Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Va šita:

Priedas  kas pasake miau.jpg   54,89KB   0 Parsiųsta kartų

 

Patogumas - dalykas sąlyginis. Vidus be skyrių, jame  trys kišenėlės, viena iš kurių telefonui (ir panašu, kad pateisina savo paskirtį, nes mano ankstesnėse rankinėse ar kuprinėse telefonas jam skirtoje kišenėje niekaip nesilaikydavo ir būdavo amžinai žvejojamas iš dugno, o čia laikosi saugiai). Iš priekio, kaip matote foto, užsegamas skyrelis-kišenė. Terba mažesnė, negu mano įprastai turėtos, bet vietos įprastiems daiktams užtenka, o neįprastų ir nedėsiu  :P  Tam visada turiu tekstilinių pirkinių maišiokų papildomai.

 

Žinokit, su Qqute papietavom  :B Ji su vyru, aš su kolegėm, bet nu  :lol:

 

Atsakyti

aha :) vyras siulė pasifotkint kaip įrodymą :) ale apšvietimas ne kažką, užtat sūrio kepsnys skanus buvo, ir daug :) man dar rytojui liko

nu ir triumpha siaubtelėjau, visus savo dydžiaus kiek rado pardavėjos išsimatavau ir ką galiu pasakyt, prabangi aš motera, su nuolaidom netiko anei viens, teko už pilnas kainas jamt

nu bet jei kaip sakot gerai ir ilgai nešiosis tai gal verta

siūlam, džinsam ir batam neliko, rūbų limitas šį mėnesį išeikvotas (nu gerai gerai batam gal liko, bet kad dar nejaučiu tokio didelio reikėjimo)

Atsakyti

Ką reiškia 5+1? :B  Ta, prasme, kodėl ne  6, kame point'as to vieneto atskyrimo? Jaučiu, kad kažko nežinau :).

Atsakyti

daili terba :super:

Atsakyti

Restar, skaityk Nitės pamokymus. Spalvų paskirstymą reiškia 5 vienos spalvos +1 kitos. Taip patogiau eiles atrinkt

Atsakyti

A. Nu man biškį ne tas aktualu.  Ką ten mokytis - gi kai tik pavyksta pradėti, tai ir mezgi iš karto. O norisi megzti vienspalviškai :). Dėl to ir nesupratau, nors pamokymus skaičiau. Bet aš kai atsiduriu kitam puslapyje, būnu pamiršusi, kas buvo prieš tai einančiame... Dėl to ir nepakomentuoju daug....

Atsakyti

aha, žgutus mezgat...  :D aš vasarą pirmą kartą turėjau...ir...rodos, moku nerti vašeliu, o kaip ten tam žgute man gaudavosi, nesuprantu...neriu neriu, rodos kabinu ir užkabinu, o po kokių 5-6 eilių ima kažkas ten vidury ir pasileidžia.. :fool:  :sad: ir išsiardo vidur nėrinio... norint taip nesigautų...nepatikėsit, kokias 8 valandas non stop ardžaiau ir nėriau, ardžiau ir nėriau...o paskui gavosi savaime.. nelabai ir supratau, ką ten ne taip darydavau :) gal kažkaip tas karoliukas man prasisukdavo pro tą stulpelį, ir tas stulpelis atsipalaiduodavo :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 18 spalio 2018 - 13:32

nu gąsdinat su tais žgutais dabar, aš tai naivuolė tikėjausi paimsiu pamėginsiu pažiūrėsiu youtube ir iš kokio antro karto gausis :D

 

šiaip turiu kolegę neriančią žgutus ir papuošalus gaminančią, bet bais nemaloni persona, nesinori prašyt

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 18 spalio 2018 - 13:59

nu gąsdinat su tais žgutais dabar, aš tai naivuolė tikėjausi paimsiu pamėginsiu pažiūrėsiu youtube ir iš kokio antro karto gausis :D


Tai ir gausis :D

Atsakyti

Aišku, kad gausis, nieko gi ten sunkaus, kai tik sugraibyt pradedi.

Atsakyti

nu gąsdinat su tais žgutais dabar, aš tai naivuolė tikėjausi paimsiu pamėginsiu pažiūrėsiu youtube ir iš kokio antro karto gausis :D

šiaip turiu kolegę neriančią žgutus ir papuošalus gaminančią, bet bais nemaloni persona, nesinori prašyt

 nu jau... suknios gaunasi, žgutas nesigaus ...pati pradžia ir yra pats pats bjaurumas, kol bent kiek pailgėja galiukas., nes nei suimt padoriai gaunasi, nei suprast gerai, bet po kokios 10 eilės jau vysks normaliai ten...

Atsakyti

aha, tai ir gausis.

nu nes visos mes skirtingos.

aš praktiškai žabala, dėl to ir nesigauna :D

Atsakyti