Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tau.

Prisiūti ir siuvimo klijais paklijuoti.

Atsakyti

Na, ką - swapo siūlų užsakymas padarytas  :B , nors tai ir nereiškia, kad idėja yra gryna, bet kažkur mintyse sukiojasi. Tai truputį ramiau.

Savaitgalį dar galėsiu megzti ką noriu, o kitą savaitę jau pradėsiu ką nors savo mergaitei.

Atsakyti

Swap'as kelia PASAULINIUS siūlų pardavimus (žr. Rasytės vargus), net išdidu truputį, kad tokiam rimtam reikale dalyvauju.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 spalio 2018 - 11:22

Nuotrauka statistikai. Baby alpaca, Redy.Priedas  IMG_20181020_145624.jpg   284,33KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Buvau siulu swapui paieskoje..... mano drakius, kuris buvo gerokai priverstas pasikudinti..... nejucia itikino kad man dabar reikia megzti raudonai ryza megztuka sau....

sEUbas :unsure: 

Atsakyti

Liniuka ... iki kol nepamaciau tavo statistikos gvojau kad reikia megztuko su dviem pynem... bet dabar.... fal visgi redžio reik :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 20 spalio 2018 - 14:12

Žuviuk, reikia tau redžio :)  

Turiu dar vieną baigtuką, bet reikia susiūt  :B  Atidėlioju jau savaitę. Na ir dar reikia marškinių iki įsivaizduojamo įvaizdžio. 

Su swapu reikalai prasti, nes nu atsirado reikalas kaip š :B  Reikės 2 pamainom varyt :D​ 

Atsakyti

Liniuka grožyyys

Gal man dar vieno redžio reik ar ka?

Atsakyti

Labai elegantiška Liniukos statistika!

 

Drakiui laigo laukais? T.y. lentyyyyynomisssss

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 spalio 2018 - 15:57

Sūnus užsisakė vąšelį ir virvutinių siūliukų.

Bus naujas kilimukas.

Atsakyti

Baiginėju megztelį ir aš. Siūsiu sagas. 

Liniukos redis fainas, ale spalva netikėta - juoda, jei gerai matau?  Redžio ir aš noriu. Bet ko aš nenoriu... Visko man reikia... 

Atsakyti

Baigiau, išskalbiau. Ką, yra dar laiko pradėti ką kito. Turbūt Girfriend's cardigan dukrai.

Atsakyti