Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

o va tamsiai mėlyno ir aš norėčiau...gal be juostelių...

ir džinsų naujų

ir batų :D

ir megztinio :D

Atsakyti

ai megztinis tai čia toks reikalas, gal naujo ir nenoriu, bet megzt noriu :D

dabar gerai būtų

Atsakyti

sakotia norai

batų dar vis neradau. bet ir viltį rasti praradau. nepasiuvo man dar :B

kūnelis mano matyt šaltai žiemai ruošias, pūkais dengias lygioj vietoj. tai su rūbais turimasi biškį napriažonka nu.

matavaus va tokią http://www.orsay.com...0122526000.html

nežinau ar patinka tas raištis nugaroj.

NIte, nu esi nestandartinė, tai ir apsipirkimas nestandartinis. o vat mums standartams kažkaip net liūdnoka.....

bet aš turėjau momeny, kad HM negali atsiimti siuntinio parduotuvėj., t.y. turi neštis namo, matuotis, jei netiko, pakuoti, siųsti... o parduotuvėn užsakius vietoj pasimatuoji ir jei netinka, vietoj apiformini grąžinimą.

Atsakyti

nu ta suknelė lyg graži, bet taip nugara apnuoginta šalta net pažiūrėt :)

uoj man dar apatinio trikotažo kažkaip trūkumas, ir reikia naujų liemenukų ir pinigų gaila geriems, bet prastiems dar labiau gaila, o ir nelabai ką randu tinkamo, perku va nuo vasaros vidurio, niekaip nusipirkt negaliu

Atsakyti

Jungiuosi prie chebros, apsirengt konkrečiai nėra ką :B Reikia kelnių, bliuzelių, švarkelių. Pūkai kaip ir Katukui auga, dalį garderobo išaugau :B Valios nerasta :B​ 

Atsakyti

aha aha pūkuojamės prieš žiemą visos, musėt šalta žiema bus :)

Atsakyti

kaip tikra lietuvė pasidžiaugiau, kad ne man vienai pūkai auga :D

aš tai tų rūbų kai pir turiu, bet vat vaizdas veidrody laaaabai nedžiugina, t.y. rūbas kabo ant pakabos gražus, apsirengiu - feeee, ir numetu. tai vattiap ir nėr ką apsirengt :D

jo, qqte, būtent dėl šalčio ir kaspino. nes ta suknė tokia megzta, pošiltė, o vat nugarai teks šalti :D bet patogi, tai gal ir apsigundysiu.... tik reik sąskaitą patikrint, ar ten yr atliekami euriukai :D nes neseniai mano kūdikiai apsipirko nekukliai :blink:  negaliu sakyt, kad jos išlaidūnės, bet iena pasipirkti vieną/du kart metuose, bet taip iškart gausiai

qqte, liemenukai lindexe kartais būna urmu, t.y .du už trijų kainą pvz, tai visai apsimoka, nes jų kokybė nebloga. tam pačiam HM glaiam rast už pusėtiną kainą, tuo labiau, kad atlaiko ilgiau

Atsakyti

lindekse man kažkas netinka, neguli gerai žodžiu, HM su dydžiais irgi bėdos, bet gerai paieškojus randu

anksčiau maksimoj būdavo latviškų, ne laumos bet gerų kažkokių, nesimatavus pirkdavau jau atsirinkus, bet nebeliko :(

Atsakyti

Nu blyyyyn, dabar sėdžiu ir galvoju, ko čia aš noriu :hmm:

Nu vakar tai norėjau kvepalų, bet nusipirkau keptuvę :oh: vat taip ir būna su tuo apsipirkimu internetu  :lol: 

Atsakyti

O liemenukus pirkt įsitaisiau Gariūnuose, yra Milavitsa - normalios kainos, gera kokybė, faina pardavėja

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 17 spalio 2018 - 10:42

aš esu pirkusi Takko, visai neblogi, o dar su akcija, tai gaudavosi išvis kaip už dyką :D bet tie greit ir susinešioja

turguj kartais, bet reik paieškot, matyt irgi priklauso nuo siuvimo kompanijos :D

bet mokėti krūvą pinigo kažkaip man irgi gaila

nesenai kolegė džiaugėsi kad pirko liemenuką ir vietoj 26 sumokėjo 23.... nu kąžinau, ar tikrai jie verti tos kainos....

Atsakyti


bet mokėti krūvą pinigo kažkaip man irgi gaila

nesenai kolegė džiaugėsi kad pirko liemenuką ir vietoj 26 sumokėjo 23.... nu kąžinau, ar tikrai jie verti tos kainos....

Kai turi ką ten įdėt, tai dvimkažkiek nedidelė kaina :rolleyes:

Atsakyti