Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kodėl man atrodo, kad mano mama kardelių nekasdavo. O gal tiesiog neprisimenu.  :hm:

Norėjau užpildyt dėl tos pirties, bet net nežinau. Žinau tik kad 24 negaliu, o dėl kitų kartų negaliu būt tikra.  Dabar viskas susimakalavo. Ir dar kai pamačiau svarstomas kainas, tai kažkaip supratau, kad sunkiai išgalėsiu.

Atsakyti

Rasytės, radau tavo švarkiuką. Bet tik mėlyną dryžą. Visks jam gerai, tik... HM švarko už 40 ne.pirk.siu.

Sejuoną nukoviau, šiandien komplimentus renkuosi :)

Megztuko liko 10 eil. rankovės....

Pirtis užbrangs, ir savaitgalių neliks, jei dar kartą datą rinksimės. Nes miręs sezonas yra neilgas, visi prisimena Xmass, tai rinktis bet kokio savaitgalio ir norėti jam pigios pirties neturime prabangos.

Yra sutartas 24, jam galim paieškoti vietos, arba laikas 30, kuriam vietą būtų (su nuolaida).

Atsakyti

aš tulpių pernai nekasiau. bet šįmet jau, nu prisidaugino nemažai, o ir žiedai nebe tokie gausūs ir dideli.

su pirtim matau tokia įtampėlė.... bet man kadangi viskas tinka (nu beveik - jau virš 40 gal per prabangiai būtų), o pasiūlymų vietai (gerai-su kaina ir kubilu) neturiu, tai....

esu buvusi NIkronių sodyboj, prie Aukštadvario, visai nebloga vieta, bet nemanau, kad bus pigi, o ir be kubilo, tik su pirtim.

Atsakyti

gal padesiu? http://www.cinamonosodyba.lt/kainos/

http://www.sodybaguronys.lt/index.htmlgal padesiu?

Atsakyti

FB šį bei tą parašiau :)​ 

Atsakyti

Rasytės, radau tavo švarkiuką. Bet tik mėlyną dryžą. Visks jam gerai, tik... HM švarko už 40 ne.pirk.siu.


Maciau ta melyna, man nepatikti. As cia irgi 40e mokejau, tai su musu atlyginimu ner brangu. O H&M kokybes ir kainos santykis mane tenkina :rolleyes: 

Rymau prie langelio, laukiu pactynyko, o ano kaip ner..taip ner :unsure:

Atsakyti

Rasyte, dar siūlų lauki? Būsi tarptautiniausia fėja.

Lyginti su nauju juodu mosaic (po nuolaidos 60 sukainavo), tai... Ir dar vieno tamsaus nereikia, ir 40 yra perdaugggg

Atsakyti

Rasyte, dar siūlų lauki? Būsi tarptautiniausia fėja.

Laukiu dar vienos spalvytes :D  drakius liepe imt kelias patikusias, paskui abu rinksimes is ko swapinsiu, o kas nuguls drakiui i guoli :rolleyes: :D

Atsakyti

Pirtis bus :yahoo:​ Lapkričio 24.

Atsakyti

 Liniukai

 

Už ryžtingus veiksmus!

 

Priedas  2dc449701af15e87b03f26231b54435c--wool-yarn-knitting-yarn.jpg   21,86KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Vyniotis pačiai iš sruogų :blink:  :D​ 

Atsakyti

Voliotis po sruogasgi minkščiau (think McDuck)!

Atsakyti