Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Apie aparačiukus neišmanau, bet nuotraukos tai labai gražios. :)

Atsakyti

Olaiva savam stiliui :super:

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Manęs pašte irgi siūlinis siuntinukas laukia  :rolleyes: Su potencialu tapti swapine dovanėle  :) 

per Vėlines lėksim vėl į kalnus  :B Šį kartą Vaiva veržiasi su mumis kartu važiuoti  :unsure:​ 

Atsakyti

paprotinkit mane....

nu, scenarijus kartojasi :D

turiu idėją swapui

bet ir vėl tokią, ko nesu dariusi :D ar man to reikia?

Atsakyti

katuk tu daryk vieną užtikrintą atsargai o tada megink nemėgintą dar :)

Atsakyti

katuk tu daryk vieną užtikrintą atsargai o tada megink nemėgintą dar :)

nu, galiu ir nespėt visko :D

bet pati idėja man visai patinka. ir aišku, kad kai tik galvoji, viskas atrodo paprasta, o kai pradėsiu, pasirodys, kad reik praktikos

dar reik materiolo rasti tai idėjai, kad pasibandyt....

Atsakyti

Labas rytas :4u:

As jau swapinu :wub: patinka kol kas tas mazytis vaizdelis, kuris gaunas :D

Atsakyti

Labas

pagaliau sulaukiau egzamino rezultato. 10. Praleista naktis priemime pries egzamina rezultatui nepakenke :)

Atsakyti

Labas rytas,

aš šiandien irgi gavau swapo siūlus :). Gerai, kad daugiau užsisakiau, nes viena spalva tai ne tokia ekrane buvo, bet kam nors namie susigadys, jeigu ne žmogui, tai jo draugui D :). Aišku, nežinau, ar tiks idėjai, nebandyti man dar siūlai. Bandysiu šiandien čiupt, mėginukus megzt, kad idėją išgryninčiau iki galo.

Katukas savo stiliuj :). Ką jau čia tave protinsi, gi nuo savo esybės sunku atsiskirt :). Aš vakar namų darbus vėl sąžiningai ilgai atlikinėjau, knisau paveiksliukus ir visos naujos technikas, kurias norėjau išbandyt, a la "sublizgėt", nu nelimpa man prie dūšios šitam gyvenimo etape arba būtent mano mergaitei. Tai  ką , neblizgėsiu geriau , man svarbiau ne save parodyt, o kaip geriau pataikyti :).

Olaiva, faina, kad dar ir megzti spėji, galvojau, kad visai užsifotografavai, kad čia itin retai rodaisi  :4u: .  O čia, pasirodo, dar ir užsišventei :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 23 spalio 2018 - 10:33

Mano swapo idėja žlugo, kai nuėjau į Ravelry ir pažiūrėjau įgyvendinimus :blink:  O jei ir man taip baisiai gausis :B​ 

Atsakyti

Liniuka Ravelrio įgyvendinimai labai nuo daug darbų gali atbaidyt, bent pusės savo megztalų neturėčiau jei tik į ten žiūrėčiau

Atsakyti

ai nu. per piet papirkau materiolo swapui. tai idėjai :D  pradėsim. žiūrėsim kas gausis :rolleyes: ėjau tai tik pasidairyt, ar yra ko tinkamo. bet kai pamačiau, kad 40 proc off, nu tiesiog buvo nuodėmė nepabandyt

bet gerai, kad R. nėra mano idėjos įgyvendinimų :D  nėra kas atbaido

beje, apie žgutą. taigi pasidariau bandomąją apyrankę. tiksliau nunėriau. ir pamiršau iš tos laimės per piet, kad ėjau tai užsegimo :D  nenusipirkau, tai va. demonstracija atidedama.

Atsakyti