Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Lace, tai neradai namie tinkamų?

Jei ką, tai maišiukas su virbalais jau mašinoj  :D​ 

Atsakyti

Jūs a.fi.gien.nos!!!!

Atsakyti

Lace, tai neradai namie tinkamų?

Jei ką, tai maišiukas su virbalais jau mašinoj  :D 

Žinok, kažkokius suradau, gal net bus tinkami. :unsure: Kol kas greitąją pagalbą atšaukiu  :4u:  savaitgalį bandysiu megzt ir bus aišku.  :unsure: 

Atsakyti

Taip, Gadget, zinom :rolleyes:. Bet vis tiek aciu. :D

Labas rytas :4u:

Atsakyti

Sveikos ir nelabai. As per viduri. Niekaip neissveikstu... darbo aisku del to neapleidziu, bet cia problema gal ir yra:) 

swapas ... siulus jau glostau bet dar nepradejau :)

jau noriu savaitgalio ir poilsio . Bet teks dar siandien pasidarbuoti. :)

grazios ir darbingos dienos ir jums visoms

Atsakyti

O aš šiandien atostogauju :yahoo:  Pas mus į kitus metus leidžia persikelt tik 14 d.d. Tai šiemet pakliuvau į raudoną sąrašą ir turėsiu iki metų galo išatostogaut 5 dienas.

Swapo dar nepradėjau, nes irgi esu profesionali atidėliotoja :B​ 

Atsakyti

Labas rytas.

Dar paspalvinsiu.

Ispiros tik todėl, kad niekur nėra tiek daug spalvų derinių, kiek ten.:)

5457572985_4951000eec_z_medium.jpg

image_small2.jpg

P1010036_medium2.JPG

P20121216_190929940_66E0322B-6148-440B-B

Atsakyti

labas rytas,

šiandien vienas druskininkuose prieš atostogas,Luknei jokių būrelių nėra,tai eis pas draugę į svečius iki vakaro,o man paskaitos tik nuo 15 val.tai dabar mezgu megztuko nugarą ir žiūriu profesinius filmus :)

https://www.imdb.com...7/?ref_=nv_sr_1

apie karo fotografę

MV5BZTRhMmNjNTMtNjY0MC00MzAyLTg0MzItYWNl

41936430_2155667361118350_83319714387937

42059122_2155667337785019_59562215876602

41851541_2155667331118353_51824751075026

Atsakyti

Baisi ta pirma Olaivos nuotrauka, net krūptelėjau pamačius. Iš Olaivos gi tikiesi gražių vaizdų. :)

 

Dar apie visokias profesines ligas ir ligonius. Čia prisiminiau skaitydama apie Lace ir Nites viena kitos palaikymą ligos atveju.

Prisimenat, kažkada buvo pas mus diskusija apie raštuotą megztinį, kuris buvo  numegztas ratu, kad būtų lengviau megzti, o paskui prakirptas priekis ir padarytas užsegimas. Tada diskutavom, ar kiltų ranka kirpti.  :)

Tai aš dar prieš tą diskusiją buvau užmačius skarą, kuri irgi buvo labai raštuota ir irgi megzta tokiu būdu (apvaliai, o po to prakerpant). Buvau išnagrinėjus labai kruopščiai, nors dabar nerandu tos skaros, o galvojau, kad ravelry turiu išsisaugojus.

Tai va. Prieš pora dienų sėdžiu vienam renginy ir prieš mane atsisėdo moteris apsigaubusi nuostabia raštuota  skara - tokių mielų raštų ir spalvų, kad net silpna. Tai visą paskaitą galvojau apie tai, ar ji mezgė apvaliai ir pakirpo, ar sukiojosi pirmyn atgal. :lol:

Paskui pavyko man ją pakalbinti, tai pasirodė, kad ne pati mezgė ir nežinojo kaip. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 26 spalio 2018 - 08:18

Labryt, 

Vakar tik kardiganą pamezgiau, bet šiandien bandysiu swapint.

Olaiva, kų tą filmą radai? Prieš kiek laiko kelis kartus buvau ieškojus...

Gražios tos inspiros. Saviškę mylėjau irgi, bet iš mylėjau :). Man kaklui per šalta ir plaukuosena  susielektrina užsimaunant, nusimaunant. 

Atsakyti

Baisi ta pirma Oliavos nuotrauka, net krūptelėjau pamačius. Iš Olaivos gi tikiesi gražių vaizdų. :)

iš Olaivos dabar gali sulaukti ir ne tik gražių vaizdų,o to,ko reikia pagal užduotis mokykloje :) pvz reikėjo dramatiškų grupės portretų.padariau tuos portretus gaisrinėje,kai vyrai, grįžę iš gaisravietės,blynus užgesinę, stojo pasifotografuoti :) mokytojai tą nuotrauką pasiūlė siųsti į konkursą,nes dramatiškumo joje sočiai...

Atsakyti

Labryt, 

Vakar tik kardiganą pamezgiau, bet šiandien bandysiu swapint.

Olaiva, kų tą filmą radai? Prieš kiek laiko kelis kartus buvau ieškojus...

Gražios tos inspiros. Saviškę mylėjau irgi, bet iš mylėjau :). Man kaklui per šalta ir plaukuosena  susielektrina užsimaunant, nusimaunant. 

pirmasis tai čia:

https://www.filmai.i...-lietuviu-kalba

o antrąjį iš rutracker.org siunčiausi

Atsakyti