Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Vysks ten išeina su tais žgutais... Aš gi su nėrimu nelabai išvis draugauju gyvenime, o žgutus nerti pabandžiau iš sportinio intereso, pasiskaičiusi teoriškai ir pažiūrėjusi į piešinukus  :)  Paskui tik viena nerianti draugė paprotino imti mažesnius karoliukus ir mažesnį jų kiekį į vieną eilę - nes tas pats pirmas mėginimas buvo toks labiau lazdos pavidalo ir konsistencijos, o ne virvelės  :lol: Pirmos kelios eilės nepatogios, tas tiesa. 

Atsakyti

Mano drakius svente svencia :yahoo: atejo dar vieni siuliukai :wub: o jau grozis :wub: o svelnumelis  :wub: parodyciau, alia negalima  :D 

Atsakyti

Laimingas tavo drakius.... Man drakius, tai nebežino ko ieškot žinomose internetinėse pardėse -nėra siūlų, pasirodo, jam swapui tinkamų :).  Na, arba jo šeimininkė neturi genialios idėjos... 

Žguto net ne  10 eilių sunkiausia, pirmos kokios 3, kol teisingai atsirenki.  Nuo tų šnekų net nagai panižo panerti. 

Gadget, taip griežtai nori, tai panašu, kad gausi tą žgutą :).

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 18 spalio 2018 - 15:21

Arba kelis :) 

Sprendžiant iš neriančių skaitliaus ;)

Fėja, aš lėtaaaai einu pildyt anketos.

Atsakyti

arba negaus, jeigu pasitaikė kokia nemokša :D

Atsakyti

Laimingas tavo drakius.... Man drakius, tai nebežino ko ieškot žinomose internetinėse pardėse -nėra siūlų, pasirodo, jam swapui tinkamų :).  Na, arba jo šeimininkė neturi genialios idėjos... 


Alia kokias kancias patyre kai paieska atliko worlwide mastu, net iki galvos skausmo :D 

Beliko sulaukt dar vieno siuntinuko, tada spresim su drakium, kuria spalva imt :rolleyes:

Kaip skaaaniai kaimiskai pavalgiau :D jau buvau pasiilgus kotletuku su bulviu kose ir grybu padaziuku :wub:

Dabar kavute garuoja po nosim, reik eit bandyt paguldyt is darzo parsivezta atamana miegot ir bus vel ramybe :rolleyes: trumpam  :lol: 

Atsakyti

Sveikos

Oras  :wub:  prisivaikščiojau, tik kad vienas batas vis kojinę bandė suvalgyti  :oh:

Apatiniai kadangi reikia be metalo, tai kainuoja brangiau  :D Labai faini buvo MS
Swapui turiu siūlus, bet pradedu abejoti, vizijoj geriau viskas atrodė  :hmm: 
Kas dar  :hmm:  žgutas sunku tik pradžia ir svarbu kad gautusi virvelė, o ne lazda  :D 
Atsakyti

Rasyte - ir su burokėliais:)  :wub: 

Bet aš šiandien tokia nemiegojus ir užsilaksčius, kad "patieksiu" vaikams dešrelių su konservuotais burokais ir duona ar bulka. Bei pomidorų padažu  :B . Kalakuto šlaunelių tai yra užmarinuotų, bet gal ryt kepsiu. Nes reikėtų dar orkaitėj bulvių pakept, graikiškoms salotoms yra visko, tik nerasta mano jėgų ir noro gaminti...

Noras tai būtų toks - atsigulti ir užsimerkus "pažiūrėti" "Seseris", nes žiūrėti ten tikrai nebūtina ir akys pavargę. Bet dar turiu darbų, nes šiandien pora kartų lėkiau į muzikos mokyklą, antrą kartą ilgiau užsibuvau - tai vienos sesės ieškojau, tai kitos laukiau, tai paskui apsikarsčius abiejų kuprinėm ieškojau striukės po muzikos mokyklą, tada dar netikėtai gavau ir skraistę namo parvežt, žo. Buvau reikalinga  :B .

Atsakyti

Ejom sian pas ortodonte su vaikiu tai anksciau namie, bet vistiek gamint tingejau, pridariau tortiliju su vistiena ir suriu, bus dar vyrui ir darban

Ir eisiu megzt nai nai nai nai

Ne zguta bet kai as pati sau feja tai ka noriu ta mezgu

Atsakyti

Fėja, aš užpildžiau :4u:​ 

Atsakyti

Qqtės "Pati sau fėja" užskaitau!

Atsakyti

As irgi paskelbiau pasauline pairska siulu swapui :)...... nera :(

lauksiu kol avie vilna uzaugs iki pakankamo irgio- ir vel irskosiu :)

Atsakyti