Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O aš vakar ryte (7val.) langus jau gramdžiau... čia, LT, Jonavoj... 

O pas mane tik slapia labai buvo :D​ keli km i kita puse. Daznai ten buni? Ar tik naktimis?

Atsakyti

Siaubas, Šarange :blink: Gerai, kad dar viskas gan laimingai baigėsi :unsure: 

Greičiau tau praeit šitą nelemtą dryžį :4u:

Atsakyti

Oi Šarage  :4u: 

Atsakyti

Istorijos pas tave, Šarange, oho  :blink: . Linkiu kuo greičiau balčiausio dryžio  :4u: .

Atsakyti

Sarange :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

Šarange, nesinervuok. pažvelk kitu kampu - viskas gerai baigėsi tavo vyrui, sveikas gyvas. o mašina... nu Vln gal kiek geresnė situacija, yra visokių carsharing'ų, gal ir pas jus kas panuomuoja, jeigu jau mirtinai reik tos mašinos, gal kas iš pažįstamų nenaudoja, gali paskolint. tikrai rasi išeitį

nors tas jausmas juodžiausio dryžio man pažįstamas..... nekoks. bet jis nesitęsia amžinai :4u:

Atsakyti

O pas mane tik slapia labai buvo :D​ keli km i kita puse. Daznai ten buni? Ar tik naktimis?

Tik naktimis 2-3k. per mėnesį. Šįvakar irgi lekiu.

Šarange,ojei... baisiai susiskaitė... baisiau gal nei Olaivos įkelto filmo foto... tikrai gerai,kad vyras sveikas.

Atsakyti

Istorijos pas tave, Šarange, oho  :blink: . Linkiu kuo greičiau balčiausio dryžio  :4u: .

ką ten balto,aš tai jai visų vaivorykštės spalvų dryžiaus linkiu 

il_340x270.1652214076_ixcc.jpg?version=0

Atsakyti

Šarange, po tamsos ateina rytas :4u: 

Swapinu, bet žiauriai abejoju :unsure:  Dar pamegsiu, o tada nunuspręsiu bus swapas ar scrapas :D​ 

Atsakyti

2 filmai ir pusė megztuko nugaros jau per daug man šiandien...

bet koks oras šiandien fainas ! eisiu į gatvę žmonių juokinti :D su batų dėže fotografuosiu :D

Atsakyti

Pas mus per TA prie durų paima mašiną ir tik vairą anr duobės leidžia pasukinėt  :D 

Atsakyti

Šarange laikykikis!!!! Labai ziauriai viskas skaitos..... 

Abelo, gal kada susitikt gautus 😊 turiu tavo vaikiukams kai ką 😊

Atsakyti