Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu tai palaukit, gi pirtis organizuojama faktiškai dėl žguto :D

Atsakyti

Ryt. Pietūs centre.

Atsakyti

Ryt. Pietūs centre.

Mission impossible.

Atsakyti

katuk, tu panerk daugiau nei tris eilutes ir pamatysi, kad palengvės. Nes pirmą kartą ir aš numečiau nunėrus gal tas tris eilutes, nes pasirodė, visiška nesąmonė - nesugraibau, palaida viskas, gal dar nepridėjo gėrio ir tai, kad buvau susivėrus ant žilkos. O antrą kartą po kažkiek metų kai pabandžiau , tai ištvėriau tas pirmas eilutes ir pamačiau, kad paskui lengvėja, jau patogiau sugraibyti. O kai pasipraktikuoji ir tie įgūdžiai susiformuoja kažkiek, tai jau ir pradžia lengviau einasi. Ir dar esu vienai kitai  parodžius, kaip nert, kas irgi panašiai  nusivylė pirmu bandymu, tai irgi panašiai buvo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 18 spalio 2018 - 10:27

Žguto pradžia man tragiška, Su mano akim dar dar, bet ypač su storais pirštais, nesugraibau išvis...  Tai visiškai prasikeikiu, kol netyčia pavyksta. Kai jau yra už ko laikyti, tada easy peasy ir vienas malonumas, kaip su saulėgrąžom. Dar pora kartų man pradėjo LImit :)

Atsakyti

Ryt negaliu :(

Atsakyti

šarange toli ta pirtis, o pas mane tai su palauk sunkiai :D

Atsakyti

Nu tai palaukit, gi pirtis organizuojama faktiškai dėl žguto :D

šarange toli ta pirtis, o pas mane tai su palauk sunkiai :D

Qute ruošias pirty mokyt, o ne mokytis :D

Atsakyti

Pietūs yr gerai. 

Nauja rankinė yr labai gerai. Visgi papirkau iš "Kas pasakė Miau?"  :rolleyes: 

Dėl žgutų galim pasitart ir pasiderint  :D​ 

Atsakyti

Šilinge - kokią pirkai? Patenkinta, patogi?

Atsakyti

Ryt 12?

Man susitikimas Gedimino 11.

Tai galim Gedimino 9 susitikti, Pachamama yra  :wub:​ 

Atsakyti

oj ne ryt pietūs užsakyti. kairiūkščio g :D

Kerpena, aha, paneriu gal tris dvi eilutes :D  bet aš ir tarp jų sugebu pasimest, ta prasme, net turėdama 5+1, bandžiau net tiesiog pirmyn atgal, ne ratu, tai lyg ir aišku, o vat ratu, pametu kilputes nors tu ką. ir pradžioj paneriu tuščiai

bet dar bandysiu :rolleyes: su patarimais visai gal pavyks :B 

Atsakyti