Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Wooly internetu pigiau

https://www.woolyyar...delivery-times/

Atsakyti

9 puodelių espresinukas NAMAMS aiškiai rodo, kaip aš pirties laukiu, ania   Priedas  IMG_20181016_193158__01.jpg   158,66KB   0 Parsiųsta kartų     Klausimyną užpildysiu: adresas žguto siuntimui yra svarbus dalykas!!!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 16 spalio 2018 - 22:23

Gadget, deja renginys visa diena, o as pilno elipazo vairuotoja. Tas ekipazas leks namo po visko pirmu taikymu

Atsakyti

Labas rytas,

Gadget, čia įsigijai tą kavinuką?

 

O tas wooly, tai čia gal latvių?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 17 spalio 2018 - 07:40

Labas rytas,

0373857ab12a3e887dbdc90bd7be129c.jpg

Aš irgi prisiplanavus visokiausių kelionių mėnesio bėgyje... tiek pas medikus, tiek darbinių...

Vis dar pavyksta sėkmingai nemegzti... :huh2: 

Atsakyti

Labas rytas

per trumpai kamšty stovėjom, nespėjau rankoviu atskyrimo eilės pabaigt :) tai kaip dabar dirbt?

gadget nuuu...tai reikėjo čia tau ania užrodyt, mano drakius bunda oj bunda

ale pradėjau megzt vakarais taip padoriai, dar plius savaitgalį ir išlindo pamirštos per vasarą nesamonės :unsure: sprandas kaip surakintas atgal verčia, nugaroj kažkurioj tais vietoj dieglys ir klubas atsigulus tirpsta :daktaras

Atsakyti

Gadget, man rodos tu gausi esperesso puodelius vietoj žguto :D

labas rytas,

skauda gerklę :B  nu.

aišku, kad nieko nemezgiau. oj gaus ta mano mergička ką nors pirktinio :D

Atsakyti

Aš vakar padariau kai kuriuos paruošiamuosius darbus swapo dovanai, prie pačios gamybos nepriėjau dar.  :) Bet vis šioks toks žingsnis.

Atsakyti

Espreso puodelius irgi priimu, nes gaunu laaabai ypatingus, tiesiog mezgėjų draugystės talismanus  :wub:  Bet žguto reikėtų nepamiršti :rolleyes:​  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 17 spalio 2018 - 08:08

Labas rytas

Man tai oras fantastinis, tegu ir toliau taip silta buna ir nelyja :wub: Vakar i darba vaziuojant tos dangus grazus buvo, kad net sustojau pasigrozeti  :wub: 

Del svapo kaip ir aisku ka, bet dar su spalvomis neaisku :hmm:

Pirtis: noras didelis, bet labai daug kintamuju, tai niekas neaisku :oh: todel nesirasau.

Atsakyti

Labas rytas su kava, ne espresso, bet kava :D

Toliau laukiu siuntinuku, su viltimi gaut juos kuo greiciau, nes uoj kaip niezti kazka pradet... ypac kai vakar isardziau iki pazastu ratu numegzta megztuka, nes pamaciau, kad pritruksiu siulu :blink:

Kaip lengva Gadget mergaitei, aiskiai parasyta ko ji nori. Maniske mergaite taip aiskiai nesireiskia :D alia jei ir pasireikstu, jau but per velu :lol:

Qqte, vajeij, zinau ka reiskia visokie diegliai :dry2: Mane kartais irgi suima, bet cia nuo darbo, pervargsta kunas, nes kasdiena min po 10000 zingsniu suvaikstau 10 metru ilgio virtuveje.. kaip vovere rate  :lol: 

Atsakyti

mane tie diegliai jama kai per daug sėdžiu :) arba neteisinga mano sėdėjimo vieta, arba tiesiog per daug, nes kai vasarą mažai mezgiau nu arba skaičiau tai priguldama dar dar kažkaip tada buvo praėję

pilatesas man padeda bent jau nuo sprando suakmenėjimo, bet kažko įtariu masažas dar nepakenktų, turiu madą tą sprandą įtraukt kažkaip

Atsakyti