Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

labas

jungiuosi į atidėliotojų klubą

nors jau pastaruoju metu stengiuosi vyt šitą savybę, bent darbe (nūū aišku suspėju viską bet būna daug nervo tai va dėl to nervo mėginu kauptis ir daryt kol terminai neprimygo galutinai) kai kas pavyksta kai kas ne :)

Atsakyti

Laba diena. Dar viena atidėliotoja pareina. Bet aš tikslingai atidėlioju, nes turiu tik idėjos užuomazgą ir nežinau, ar pati jau patenkinta, ar dar reikia panešiot prieš imantis gimdyti  :hmm:  :B

 

Ne į temą KGB: Mirena. Turiu receptą kišenėj ir negaliu apsispręsti. Kokie nors komentarai? 

Atsakyti

Masažuotoja (parašyk, kaip tik per dovaną naudot pradėjau, spavilniys ilsisiii kaip gerai)

Atsakyti

Šilinge, jau anksčiau pridiskutavom apie Mireną. Labai individualu. Čia esančioms, rašiusioms, daugumai tinka ir patinka.

Aš ne tik receptą, bet ir pačią Mireną turiu ir apsisprendžiau vis tik jos nenaudoti. Jei kartais tau reiktų, pirkta rugsėjį, turiu visus čekius. Su nuolaidom.

Atsakyti

man ji netiko,išėmė anksčiau laiko...

Atsakyti

Sveikos, smagiai pasiskaičiau prie pirmo šiandienos kavos puodelio :)

Restar, pora žingsnių nuo manęs ir neužsukai... nežinau, oi nežinau :D

Sodadaržio neturiu, nieko neraunu ir nesodinu. Menka iš manęs žemės kapstytoja :D

Vakar pasidažiau siūlus sau - pirmą kart per visą dažymo karjerą :) einu vyniot ir kažką gamint. 

O ryt lėksiu į siūlų mugę akiratį praplėst :)

Atsakyti

Siūlų mugė skamba neblogai. parvešk bent informacijos apie kokias nors įdomybes

anais dviem klausimais neturiu ką pasisakyt....

ir šiaip  nelabai turiu ką....

šiandien ryte viena reklama įdomias mintis iššaukė

žodžiu, reklamavo vieną loteriją, kad gali laimėt 90 mln.

tai vat pagalvojau, kad laimėjus tiek pinigų, galiu iškart ir numirt.

ne iš laimės, o tiesiog, kad nebeliktų jokio tikslo  - viskas kaip ir pasiekta...

Atsakyti

Katuk o tai negi manai milijardieriai jokių tikslų neturi gyvenime?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 24 spalio 2018 - 14:09

Katuk, taigi šitiek tikslų gali išsikelt, kaip tikslingai tuos pinigus panaudot :D

Atsakyti

tai aš gi ne milijardierius :D  ir juo patapus per vieną naktį, tikrai nesusivokčiau, kap tikslingai tuos milijonus panaudot

kiek yra istorijų, kai netikėtai praturtėję paprasti žmogeliai iššvaisto tuos turtus momentaliai ir dar prisiskolina :D

žodžiu - vien galvos skausmas būtų, o ne laimė :D

 

bet aš čia nerimtai, tiesiog tokia pirma mintis buvo :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 24 spalio 2018 - 14:23

Laba

viena fėja klausimėlį turi, prašom visos pasisakyt:

KGB

Koks kuriai labiau patiktu/tiktu kaklašildis. Ar toks kaip vamzdis (Inspiros tipo), ar ilgas sujungtas šalikas   :hmm:

Atsakyti

miljardieriai gi nelaiko tų savo milijardų sąskaitoj, ar grynųjų po lova :D  tie pinigai yra tam tikro turto pavidalu, kuris neišaugo per vieną kartą. o čia įsivaizduok, ima ir pasipildo tavo bankas tiek nulių....

bijočiau turbūt ir savo šešėlio

bet pirmas veiksmu tai mesčiau darbą :D

o paskui jaučiu galvočiau apie kažkokią veiklą sau, bet vat kad nežinau, kurioj srity. dar turbūt keisčiau gyvenamą vietą, tiksliau šalį. kur nors kur šilčiau, be ne per karšta. tam reiktų išmokti kalbą kokią....

bet reiktų bent jau loterijos bilietą nusipirkt :hmm:

Atsakyti