Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man nieko neskauda ir pulsas normalus :rolleyes:

Dirbau dirbau visą rytą :karsta:.

Užėjo kolegą, užmetė akį į mano moniką ir sako : kokią čia nesąmonę padirbai :blink:

Pasižiūriu -  akurat nesąmonė :fool: 

Dabar sėdžiu ir galvoju :hmm: bandyt taisyt ar iškart daryt iš naujo :unsure:

Atsakyti

gerai, kai yr kolegos :D

Atsakyti

kuriems užtenka tik akį užmesti, kad pamatytų, jog darai nesąmones. :)

Atsakyti

Laba diena  :4u:

Kas čia sektoje per lazaretas?  :blink: Kažkaip jus paskaičiusi tokia sveika pasijutau, nors kaip tik galvojau skųstis nuo ryto skaudančia galva  :blush-anim-cl: Nesirkit, kąąą...  :4u:  :4u:​ 

Vakar pasiėmiau iš pašto swapinį siūlų siuntinuką, išpakavau - spalva nenuvylė  :wub: Labai tikiuosi, kad ir mėginuko mezgimas nenuvils.  :unsure: Tik vat turiu įtarimą, kad namie nėra reikalingo storio virbalų... :huh2:

Labas, ir aš kol kas gėdingai ... Apysveikė. Vis dar trumparegė!!!

Atsakyti

gadget3, bet gi dabar jau yra tos kažkokios milimetrinio pjūvio regėjimo korekcijos operacijos. Neplanuoji?

Atsakyti

Nžn. Man tinka akiniai ;)

Kai trukdys, pasidarysiu tikriausiai.

Atsakyti

Oi kaip baisiai tos nediognuozuotos ligos susiskaitė, visoms po glėbį  :4u: 

O aš mašiniuką palikau  :cray: 

Atsakyti

diagnozei nustatyt palikai?

Atsakyti

Nuo šnekų apie ligas mane apėmė neaiškus nerimas, pasidarė silpna, net pykinti ėmė... Arba sutapo. Prieš tai 4 slyvas buvau suvalgius... Dar ir dabar negera. Bet nei gulėt, nei ką daryt. Net ką valgyt nežinau. Tai arbatą geriu imbierinę. 

Atsakyti

Linkėjimai visoms sergančioms ir diagnozės nerandančioms :4u: 

Aš tai prie tų pulsininkių jungiuosi. Irgi be priežasties. Ir sportavau, ir ne, o vistiek širdis nesutvirtėjo. Rytais tai išvis vargstu, laiptais į antrą aukštą čiut užlipu :B​  Paskui prasijudu. 

Atsakyti

Jo rytais ir man kyla labiau Liniuka tiesiog gal neisimiegi? O sirdis geriausia stipreja vaikstant

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 25 spalio 2018 - 19:06

Mane vis laikas nuo laiko vis aplanko toks geras suvokimas, kad man labai pasisekė, kad aš atradau jus  :wub: šiandien, užbėgdama įvykiams už akių (dar neapžiūrėjau savo virbalų stalčiaus), užklausiau Nitės, ar ji turi ir galėtų man paskolinti reikiamo numerio virbalus. Reagavimas buvo žaibiškas, plius pasiryžimas čia ir dabar vežti man tuos virbalus, nes gi likimo draugei reikia  :wub:  :wub:  toks įsijautimas į svetimą “bėdą”, supratimas, kad kartais virbalų ar tinkamo siūlo gavimas negali palaukti galimas tik tarp tos pačios “palatos” ligonių. Laimei, mano atvejis ne toks kritinis, bet žinojimas, kad bet kada galiu sulaukti pagalbos, labai sušildo. Manau, kad tai didelė dovana. :wub: 

Atsakyti