Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kažin kuri čia ilgaplaukės vilnos užsimaniusi :D ar jau dabar lygis bus net ir materiolą užsiauginti

labas rytas

bandžiau vakar vėl pakankinti žgutą. nu kažkas jau gaunasi tokio pirmoko lygio :D  šiaip karoliukus paėmiau lievakiškus, tokius nekalibruotus :D tai labai viskas išsivartę. ir kažkaip per laisvai gaunasi. bet jau principą supratau

bet swapui tai netiktų :D

Atsakyti

labas rytas :)

vakar atsiminiau kad turiu rogutinio kašmyro dryžiuką pradėtą, išsitraukiau, galvojau gal pamegsiu jį, nu bet pačiupinėjau pažiūrinėjau ir išardžiau, megsiu iš naujo kitaip aš jį

užtat ripsiuko paripsinau truputuką, jau atsibodo, nes po tiesumai eina o ripsint nelabai aš mėgėja bet vat noriu to rubo tai kankinau toliau

 

nu čia kad naujo kašmyriuko neprisipirkčiau tai reikėjo turimą iščiupinėt

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 19 spalio 2018 - 08:00

Sveikos, 

Katuk, su tavo gabumais ilgai netruks :).

Reikėtų man šiandien savo megztuką gal užbaigti. O tai guli nenuardytas ir neberūpi... Gal sagų kur pavažiuoti. O su ko naujo pradėjimu- problemos...

Dariau vakar dar namų darbus su swapu. Nežinau, kaip išsirinkti tuos pačiausius siūlus ir modelį. 

Atsakyti

Labas rytas,

Pagaliau penktadienis... :)

e557d5cd1716a66d1f67852702a0c616.jpg

Tai nemokėt žguto bus tuoj kaip ir nelygis, ania?  :huh2: 

Atsakyti

UOJ pagalvojau kad Šarangė Paryžiun išmovė :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 19 spalio 2018 - 08:44

qqte, joa, šiąnakt buvau :D

Atsakyti

tai jei šiąnakt, tai ko taip šviesu :hmm:

Atsakyti

tai juk Paryžius apšviestas miestas :D

 

klausimėlis-prašymas

gal kuri turit užsilikusias juodas 34 dydžio češkes? (arba gal žinot kur pirkt)

maniškis išaugo savo o tokio dydžio užsimušk nerandu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 19 spalio 2018 - 08:58

o negali būti čia prie CUP'O, tiksliau prie Sodros įėjimo yra šokėjų parduotuvė, ten mačiau pro langą baltų krūvą.  gal turi ir juodų.

Atsakyti

o googlas ką? https://gimnastikosp...-pora-juodos-sp

Atsakyti

bandysiu žiūrėt, vat net nežinojau kad tokių būna parduotuvių, visokiose batų pardėse ieškojau, maksimose anksčiau rasdavau, o dabar vat dydžių nėr

 

o gūglas nuo manęs kažkodėl slepia (bo nes nežinau ko ieškot, češkės jam nepatiko mano paieškoj :( )

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 19 spalio 2018 - 09:17

34 mano pana nešioja. 

Atsakyti