Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos,

Olaivos ir trijule su gimtadieniais :4u:

Olaiva primink apie kuri kalbi :hmm:

Darbe net nosies is po popieriu nepavyksta istraukti, atreja auditas, o as islekt suplanavau :D tai darbais uzmete :oh: oi nezinau kaip su swapu bus, kaip suspeti  :hmm: 

Atsakyti

Tiesa, ryt būsiu Kaune Baltų pr. nuo 9 iki 11 panašiai, paskui turiu tikslą Savanorių pr. Jeigu kas norėtų kartu kur papietauti netoli vieno ar kt prospekto, tai aš mielai :). Ar šiaip žinot gerą siūlų ar suknelių vietą tame tarpe - rekomenduokit  :). Kauno nepažįstu, su GPS važiuosiu. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 23 spalio 2018 - 17:24

Kerpena tiesiog dalina užuominas savo mergaitei, ne taip, kaip kai kurios kitos :).

Tiesiog rodau kokios spalvos patinka. Nebūtina inspiros megzt. :hihihi:

Atsakyti

Tiesa, ryt būsiu Kaune Baltų pr. nuo 9 iki 11 panašiai, paskui turiu tikslą Savanorių pr. Jeigu kas norėtų kartu kur papietauti netoli vieno ar kt prospekto, tai aš mielai :). Ar šiaip žinot gerą siūlų ar suknelių vietą tame tarpe - rekomenduokit  :). Kauno nepažįstu, su GPS važiuosiu. 

Savanorių 286 prieš McDonaldą yra Flos veris-lietuviškos suknelės ir kt ;)

Norėč su tavim susitikti,bet ryt nuo 13 val praktika studijoje,tai jau nuo 12 ruošimės ten viskam...

Prie Hyper Maximos į Casa lana siūlinę užsuk ;) Savanorių pr irgi

Atsakyti

Tiesa, ryt būsiu Kaune Baltų pr. nuo 9 iki 11 panašiai, paskui turiu tikslą Savanorių pr. Jeigu kas norėtų kartu kur papietauti netoli vieno ar kt prospekto, tai aš mielai :). Ar šiaip žinot gerą siūlų ar suknelių vietą tame tarpe - rekomenduokit  :). Kauno nepažįstu, su GPS važiuosiu. 

Išgirdau!! :)

O kada tavo pietūs? 11:30 ar 12val.? :) jei 11:30 aš galiu tiktis ;) jei savanoriuose, tai Olaiva jau paminėjo taškus ir man patogiausia būtų pietūs HiperMaximoj (savanorių 255 lyg jos adresas...), Casa Lana šalia visai, suknelės tolėliau, bet pakeliui namo būtų :D

O jei šalia Baltų prospekto,tai vincio taškas netoli ;) bet adreso tai nepamenu. Tik va ten prisijungt negalėčiau,nes mašinikės neturėsiu :( tai tik pėsčia palei Savanorius galiu blaškytis :D

Atsakyti

Olaiva, kas per megztukas? Aš kaip ingriga irgi nepamenu.... :4u:​ 

Atsakyti

Abelo, mano pietūs tada, kada pasileisiu :). Kadangi prie renginio organizatorių, tai negaliu pati pirma pabėgt :). Žiūrėk, jeigu man protas neaptems, tai aš skambtelėsiu tau, kai jau būsiu laisva. Jeigu 11 val, tai gal realu per pusvalandį atvažiuoti? Jeigu nepaklysiu :).

Olaiva - AČIŪ tau labai :4u: , tyrinėju adresus :). Visgi labiausiai suknelės domina, ne siūlai. Negi aš jų neturiu  :D . O jeigu pas Vinčį užsukčiau, tai geruoju nesibaigtų, įtariu, o ir greituoju nesibaigtų...

Tyrinėju Kauną :), tai nuo Hyper Maximos iki Bordo stiliaus (sako, kad ten būna ir didelių batų...) nueisiu per kelias min, o paskui iki suknelinės pavažiuosiu :).

Daugiau lankytinų objektų? :) Kultūrą tai su šeima pasiliksiu, vienai norisi po pardes truputuką prasinešti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 23 spalio 2018 - 19:38

11-11.30 dar ir aš spėčiau ;) rašyk ;)

Atsakyti

Ooooiii, pas vinci tikraaaaiii anei geruoju, anei greituoju nesibaigtų :D turi mano tel lyg? Tai lauksiu skambučio ;) atvažiuot per pusvalandį tikrai realu ;)

Atsakyti

Abelo - turėjau. Olaiva - būtų faina, parašysiu, kai žinosiu, kad baigiam.

Atsakyti

Olaiva, kas per megztukas? Aš kaip ingriga irgi nepamenu.... :4u:​ 

šitas  :cray: 

DSC_7545_medium2.JPG

Atsakyti

Parekit ir man ka, kaip tik laisva. bandysiu spet, ryt eisiu med komisija del darbo

Atsakyti