Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai


Kaip lengva Gadget mergaitei, aiskiai parasyta ko ji nori. Maniske mergaite taip aiskiai nesireiskia :D alia jei ir pasireikstu, jau but per velu :lol:

 O jei jos fėja neneria, nemoka to žguto, nenori rizikuot  naujos technikos, ką tada daryttt? :lol:

Atsakyti

 O jei jos fėja neneria, nemoka to žguto, nenori rizikuot  naujos technikos, ką tada daryttt? :lol:

Pirkt Espresso puodelius :D

Atsakyti

Pirkt Espresso puodelius :D

Ir kavos :lol:

Atsakyti

 O jei jos fėja neneria, nemoka to žguto, nenori rizikuot  naujos technikos, ką tada daryttt? :lol:

Nekreipt dėmesio - fėja visada geriau žino :P

Atsakyti

Arba pirkti žgutą :D

Atsakyti

 O jei jos fėja neneria, nemoka to žguto, nenori rizikuot  naujos technikos, ką tada daryttt? :lol:

gadget  rizikuoja gaut gyvatę :D  su visu terariumu

Atsakyti

O apie zguta.. kazkada pagalvojau, kad netureciau tinkamu drabuziu prie jo :D iki praejusio savaitgalio. Reikejo kazkaip padoriau apsirengt darbo vakaruskai, tai papirkau labai labai fainuti svarka. Pati sau patikau su tuo outfitu, tai jauciu ir zgutas butu ten tikes. Tuoj imesiu foto trumpam. :)

2951f9fbe9be.jpg

Ir cia pries iseinant, i betvarke neziurekit, ir i skirtingus batus - negalejau issirinkt su kuriais eit :-)

527b04fa3c4f.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 17 spalio 2018 - 09:07

tipo ir tu nori žguto?

a pablūdot. 

pas mane gi tas Kerpenos aprašytas variantas :D

Atsakyti

Nekreipt dėmesio - fėja visada geriau žino :P

Tas tai tiesaaaaa

gadget  rizikuoja gaut gyvatę :D  su visu terariumu

Niu, mano metų ženklas gyvaaaaatė, jeigu ką.

PS aš irgi su labai fajnu švarku. Ir sejuonus raudonomis kišenėmia

Atsakyti

tipo ir tu nori žguto?

a pablūdot. 

pas mane gi tas Kerpenos aprašytas variantas :D

Katuk, nera jis butinas, bet dabar rasciau kur panaudot, nes siaip tai mane apredai visada sportiniai, dabar padoru svarkeli turiu, prie kurio deretu ir zgutas :D

Atsakyti

Oho koks fainas!!!!

O mano gražumui Būtų? Jėjjj, kokio gražumo. Batai - taip ir palikt, asimetrija yra, spalviškai dera. Drąsu.

Atsakyti

Lindex?

Aišku ieškot.

Puikus švarkas!!!!

Atsakyti