Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

A ir B, jūsų Princesė Tamtam nedomina?

Atsakyti

Tiesa, siandien pasto dezej sunus rado dezute su drops air siulais, ispakavau.. nu ka as zinau.. ir kur buvo mano protelis.. siulai rioooooziniai , o as tai norejau sviesiai pilku, bet tikrai pamenu, kad susidejau i krepsa tik ruzavus :B :oh:

Atsakyti

rasyte_ matyt pasamonė prisiminė kad pvz mergaitėms savo visai laikas kažką numegzt :D

Atsakyti

2CAF379F-CF38-42D3-96BE-4F1A718158B4_med

 

IMG_5221_2_medium2.jpg

 

3G8A2121_medium2.jpg

 

PA073133-IG-_medium2.jpg

 

20180402_164027_medium2.jpg

 

 

Atsakyti

mano pajamų ir išlaidų santykis galbūt padės pažinti tuos nepažįstamus skaičiukus :D 

bet gali būt, kad aš tiesiog senokai pirkausi tą paponešį, nes paskutiniu metu kituose daiktuose pastebiu gan ženklų kainų šuolį aukštyn, tai greičiausiai ir tam daiktui numatytos sumos nebepakaks...... ir tai labai liūdina. nes norisi gyventi geriau, o gaunasi kaip visada :D

labas dienas

taigi mano paitrtis. kadangi nemezgu (nes nesinori, nes nusivylus, nes nežinau ką), susivėriau karoliukus ir pabandžiau žgutą. dar vilties nepraradau, bet pradžia tai žiauriai sudėtinga. man per smulku, aš nepataikau užkabinti ten, kur reik :(

taigi Nite, geriau pasidalink kokiais nors pastebėjimais žguto klausimu. gal siūlas koks yra patogesnis, gal technika. kiek geriau pradžiai karoliukų į eilutę rikiuoti, aš bandžiau viso labo 6. Tai kokiam antram ratuke jau pasimetu, jau nebeatrenku, viskas susigrūdė į vieną gumulą...

Nepadės, ne su mano gabaritais :D niekad nepavykdavo sutaupyt ant papinykų  :rolleyes: jų kaina visad iškart po batų  :B nu būna kartais, kad batus pavyksta labai pigiai nusipirkt, tada papinykas tampa brangausia garderobo detale :lol:

Apie žgutą - aš irgi labai bijojau, kad nepavyks, net pas Limit prisiprašiau :angel2: , kad pamokytų, tik taip ir nenuėjau  :ax: 

Tai va - pirmam bandymui ėmiau 9 dydžio karolius ir storą siūlą, tipo kaip servetėlei. Principui suprast ir sučiupinėt bus patogiau. Ir nėriau tuo pusiniu stulpeliu. Kažkaip gavosi ir net lengviau negu tikėjausi. Gali pabandyt pagal šitą filmuką

https://www.youtube....h?v=Y-9iZzVreCY

Ir karoliukus pabandyk susivert spalvotus, pvz šešių skirtingų spalvų arba 5+1 principu, tada nepamesi rato (eilės) pradžios. Šitaip neriasi plonieji žgutai iki 8-9 karoliukų. Tokie kaip tavo apyrankė :mirksiukas: ir tie ilgieji. Apyrankę nerta plonu poliesteriniu siūlu 50nr, tipo kaip siuvamas siūlas :rolleyes:

Tokie kaip Lace nėrė su gėlytėm ir tie gyvatiniai storuliai neriasi kitaip :mirksiukas:

Atsakyti

5+1 principas yra.

siūlas toks kaip video.

bet vat su smulkumu tai gal prašoviau :D

bandžiau ir pusiniu ir paprastu stulpeliu, tas pats š. tikrai reik pasibandyt didesniais karoliais

Limit kelionė tai kažkoks kosmosas.....

tęsiant apie paponešius, tai mano favoritai yr visiškai lygūs ir dar būt neblogai apimties juosta be prisiūtų gumyčių, labiau vientisa. praktiškai nei latviai nei baltarusiai tokių nelabai gamina. dar labai nemėgstu įsirėžusių nugaroj, todėl renkuosi didesnę apimtį. o dažniausiai skirtingos firmos skirtingai apimtį supranta. rašo, kad 80, o ten geriausiu atveju kokie 65.... o didesnės apimties kažkodėl ir kaušeliai didesni.  nu tipo  plati krūtinė būtinai su dideliais turtais....

šiaip pagalvojau, kad tokios kaip aš ar qqte galėtume ir sutaupyt išvis :rolleyes:  lidpukus ant strateginių iškilumų ir vualia :D

Atsakyti

katuk nu nee, nežinau kaip tu o pas mane po gimdymo ir maitinimo tai vien lipdukais neapsieisi, dar reik į vietą susidėt :D

iki nėštumo tai tikrai taupyt galėjau (nu ir esmė ne dydis, nes jis toks pat kaip buvo, bet apie formą gal patylėsiu )

 

o šiaip tai jo, nuo apimties ir kaušelių dydis priklauso

pvz pas mane mažesnės apimties kaušelius didesnius reik imt, o didesnės mažesnieji tinka, kaušelių dydį kiek atsimenu jei gerai atsimenu apibrėžia skirtumas tarp apimties ir pačios plačiausios vietos, kuo jis didesnis tuo kaušeliai didesni

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 18 spalio 2018 - 09:29

5+1 principas yra.

siūlas toks kaip video.

bet vat su smulkumu tai gal prašoviau :D

bandžiau ir pusiniu ir paprastu stulpeliu, tas pats š. tikrai reik pasibandyt didesniais karoliais

Stulpeliu neriant tai galima pradžią panert be karoliukų ir paskui jau lengva, o pusiniu - pradžia sudėtingesnė. Dar galiu pasiūlyt kontrastinį siūlą bandymams :mirksiukas: o visa kita įgūdžio reikalas turbūt  :rolleyes: nu ir gero regėjimo  :oh: turiu pradėtą pilką ant pilko siūlo - pasiėmiau panert tai kaip ta beždžionė pasakėčioj  :oh: pašokinėjau aplink su akiniais ir lempom  :frusty:  ir padėjau - turbūt tik vsarą prie lango ir akinių naujų turbūt reiks  :cry2: 

Atsakyti

em...tai jei aš ant juodo iriso susivėrus tepalinius karoliukus, neatsimenu kokio dydžio tai pirmai pradžiai netiks?

šitąąą, pribrendau sriubai su žguto pamokėle :D ale ar atsiras pas mus tokių geriečių mokančių, galinčių ir NORINČIŲ gyvai parodyt tą reikalą? :angel2:

Atsakyti

em...tai jei aš ant juodo iriso susivėrus tepalinius karoliukus, neatsimenu kokio dydžio tai pirmai pradžiai netiks?

šitąąą, pribrendau sriubai su žguto pamokėle :D ale ar atsiras pas mus tokių geriečių mokančių, galinčių ir NORINČIŲ gyvai parodyt tą reikalą? :angel2:

Gal tavo pradžiai ir tiks  :D 

Belskis pas Šilingę :angel2: nert tikrai moka, pietauja netoli nnuo tavęs  :D 

Atsakyti

ie niaaa, per piet tai neįdomu, mažai laiko :)

alia pietų sriubą reik susiorganizuot tikrai, jau kiek žadam a? Katuk, Šilinge?

Atsakyti

ie niaaa, per piet tai neįdomu, mažai laiko :)

alia pietų sriubą reik susiorganizuot tikrai, jau kiek žadam a? Katuk, Šilinge?

Patikėk manim - pradėt nert žgutą yra penkių minučių reikalas :D

Atsakyti