Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

ilgas sujungtas šalikas, du kartai aplink kaklą

Atsakyti

Tai gal čia ženklas, katuk, gal nusipirk ;)

Man kaklašildžio abu variantai tinka.

Atsakyti

bet reiktų bent jau loterijos bilietą nusipirkt :hmm:

ir paskui su katilu ant galvos vaikščiot :lol: nes tikimybė, kad į tave pataikys meteoritas yra didesnė  :lol: 

Atsakyti

Laba

viena fėja klausimėlį turi, prašom visos pasisakyt:

KGB

Koks kuriai labiau patiktu/tiktu kaklašildis. Ar toks kaip vamzdis (Inspiros tipo), ar ilgas sujungtas šalikas   :hmm:

Man gal sujungtas geriau būtų, nes vamzdžių esu prisimezgus pati :hihihi:

Kažko tie atidėliotojai šiandien prikibo. :)

34503507_10156578133366617_5836561548230

Atsakyti

ir paskui su katilu ant galvos vaikščiot :lol: nes tikimybė, kad į tave pataikys meteoritas yra didesnė  :lol: 

tas tai gali pataikyt ir nenusipirkus bilieto

bet jeigu taip svarstant, tai laimėti tiek milijonų šiek tiek didesnė tilimybė negu užsidirbti per gyvenimą. mano atveju,

Atsakyti

 

bet jeigu taip svarstant, tai laimėti tiek milijonų šiek tiek didesnė tilimybė negu užsidirbti per gyvenimą. mano atveju,

Čia jau ne tikimybė :D čia faktas - samdomam darbe milijonai neuždirbami :frusty: net ir labai gerai apmokamam :B

Atsakyti

na bet lyginti nesulyginamas, iš visiškai skirtingų operų,  tikimybes tai gal neverta.

nesakau, kad imsiu ir laimėsiu, bet kam laidoti viltį :D

Atsakyti

katuk, tai tu apsispręsk, ar  viltis tau tie milijonai ar  prakeikimas. :lol:

Atsakyti

prakeikta viltis turbūt :hmm:

Atsakyti

Laba

viena fėja klausimėlį turi, prašom visos pasisakyt:

KGB

Koks kuriai labiau patiktu/tiktu kaklašildis. Ar toks kaip vamzdis (Inspiros tipo), ar ilgas sujungtas šalikas   :hmm:

Ilgas sujungtas salikas.

Atsakyti

Ilgas sujungtas 2x apvynuojamas bet ne standziai, o taip puriai krentantis, bet ir be tarpu tarp kaklasildzio ir kaklo :) 

Vamzdis tikrai ne, bet inspiros tipo- nuo placiau link siauriau- taip

Atsakyti

Abu variantai.

 

Apie savo klausimą ne į temą - ačiū už pasufleravimą, eisiu temoj giliau pasiknist. Limit, turėsiu galvoje  :4u:

Atsakyti