Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Olaiva, dailus daigtas, tik dėl spalvos abejoju kaip ten būtų.... atsinešk ;)

Atsakyti

Man sukneliu manija jau daugiau nei metai. Daugiau nieko nematau 🙈 siandien tokia pirkau 

http://onedress.lt/p...-odiniu-sijonu/

Atsakyti

Labai graži suknelė!

O kokio tinkamo silueto  :wub:​ 

Atsakyti

Labas rytas,

 Suknelė tikrai graži, nors nežinau, ar norėčiau  odos.

Atsakyti

Labas rytas,

 Suknelė tikrai graži, nors nežinau, ar norėčiau  odos.

tai kad ten ne oda....

bet suknė visai nieko, ir ta ne oda šiais laikais visai neblogai ir atrodo ir nešiojasi.

labas rytas

vakar buvau darbiniam vakarėly, prarėkiau balsą :D

Atsakyti

Garsiai sakei Miau?

Atsakyti

labai garsiai :D  ir ne tik miau

Atsakyti

Labas rytas,

Kerpena labai gražius spalvų derinius sudėjo :wub:

Katuk, kas čia per vakarėliai vidury savaitės? :D Kad net balso nerasta :D

Vakar buvau Kanų Liūtų reklamų pažiūrėt. Išsisėmus tubūt liaudis, visai nieko gero. Pora gal šiek tiek sujaudino, keletas gal šypsnį sukėlė, na ir nemaža dalis - gėjų reikalai.

Suknelė visai įdomi su ta vadinama oda, pasimatuot norėčiau :)

Swapo mintis dar bręsta. Man turbūt kaip Ibelhauptaitė kažkada sakė, kad lietuviams būdinga,  kol šautuvas į pakaušį neįremtas, tai reikalų atidėliojimas klesti :D

Dar turiu klausimėlį, gal kuri susidūrėt ir galit parekomenduot gerą, neypač brangų -ią) masažuotoją?

Atsakyti

Swapo mintis dar bręsta. Man turbūt kaip Ibelhauptaitė kažkada sakė, kad lietuviams būdinga,  kol šautuvas į pakaušį neįremtas, tai reikalų atidėliojimas klesti :D

:sutinku: 

Labas rytas

Atsakyti

vakarėlis buvo mergaičių :D  mūsų skyriaus berniukai kažkada paslapčia vieni susiorganizavo pasisėdėjimą, tai mergaitės supyko ir susiorganizavo savo. o kadangi mergaitės dauguma šeimos moteros, tai savaitgalis nelabai patogus. o buvom boulinge, tai reikėjo labai komentuot ir replikuot, o muzika garsi, o kamuoliai bumsi, nu vat ir visiem aišku, kas didžiausias komentatorius :D 

o iš tikro tai visą savaitę jau turiu kažkokią tai neaiškią slogą, tai matyt susidėjo ir berėkiant nusiliedo gerklėn

aha, Kerpenos deriniai ir man patiko

Atsakyti

Apie atidėliojimą. Dukra užrodė. Angliškai, bet kadangi yra normalūs subtitrai, tai net aš daugmaž supratau.

https://www.youtube....3NygBBbOPfUuT34

Jaunystėje tikrai nebuvau atidėliotoja. Mokykloje net dažnai pamokas ruošdavau, tas kurias uždavė šiandien, nors ir nereikia jų rytojui.

Bet kuo toliau, tuo labiau degraduoju. jau tikrai darausi beveik atidėliotoja daugelyje sričių, o ten kur koks nors terminas neprispaudžia ir iš vis neprisiruošiu daryti.

Atsakyti

aš esu pažengusi atidėliotoja :B

Atsakyti