Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Mano nemirtingos Sanvitalijos žydi kaip vasarą :wub:

Priedas  IMG_20181028_112432.jpg   344,12KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Merginos Hilfe!!! Priminkite, kur rasti filmuką, kaip su bruoliu numezgus, sujungti mezginį  tokia kaip ant viršaus uždėta pynele, žinau, kad kužkuri rodė, lyg ir saugojaus, bet tai kur🙈

Atsakyti

Dėkui, nebereikia, radau. 

Atsakyti

Kapseika, įmesk ir man per messengerį, nes suprantu, kad saugojaus, bet kur...

O tas cardiganas kambarėly yra. Mano mezgamas dydis ir tau tiktų, o mano vaikas - visą panelytė, sausį bus 12. Noriu tokio ir sau, ir mažesnei panelei. Bet net man nusibodo ripsint, geriau jau lygiai megzt - greičiau mezginys auga :)

Atsakyti

Labu, nesirkit, atsargiai vairuokit ir visaip kitaip save saugokit ir mylėkit :4u: Aš traukinuke kaip tik grįžtu iš Švedijos siūlų maniakių pasibuvimo :) tiek rankdarbiaujančių vienoj vietoj dar neteko matyt! Įspūdžiai labai teigiami, net nesinorėjo namo eiti :) ir visa laimė, kad lagaminas buvo pustuštis skrendant į priekį, nes grįžtant beveik atsisėdau, kad užsegti :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vincis: 28 spalio 2018 - 12:45

Vinci, vaizdų prašytume!!! Restar, o kurį dydį tu mezgi? Vis tik man tas sujungimas šalikui netiko, antroj pusėj tokios nedailios skylės gaunasi, o kai vaikas mūturiosis tą šaliką, tai nesužiurės, nieko kito dabar jau nelieka, kaip susiūti, aišku atviros akys būt geriau, bet jau nebeardysiu... Ir dar klausimas patyrusioms, kaip jūs šalius, šalikus brolinat ar darot ką su kraštu?nu man jis sukasi į triūba ir tiek😑

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 28 spalio 2018 - 13:43

Kapseika, nemegzk tokio siauro, kad triuba butu, aš mezgu 85-0-85/~550eilių 6tankumu, krastam nieko nedarau, bet visada garinu su garais iš blogos puses, kažkiek raitos, bet tikrai nebaisiai.

 

Sveikos, mano savaitgalis be virbalų ir be swapo... 

Atsakyti

Kapseika, labai minimaliai šaliai raitos. Nu bet čia skalbta ir pagarinta :rolleyes:

Priedas  2.jpg   543,37KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  2.jpg   426,14KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  015.JPG   346,46KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Dėkui merginos, faktas, kad nuiaurinau, gal neg per tankiai sukaliau, dar bandysiu praplauti ir pagarint, bet jau kai sau brūžinsiu, žinosiu kas ir kaip...

Ristiniai taviškiai spalvingieji, kokie faini💛💚

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 28 spalio 2018 - 15:07

Kapseika, nežinau :). Mezgu iš akies. Siūlų storis neatitinka, tai iš akies taikau. Kadangi jis ir šiaip maišiukas, tai koks bebūtų - toks ir tiks. Ten dydžiai nelabai ir aktualu, nes numezgi Icord, kokio nori pečių pločio, tada prirenki nugarai, paskui priekiui, ties rankovėm sujungi, pasiaurini ir varai tiesiai žemyn. Man siūlų mažoka turbūt bus. Dabar megsiu rankoves, o kiek liks, sumegsiu į kūną. Gali būt trumpokas. Nebent apačioj kokią kitą spalvą prijungti sugalvosiu. Vinci - pafotkyk lagamino turinį, kai grįši :)  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 28 spalio 2018 - 16:00

Ardau :) ta grazia minti blogom- gerom alim numegzti laiva :)

irskau kitos idejos rimti vyruko dar rimtesniam megztukui- jei netycia kazka grazaus uzmatet- priimu pasiulymus :)

Atsakyti

Aš tai dar gavau užsakymą vyrukiškai liemenei.. .  O kur mano begalės norų...

Gal kas kokią idėją moteriškai liemenei madingai?  Kol negalvodama mezgu, tai rutuliočiau mintyse sekančius mezginiu. Man tešauna tas pats ripsas nuleistais pečiais... 

Atsakyti