Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

 

Oho, Limit parsiveš Korėjos siūlų produkcijos beigi kremų, paC tas pirčiai.

 

Vakar nemezgIAu. Beeeeet mozaika swapui dėliojasi!!! Tikiuosi, kad bus kaip darbe: sugalvoju, susirenku faktus (tarkim, siūlus), ties laiku x minus valanda iki dedlaino mane apima įkvėpimas ir kad PADARAAAU!

 

Mano darbinės kavos draugės ir toliau yra mano draugės, nors darbą(us) ir pakeičiau.  Penktadienį mus ištiks kavą  :wub:

Atsakyti

Galiu supažindint su savo pajamom. 

O kaip tavo pajamų žinojimas padės man nusipirkti pigesnį liemenuką?

Atsakyti

Labas rytas, varlės keliauninkės :D

09fb1de75cb4fdfef682ff72d54a0449.jpg

Aš tai tikrai nedaug keliavus, bet miestai man nedaro įspūdžio, o va gamta, kalnai, pilys iškart waw  :wub: 

Vakar susikaupiau ir susisukiau siūlus šalikams, jau pradeda eit pageidavimai, o aš vis dar miegu žiemos miegu, nežinau kokio sukrėtimo reik, kad grįžtų meilė... nes jei ir gražu, tai atrodo, kam man reik???  :oh:  Matyt, mano gyvenime irgi reikia kažkokių kardinalių pokyčių, bet patys jie nepasidarys....  :unsure: 

Dėl draugysčių apskritai, sunkus reikalas tokiam amžiuj, kartais būna, kad artima dūšia, bet susidraugaut vistiek sudėtinga... Aišku darbinės draugystės tai visai kas kita, fainas kolektyvas labai daug reiškia... Aš turiu dabar irgi vieną draugę-kolegę, ko nėra buvę darbe, vien jau dėl amžiaus skirtumų būdavo sudėtinga... 

Atsakyti

labas rytas

vakar atskyriau rankoves ir pasimatavau ripsiuką, kol kas vaizdelis patinka :) noras megzt irgi didėja, mašinoj gal net kokias 5 eilutes pavariau (nu atskyrus rankoves jos greičiau einasi, prieš atskyrimą 3 tespėdavau :D )

 

pasidariau išvadas kad toms kas turi ką įdėt triumfo liemenukai geriausia...nu o jei taip.mažiau negu vidutiniškai ir apimtis 70-75 triumfas turi tokių?eičiau per pietus išparduotuvėn pasiganyt

 

tolimos šalys manęs kol kas netraukia, mažai aš dar Europos apkeliavus :)

 

draugės darbe..nu santykius palaikau draugiškus bet po darbų kavos bėgt su kuria retai noras kyla...nes gi mezgančių tai kaip ir nebeliko :D

bet  paplepėt susitikus virtuvėj ar užsukus į kabinetą visad būna su kuo ir apie ką :)

 

kažkaip prisiminiau studijų laikus kai bendrabučio kambariokė sakydavo kad jos geriausia draugė lova :D

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 18 spalio 2018 - 07:43

Labos nuo mažai miegojusio zombio. Net pirmą kartą gyvenime išsikrausčiau nuo knarkiančio vyro ant sofos. Tai ką - užsiroviau ant murkiančio katino  :oh:. Neturiu ničjokio streso, apie nieką neturiu galvot, o nemiegojimas ištiko...

LImit - įspūdinga kelionė  :4u:​ . Vaikai patys sau, ar kokį suaugusį jiems parūpinot? Bandau įsivaizduoti, kaip aš ten tarp jų atrodyčiau :), jaučiu fotkintų mane kaip eksponatą :D.

Atsakyti

Restar, jau su manim fotkinasi kaip su eksponatu arba šiaip prieina pakalbėt, o tu tai žvaigždė būtum :D

 

Vaikus sesė žiūri. Repetuoja didelę šeimą :D

 

Va, Šarangės mintys kaip mano. Kaimo vaikui gamtos duokit. Aš šitam mieste nudusčiau. Jau dabar keliuko į kalniuką kur žalia ieškau :D

Betoniniai jie čia visiškai, bet patys žmonės nuostabūs  :wub: Tai va vien dėl jų faina čia mieste nuotykiaut :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 18 spalio 2018 - 07:56

Labas rytas.

 

Qqte, 70-75 B tikrai Triumph'as turi. 75B ten aš perku nesimatavusi  :rolleyes:

Atsakyti


draugės darbe..nu santykius palaikau draugiškus bet po darbų kavos bėgt su kuria retai noras kyla...nes gi mezgančių tai kaip ir nebeliko :D

bet  paplepėt susitikus virtuvėj ar užsukus į kabinetą visad būna su kuo ir apie ką :)

kažkaip prisiminiau studijų laikus kai bendrabučio kambariokė sakydavo kad jos geriausia draugė lova :D

Vat ir aš panašiai :D darbe nedraugauju - paplepėt kartais taip, bet ne visi, su kuriais paplepu ar kartu išgeriu kavos, tampa mano draugais  :rolleyes: 

Lova :lol: tikrai būna gyvenime tokių etapų :D būtų gerai su šaldytuvu nesusidraugaut per daug :lol:

Atsakyti

Šilinge ačiū, varysiu tada lobių ieškot :) (su dideliais dydžiais bėda bėda bet su mažais irgi ne mažesnis vargas)

beje ieškojau kažkada HM tai 70 apimties be milžiniško push upo nebuvo anei B anei C..bet gerai man jų 75 visai tiko

tik susinešiojo tai greit-lankeliai po kelių skalbimų lauk išlindo :(

Atsakyti

lova kaip draugė gera bet bėda ta kad kai man geriausia drauge patampa lova ir virbalai kaip praeitą savaitgalį, paskui nugarą skauda kelias dienas :)

reik kažkaip balanso gyvenime ieškot kad per daug tokiom draugėm neatsiduot :D

apie šaldytuvą jau nekalbu net :D

Atsakyti

O kaip tavo pajamų žinojimas padės man nusipirkti pigesnį liemenuką?

mano pajamų ir išlaidų santykis galbūt padės pažinti tuos nepažįstamus skaičiukus :D 

bet gali būt, kad aš tiesiog senokai pirkausi tą paponešį, nes paskutiniu metu kituose daiktuose pastebiu gan ženklų kainų šuolį aukštyn, tai greičiausiai ir tam daiktui numatytos sumos nebepakaks...... ir tai labai liūdina. nes norisi gyventi geriau, o gaunasi kaip visada :D

labas dienas

taigi mano paitrtis. kadangi nemezgu (nes nesinori, nes nusivylus, nes nežinau ką), susivėriau karoliukus ir pabandžiau žgutą. dar vilties nepraradau, bet pradžia tai žiauriai sudėtinga. man per smulku, aš nepataikau užkabinti ten, kur reik :(

taigi Nite, geriau pasidalink kokiais nors pastebėjimais žguto klausimu. gal siūlas koks yra patogesnis, gal technika. kiek geriau pradžiai karoliukų į eilutę rikiuoti, aš bandžiau viso labo 6. Tai kokiam antram ratuke jau pasimetu, jau nebeatrenku, viskas susigrūdė į vieną gumulą...

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Laisvadienis :yahoo:  visi iskomandiruoti i istaigas, laisve papugoms :rolleyes:  nors tokia cia ir laisve, veiklos namie per akis :B  o dar torta nulipdyt..

Limit, seku tavo kelione fb - labai faina :wub:

Del draugu darbo vietoj - nenoreciau keist darbo vien del zmoniu, kurie ten dirba, tikrai labai smagi kompanija, aisku, kartais pasiunciam vienas kita toli toli, bet greit griztam ir vel draugaujam, nors kavos po darbo neinam kartu gert :D

(.)(.) pagrinde is hm ir turiu viena labai mylima is lindex, nzn kaip jis ten pagamintas, bet mano razinkas sustato lb graziai i vietas ir net atrodo, kad is minus A, pasidaro visas A :lol:

Atsakyti