Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

 

 

O Olaiva, tai mano draugė, mano pulsas iki 200 (nematavau, bet toks vaizdas :D ) užkyla. Be jokios akivaizdžios priežasties. Ir irgi nieks nieko nenustatė per 10 m nuo ko tai. Viskas nurašoma mažakraujystei, ir visur kur, bet  pas hemotologa nesiunčia :D

 

Visoms linkiu kuo geriausios savijautos, gerų žinių ir mažiau nervų :wub:

appso neturi tel,kad pasimatuoti? aš turiu,bet nuo to nėr ramiau :D

kai toks sukyla,ką darai? man kai 148 buvo,tai toks jausmas,kad širdis per kilometrą prieky manęs bėga,o aš kažkus atsilikusi...

 

šiandien einam su vyru į teatrą,jau net jis užsiminė,kad 'kaip gerai,pasikultūrinsim,pravėdinsim galvas ne tik po ligoninės palatą,bet ir kažkur geriau :D "

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 25 spalio 2018 - 11:20

Lai lai angelai.. :yahoo: as jau turiu puse daiGto :angel2:

Is to tingejimo visgi iskepiau biskvita miniatiurini torciukui, dar steika iskepsiu ir bus vyras pamalonintas :rolleyes:

Atsakyti

Turbo Rasytė  :blink:​ 

Atsakyti

Olaiva, nieko nedarau, širdies lašų išgeriu ir į priimamąjį važiuoju :D o kartais šiaip namie pralaukiu.

Atsakyti

Man atrodo, kad ir pernai Rasytė, viens du ir padarė swapo dovaną. O gal su kuo maišau. :hm:

Atsakyti

Olaiva, nieko nedarau, širdies lašų išgeriu ir į priimamąjį važiuoju :D o kartais šiaip namie pralaukiu.

o ką priimamajam daro? metoprololį? dažnai tau taip užeina?

Atsakyti

Aha, aš irgi pameu, kad pernai Rasytė buvo pavarius. Kai dar kitos net nebuvo pradėję :)

Atsakyti

Laba diena  :4u: 

Kas čia sektoje per lazaretas?  :blink: Kažkaip jus paskaičiusi tokia sveika pasijutau, nors kaip tik galvojau skųstis nuo ryto skaudančia galva  :blush-anim-cl: Nesirkit, kąąą...  :4u:  :4u:​ 

Vakar pasiėmiau iš pašto swapinį siūlų siuntinuką, išpakavau - spalva nenuvylė  :wub: Labai tikiuosi, kad ir mėginuko mezgimas nenuvils.  :unsure: Tik vat turiu įtarimą, kad namie nėra reikalingo storio virbalų... :huh2: 

Atsakyti

Restar, koks ten straipsnis įdomiom mintim? Neatidaro nuorodos..

Atsakyti

dėl pulso..o negali būt tiesiog silpnas širdies raumuo?nu aš aišku nei kardiologė nei iš vis ką žinau, tiek kad pati kaip juokėsi viena draugė turiu kirstuko pulsą

na o bet tačiau reguliariai sportuojant priepuoliai man praktiškai praėję yra (apie susinervinimus nekalbu)

dabar ramybės būsenoj laikosi 60-80, sportuojant ar einant pakyla iki 140 maksimum

Atsakyti

Aha, aš irgi pameu, kad pernai Rasytė buvo pavarius. Kai dar kitos net nebuvo pradėję :)

Siuo atveju asai ne prie sektos, nemegstu atideliot :D  jei jau uzsikabinu tai reik kaip s..kt cia ir dabar :D aisku, jei gaunamas rezultatas nedziugintu..turbut butu sunkiau :hmm:

Atsakyti

Aš taip, kaip Rasytė elgiuosi, kai kokia draugė paprašo, ką nors palenkti, susiūti ar pan. Tai kol dar gyvas entuziazmas, stengiuosi padaryti. Nes jeigu, atidedu, tai jau paskui būna sunku prisiruiošiti.

Atsakyti