Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Linut, jau dabar aiškiau, gal net ir pabandysiu, jei ir Natsumi nesigaus, bent jau Linsumi gal išeis :D

Dabar galvoju ar ardyti jau didžiąją dalį numegzto pleduko (60cm), ar pabaigti ir bandyti išskalbti, Norėjau išmegzti katino schemą geromis/blogomis akimis, tiek vargau, o nesimato paveiksliuko, tik kažkoks nesusipratimas, nebent skalbimas padės, bet stipriai abejoju... Nevykęs bereikalingas darbas :)

Atsakyti

Tai kur dingusios? Sušalot ar swapinat?

Aš į vakarą pradėjau swapint, tai net geriau pasijutau.

Atsakyti

Aš tai swapui detalių radau, vežuosi namolio.

Atsakyti

Aš irgi swapinu.

Atsakyti

Oi nuosirduk, as irgi turiu ne visai pavykusi blogu- grru akiu projekta baigineju. Siaubas kazkoks... bandysiu gelbeti issiuvinefama ji dar kitu siulu, bet mano mazesnis... su pleduku daugiau reikalu...

Atsakyti

Aš tai mikroskopinius tapukus nunėriau :D žalieji 2cm dydžio :)

20181027_172753_medium2.jpg

20181027_172603_medium2.jpg

 Ir esu pradėjus skarą, tai kaip tik tinka tokiom dienom, kai galva nieko galvot nenori... Tai kelias eilutes pavyko šiandien nurakaliot.

20181020_123436_medium2.jpg

Atsakyti

Ai, ir atsiuntė draugė foto, kol dar liemenė užsisega :D buvo dovana gimus, tai iki 2mėn ištraukė :D

IMG-fa45b59b5a194401a0de6e1b089eea22-V-1

Atsakyti

Tai kur dingusios? Sušalot ar swapinat?

mes tik ką grįžom iš kaimo,močiutės metinės,giminių lankymas.smagu,tik labai jau nemėgstu tamsoj vairuoti... einu megzt,jau jungsiu visas megztuko dalis 

Atsakyti

Aš kardiganinu, negaliu sustot, ryt bandysiu swapint. 

Atsakyti

Restar ka kardiganini?as baigiau ripskni..ka as zinau nuilginau kiba..iskalbiau isgreziau skalbimo masinoj.paleido kasmyrini puka  :wub:  bet susiglamze 

Ziuresim kas bus kai isdzius

Atsakyti

Aš irgi ripsinį Girfriends cardigan Anke. Dukrai. 

Atsakyti

Sveikos, Restar, aš vis įsivaizdavau, kad tu kažką vaikiško mezgi, dabar pagooglinau, ogi kooooks smagus kardiganas, pasaka, man pačiai tokio reikia👀

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 28 spalio 2018 - 11:16