Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man VISKO reikia to paties, ko Qqutei :). Bet savi poreikiai kol kas neįtraukti į dienotvarkę. Tiesa, biškį po brangių kremų papirkau. Plaukams dažomą kaukę, kirpausi ir net antakius salone susitvarkiau. Bet rūbams reikia daug daugiau laiko, jėgų ir pinigų. 

Vakar pamezgiau galiuką kojinės ir ėjau 22.10 gultis, kad galėčiau 6 atsikelti ir atlaikyčiau pora renginių. 

Atsakyti

Kai turi ką ten įdėt, tai dvimkažkiek nedidelė kaina :rolleyes:

ta, kuri džiaugėsi, neturi :D

man taip iki 15 dar normaliai

jeigu reik kažko ypatingo, tai jau tada galima ir daugiau atseikėt

Atsakyti

O man liko rankogalis ir pusė kitos rankovės :rolleyes: ir taip nesimezga, nes nežinau ką su tuo rankogaliu daryt  :hmm: Palikt kaip yra, tai bus - normalaus ilgio plati rankovė  prie plataus megztinio ar padaryt rankovę ne tik plačių  bet ir ilgą  :hmm: 

Atsakyti

mėgsti ilgas  rankoves?netrukdo?

Atsakyti

ta, kuri džiaugėsi, neturi :D

man taip iki 15 dar normaliai

jeigu reik kažko ypatingo, tai jau tada galima ir daugiau atseikėt

Iki tiek :blink:  nepažįstu tokių skaičių :huh2:

Bet galiu pasakyt taip : kažkada seniai mano mama nusipirko Triumph'o patį "bobiškiausią" modelį - nuo tada į turgaus pusę net nebežiūri, ir dar paburba, kad net ir už pinigus tų turginių pakinktų nesidėtų  :rolleyes: 

Dabar Triumph tokios kainos, kad įkalbėjau Gariūnuose pasimatuot baltarusišką, tai visai patenkinta :)

Atsakyti

mėgsti ilgas  rankoves?netrukdo?

Mėgstu :D ne iki kelių, bet delną laisvai gali dengt :D netrukdo, aš gi indų su megztiniu neplaunu :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 17 spalio 2018 - 10:54

Tako mano apimties negamina :( ten maziausia apimtis 75, o konkreciai jų 75 man per laisvi :(

Atsakyti

Madoj yra latviško apatinio trikotažo pardė, ne Lauma, kažkokia kitokia. Bet visai nebloga.

Ta latviška Rosme vadinasi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuka: 17 spalio 2018 - 11:03

Tai šiandien apsirinkinėjat?

 

Apie fainas pardavėjas.

Kai būnu pas uošvius nedideliam miestely, tai vis aplankau turgelį, kur vis  kas dieną atvažiuoja po 1-4 pardavėjus, prekiaujančius dėvėtais rūbais. Šią vasarą, nugirdau pokalbį tarp dviejų pardavėjų, kol žiūrinėjau rūbus. Tai vien iš jų sakė, kad jau 15 metų prekiauja ir neįsivaizduoja kitokio darbo. Sako, taip, kartais sunku, reikia tampytis su maišais, kartais šalta, karštas, lyja, bet sakė, aš kaifuoju, man patinka bendrauti su žmonėm. Net sėdėdama baliuj, gimtadieny, galvoju, kaip rytoj važiuosiu į turgų. :)

Man taip gražu buvo klausyt. Net neįsivaizdavau, kad turguje stovėt galima su tokiu džiaugsmu ir įkvėpimu.  Ir ji tikrai faina pardavėja, daug metų atsimenu ją ten atvažiuojant arba Utenos turguje matau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 17 spalio 2018 - 12:08

 Aš šiandien slampinėjau po turgelį, šiaip žingsnius rinkau, nežinojau ko reik, bet nusipirkau visai nieko bliuskę žaaaalią, sektiškai aptarto hm, o fafonešiai jau keli metai vien tik Triumpho, max po 15  :rolleyes:  Aišku rast tinkamą nelengva, bet įmanoma.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 17 spalio 2018 - 14:02

Šarange čia tos tamsiai žalios spalvos, kur vis kas nors svaigsta?

Atsakyti

Šarange čia tos tamsiai žalios spalvos, kur vis kas nors svaigsta?

Nu gal ne visai, bet panašios, labiau link smaragdo :)

Atsakyti