliai persimezgiau per dieną... 

Atsakyti

Kongresų rūmuose. Eugenijus Oneginas.

Atsakyti

Susizgribau ir aš pamegzt... Kažkaip visai nieko, nesikankinau.... O jau fimus gilumo pasirinkau... 

Atsakyti

Labryt, ėjau naujų laikų miegot, kėliausi senų. Ripsinės ligos laikinai atsikračiau išskalbdama, tad jau tikrai galėsiu pradėt swapint. Nes vakar niekaip negalėjau sustot. Pažiūrėsiu, gal jau reikia sustot du rankove, gi siūlą taupyt reik :)  

Atsakyti

Restar, 28 Spa 2018 - 22:21, parašė: Žuviuk, dėkui. Nežinau, ar noriu būt labai madinga, gal labiau nenoriu būt senamadiška :) Kerpena - kokia opera? Mėgstu operą... Totaliai persimezgiau per dieną...
Laba, kaip gerbėjai padauginti mezgimo? Noriu tokio sniego per pirtį :wub:

 

 

Priedas  IMG_20181029_085201__01.jpg   111,83KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Tokio šlapio?

Mieste tai tokia pliurza ..... o padangos tai vasarinės

bet nuo ryt vėl bobų vasarą žada :D

labas dienas,

aš visą savaitgalį negalėjau nė žodžio pratart... tiksliau nė raidės surinkt :D  iš to pavyyydo viskas :B  nu. su Liniuka tai kokį mėnesį nekalbėsiu.

viena persimezgė, kita sustot negali, trečia jau vėl nežino, kas bus mezgama toliau, nors ką tik pradėjo....

.

aš biškį swapinau. nu tų abejonių kaip visad.... kažkas ne visai tas... bet gal ir visai nieko, betbetbet :oh:  galų gale pritrūkau biškeliuką materiolo. nu kodėl dar ir tai turi nutikti :oh:

tada dar pirkau kėdes. o prie kėdžių  dar visokių namų rakandų.. .siaubiau Ikėją :D

tada tvarkiaus tvarkiaus tvarkiaus.... blią, kiek šlamšto namie....  dar biškį gaminau

tą šlamštą reiktų išvežt. netoli yra stambiagabaričių atliekų aikštelė, ale bet kokia neteisybė. priima tiek, kiek vienu kartu telpa į automobilio bagažinę ARBA priekabą. jaučiat skirtumą? kur bagažinė, o kur priekaba.....o nevežiau tik todėl, kad buvo šeštadienį bjaurus oras. kadangi penktadienį tipo atsotogauju, tai pabandysiu gal tą vieną vienetą išbogint :D

Atsakyti

Labas :4u:

Na aš vis tik savo katiną bandysiu išskalbti, tik 10 cm beliko, lyg kai ištempiam vaizdas pagerėja, bet gal tik man, kai žinau, kad ten katinas turi būti :D

Paklausia moteris ar mezgu kalėdines kojinytes...Sakau galima bandyti kažką, tada atsiunčia užsakymą: vienas su liūtuku, kitas su Mickey, kitas su karūna, nu Wtf?  :D Neturiu aš tokių paveikslėlių, gal kuri turit, nes teks atsisakyti tokių "Kalėdinių"

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 29 spalio 2018 - 11:06

Nuoširdi, tai bandyk ieškot pradžiai, kokiam Pintereste, rusų forumuose... man čia tokiu naftalinu trenkia :D  prieš kokius 25 metus buvo madinga tie paveiksliukai :D

apie pleduką su katiniuku. ar nebus taip, kad per šviesią spalvą būsi pasirinkus. kokia spalva?

Atsakyti

aj, o gla čia kalėdinės tai tipo, kur saldainiam kišti, o ne ant kojų mauti :hmm:

va, prie šitų rašo, kad kalėdinės :D

31caf3eedc6a9a4c032c3e6054f3fde9.jpg

Atsakyti