Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tada draugauja. O Restar Drakius... Manau, tai ji yra prie jo, o ne jis prie jos  :B​ 

Atsakyti

Man jau kelias dienas ramybes neduoda mintis sita daigta i suknele paverst

https://www.ravelry....qqte/november10

Ka mano verta?kaip megztinis man jis toks ot..turiu kita su kengurine kisene ir kapisonu

Atsakyti

Triumph nuolaidos iki 40 Pr. 

Atsakyti

Labas

man tinka visos naujos datos.

Atsakyti

Sveikos

gruodzio 1d. tinka

qqte jeigu nori tai ir daryk :mirksiukas:

Atsakyti

Tinka visos datos :) tik gruodzio 8d nedarykit :) visom kitom dalyvausiu

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

pramogaujam ant LT-PL  sienos  :rolleyes:  vakar važinėjomės miškais per pačią ribą, riboženklius tai iš dešinės, tai iš kairės apvažiuodami. Nakvojome Punske. Šiandien pakeliui namo Metelių regioninį parką aplankėm. Graži ta mūsų Lietuva  :wub: 

aš Liniukos redžiui vieną pastabą turiu  :unsure: man truputį kliūna tas “lūžis” ties pečių linija. Pati esu mezgusi šitą modelį mašina - ir man tas pats darėsi. Įtariu, kad kuo didesni privalumai, tuo tas lūžis labiau darosi ir ima ne tik vizualiai kliūti, bet ir patogumui trukdyti.  :unsure: išeitis - numezgus kaklą, truptį pagilinti priekį trumpintom eilėm, tikrai pagerina kaklo sukritimą  :rolleyes: 

Atsakyti

Lace, geras patarimas, kur tu anksčiau buvai :D Kai toks keistokas modelis, tai tik pusę numezgus supranti kas ir kaip.

Koks fantastiškas šiandien oras :wub:  Aviečių litrą prisiskyniau, o jau saldžios :wub:  Spalio antroj pusėj :blink: 

Susiuvau megztainį, einu skalbt. Džius turbūt savaitę :B​ 

Atsakyti

Kokį dar megztinį? Serijom mezgi? :)

Mano tai lenvutis pernakt išdžiūvo. Bet vyrą vieną sodą išleidau, tai nebent ryt bus kokia foto. 

Užsikabliavau ispanų mokytis su Duolingo :). Dar nemažai ką prisimenu  o ir serialas savo davė, tai kol kas kieta :)

Atsakyti

O ko su vyru į sodą nevažiavai, gal paskutinė tokia puiki diena šį rudenį :wub: 

Atsakyti

Liniuka, avietes savo skynei? Aš irgi buvau savo avietyne :D truputuką mažiau radau. Bet man normaliai spalį- kai sodinau, sakė kad iki pirmų šalnų būna. Nu tai vat, jei nešals iki gruodžio, tai turėsim :D dar palikau kelias žalias. Bet ir šiltnamio dar nesutvarkiai. Nu kažkaip dar žaliuoja  kale kopūstai ir paprikos noksta. Net pomidorai keli kabo. Eisiu matyt per pusnis tvarkyt :D 

Ir jugiinai dar žydi :blink: bet jau kitą savaitę reiks būtinai kast

Žinokit žgutinu. Pagavau kame ten kampas. I kodėl Nite minėjo, kad Limit kitaip neria saviškius :hmm:​ 

Atsakyti

Šiuo metu pykstu ant savo vyro  :B. Ir namie pilna darbų bei vaikus maitint reikia. O jis dar ne grįžęs. Aš nežinočiau ką ten tiek veikt  :B

Atsakyti