Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

aš tiesą sakant, nežinau, ar ten pas mane  kardeliai :D  nes nežydėjo. o man pavasarį teta davė, bet ji tiesiai iš žemės man iškasė juos, t.y. jie žiemojo žemėj. eisui pagogolint, kai tos šaknys turi atrodyt tų kardelių

Katuk, ramiai...kardeliai pas mus nežiemoja...Tad, jei iškasė tik pavasarį, tai i tau rudenį nebūtina tą kažką kasti... :D ( Tiesa, yra kažkokie daugiamečiai, žiemojantys, žemesni ir smulkesniais žiedukais, bet aš tokių nemačius, o ir vėl gi, jei žiemojantys, tai ir lai žiemoja sau :) )

 Tulpes jokios skubos sodinti nėra....Daug tulpių svogūnėliams augindavę pažįstami pasakojo, kad kažkada užšalo anksti, nepėjo tų tulpių susodinti, o augino jų kokio 100 rūšių hektarą kokį...Tai susodino, kai atodrėkis atėjo po Naujų...Ir viskas buvo ok.

Atsakyti

Tai gal ten imbieras ir yra? :D

Atsakyti

Katuk, gal ten irisai arba vilkdalgiai kitaip?

  Imbieras mažai tikėtina, kad pas mus žiemotų  :unsure:​ 

Atsakyti

kodėl man mano komentarą rodo per 2 psl :hmm:

Atsakyti

katuk, gal irisai pas tave ;)

Atsakyti

nu gali būt kad irisai :D  vat nežydėjo, ta iir nemačiau žiedų, o tik iš tų ir pažinčiau

Atsakyti

pirmi metai, gali nežydėt, arba gal giliai pasodinai.Jie mėgsta paviršiukais :)

Atsakyti

Ir vėl sekta į žemės ūkį pasidavė  :rolleyes:

Aš tai kuo toliau nuo jo, tuo geriau man  :P​ 

Atsakyti

Ir vėl sekta į žemės ūkį pasidavė  :rolleyes:

Aš tai kuo toliau nuo jo, tuo geriau man  :P​ 

kur tu nuo jo pabėgsi :D žolę pjaut vistiek reik, lapus grėbt...

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Uff.. mazoji namie, vakar grizus is darbo radau su 38.8 :huh2: o siandien turejau vizita pas dantiste, tai vyras velavo i darba.. ryt lauke kelione i osla, i ambasada uzsisakyt mazajai nauja pasa.. teko atsaukt..oi tos ligos ligeles :unsure:

 Tikiuos bent drakiu snd pactalijonas nudziuginas :rolleyes: o tai niezti pradet :angel2: 

Nieko lauke nesodinu ir nepersodinu :B

Atsakyti

Nu jo, priminėt kardelius... Neiškasti. Bet gal ir nekasiu. Nes tiek užpuolė kažkokios nesąmonės, kad jokio grožio juose nepamačiau... Su jokiais purškimais nenoriu prasidėti, tai, matyt, teks jų atsisakyt. Rudeniui geriau daugiau astrų auginsiu.

O tulpes, taip, sodina ir gruodį ir pan. Kai galima dar įkišti į žemę. Aš tai eksperimentuoju - trečius metus neiškasu  :B . Girdėjau laidą apie kažkokį latvį kolekcininką, kuris neiškasa tulpių, bet reikia gana giliai pasodinti, kad nesmulkėtų ir pan. 

Atsakyti

kur tu nuo jo pabėgsi :D žolę pjaut vistiek reik, lapus grėbt...

Aš pabuvau pernai bjauri boba :gun_smilie: :gun_bandana: , tai šiemet žolę pjoviau gal pusantro karto :P 

Dėl lapų grėbimo aš pagalvosiu :rolleyes: o gėlynas mano - vazone :B

Atsakyti