Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

prakeikta viltis turbūt :hmm:

Viltis, prakeikimas, viltis, o gal pilnatis :hmm:

Atsakyti

Sujungtas du kartus apie kaklą laisvai. Jei mano fėja Šarangė, tai tiktų simple mašininis kaip Miglei mezgei :D 

Katuk, nu prisijuokiau :D  Nes vakar vakare kaip tik su vyru rutuliojom situaciją apie laimingą daugmilijoninį bilietą ir širdies smūgį sužinojus :D​ 

Atsakyti

Labas dienas :4u:

Visa para neciupinau swapinuko :blink: kaip vakar isejau dirbt prie 16 tai siandien tokiu laiku grizau (nu nakvojau namie, betnakti jau nebesimezge) . Pamaitinu seimyna ir kibsiu i darbus.

Laba

viena fėja klausimėlį turi, prašom visos pasisakyt:

KGB

Koks kuriai labiau patiktu/tiktu kaklašildis. Ar toks kaip vamzdis (Inspiros tipo), ar ilgas sujungtas šalikas   :hmm:

Ilgas sujungtas, purus, stambus :rolleyes:

Sujungtas du kartus apie kaklą laisvai. Jei mano fėja Šarangė, tai tiktų simple mašininis kaip Miglei mezgei :D

Katuk, nu prisijuokiau :D  Nes vakar vakare kaip tik su vyru rutuliojom situaciją apie laimingą daugmilijoninį bilietą ir širdies smūgį sužinojus :D​ 

Nu klausykit, man rodos jumi reik abiem pirkt bilietus, jei jau po rajona sklando telepatines mintys :rolleyes: :lol:

Atsakyti

Antkaklis - ilgas plonyyytis platus sujungtas.

Atsakyti

Aš tai ir nusipirkau. Bilietą.

Atsakyti

Sveikos  :4u:

 

Atėjau KGB klausimo atsakyti.  :unsure: Nors iš tiesų tai net nežinau, kaip atsakyti - šiuo metu spintoje trūkumas tiesiog šalio, Inspirų turiu 2,5 ir nenešioju kažkodėl, sujungtą šaliką visai neperseniausiai man Ristina numezgė  :wub: Ir tam tiesiog šaliui net ir spalvą geidžiamą turiu - labai norisi "teal" spalvos aksesuaro garderobe...

 

TealBlue.jpg

 

 

Bet čia jokiu būdu nėra įpareigojimas mano Fėjai  :4u: Aš nekantri, tai greičiausiai tą trūkstamą aksesuarą susiorganizuosiu dar swapui neįsibėgėjus  :B

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 24 spalio 2018 - 16:53

Nekantrioji ;)

Atsakyti

man vamzdis ;) 

Atsakyti

man vamzdis ;) 
Suskaičiau tiesiogiai, puoliau galvot kaip čia gelbėti... O paskui mintis - taigi KGB! ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 24 spalio 2018 - 17:49

Suskaičiau tiesiogiai, puoliau galvot kaip čia gelbėti... O paskui mintis - taigi KGB! ..

gi ne "man vamzdec"rašiau ;)

Atsakyti

KGB jokio skirtumo - visokių formų dėviu. Bet va kažkaip gavos, kad randandono neturiu  :rolleyes:  

Pritrūkau siūlų - zakon podlasti,  nes gi SAU!

IKI KADA REIK SPĖT, kad su swapu nesuvėluot? 

Parašykit datą, plyyyzzzz - raudonai apsibrauksiu :D

Mmmmm artinas, pilnatis artinas - labai norėčiau kam nors galvą nukąst. Plius darbo galo vinis buvo be 6 min 18 įėjusi ponia, kuri nieko nepirko, iškuitė visas lentynas ir per ją į jogą nenuėjau (nes nėr ko eit, kai 25min vėluočiau). Taip norėjau aš jai   :bash: 

Atsakyti

gi ne "man vamzdec"rašiau ;)

NiuAnCai

Atsakyti