Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Liniuka💙👣, bėk ateinuuuu... Labai fainas, kiek siūlo suėjo? Dabar jau net žinau, kad mačiau ten, tam tinkamo siūlo, negi reiks ryt lėkti, kaip tik paskutinė diena🤦‍♀️

Atsakyti

Kapseika uoj too virsuj su kasmyru da kainike kokia geera..

Liniuka gundai ir mane ant natsumio..o kiek suejo?turiu pusvilnes vernitines puskili..ar tu ne is vernitines?

Atsakyti

Ech, Kapseika galėjo pasivoliot ant babinaičių. Kainos man rodo labai net padorios.

LIniuka - ale gi ir pavarai.  Dailu. Vis buvo mano sąrašuose Natsumi, bet mintyse jau jį išbraukus buvau. reikės gal sugrąžint :). Suknelę gal jau irgi įpusėjai per šiandien?

Einu ir aš megzt, kol bulvės išvirs.

Atsakyti

Sumezgiau 4.5 pusvilnės. Nors gal kiek storokas siūlas, va šitas iš drops alpacos geriau krenta.

Restar, suknia tik reglaną turi, šiandien swapinau.

Priedas  post-11827-0-90213800-1492963243.jpg   603,69KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Tikrai sakot, kad padorios matėt, kad ten 50g.? Aš kažkaip, kai labai retai perku babininius, tai net nebesusigaudžiau... Jo Ququte tie viršutiniai geruliai sudėtimi, bet spalvos tik dvi, baltai rausva ir šviesi violetinė, pastaraja buvau jau susigundžiusi, bet išsinešus į lauką visai kitokia palieka, tokia šaltai melsva... Tai palikau ją🙄

Atsakyti

Merginos, o mocheriniui šaliui, megztam su mašina kiek panašiai gramų reikia? Nu aš visai kažkokia iškritus is dangaus, bijau, kad nieko nebžinau

Atsakyti

Kapseika, aš iš 100g numezgu. Visai padorus toks būna jau.

Bet tai kai sandėliuke pabuvojai :blink: :blink: :wub: Oi, užmačiau aš sau, imčiau to gėrio, gerai, kad toli :D   

Atsakyti

Liniuka, tobuli abu :wub: Tikrai modeliukas gražus, o ir puikiai ant tavęs atrodo, ir aš tokio norėčiau, čia iš šono 2 gabalai megzti ir tada rankovės pririnktos ir numegztos?

Atsakyti

Limit, pasakok ką nusižiūrėjai? Aš tai būdama ten supratau kaip man trūksta kokios apčiuopiamos mezgiminės draugės, kad va ir į sandėlį būt smagu buvę kartu važiuot. Mano pensininkė kaimynė mezga, na bet ji taip vokiškai penCininkiškai, nusiperka žurnalą, nusižiūri modelį, eina į pardę ir perka tiksliai nurodytus siūlus pvz. 50g.7e.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 26 spalio 2018 - 18:41

Ai, o tas dydis sandėlio, tai tai ką jūs matot tik dalelė, ten trys patalpos. O kas dar nustebino - pasitikėjimas, iš sandėlio eini per lauką, gatve atgal į parduotuvę ir ten perki, ir nemačiau jokios apsaugos ar kamerų👀

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kapseika: 26 spalio 2018 - 18:35

Kapseika ach ach baltai rausva laaabai mano skonio spalva

Atsakyti

Kapseika, žinoma, kad kašmyriukas tas ledinis :wub:  Ir dar pora spalvyčių. Rausva ta ir mėlynumai  :wub: 

Atsakyti